Alfa Karikasari

#65
...võeh, käisin korraks soojal maal: +35 ja mitte ühtegi alfat :lol: ...võtsin siis juba foorumist ka nädala puhkust ja näe kus juba topik püsti pandud vahepeal 8) ...nagu ma aru saan siis täna käisid mingidmehed peenestamas rauda juba...

...ise muidu igasugu ringradade poolt on meil siin mis võtta on, aga jäärada jätab suht külmaks ennast paraku, võibolla vaataks pealt kuidas teistel seibe lendab :lol: :oops: jääpeal viljelen uisutamist tavaliselt... niipea kui soojemaks läheb ja kummivilistamiseks olen jalg :wink: ...no ma vähemalt ikka proovin tulla... hea on see muidugi, et midagi toimub ja keegi viitsind orgunnimise omapeale võtta (kostab minu väike aplaus) kuul 8)

Alfa Karikasari

#66
oleme ausad...karikasarjas paneme asjad ikka paika võrdsemalt... et ei oleks 170kw 4 veoline alfa samas klassis alla 100kw esiveolisega ;)



NO...kauddselt tänan komplika eest alfanaticot... jagan seda TL-ga...

Alfa Karikasari

#68
viga leitud, kõveraks sai sõidetud esivelg nii, et kivi langes südamelt, parem see 13''plekkvelg kui esisillas midagi. :lol:

klassidest rääkides, kas on neid "aktiivseid alfasid" nii palju, et saaks erinevaid klasse teha ja ühes klassis oleks 2 ja enam autot? mida eelnevad üritused selles osas näidanud on?

Alfa Karikasari

#70
no ma pakun siis Tartust ühe 1.7 8v 33 veel juurde. Kes pakub üle?

Kui ma ta na korda saan selleks ajaks (mis ajaks siis?)
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Alfa Karikasari

#72
:D

noh, homme istub spordiosakond koos ja mõtleb, mis ja kuidas...



seni on klasse jagatud mootori töömahu järgi kuni 2L ja üle 2L...



4 veoliste arvukuse osas on tõsiseid probleeme kuna vabariigis on hetkel vaid 1 Q4 alfa mis ka osa võtab...



samuti esi ja tagaveolistega on tuuga tagaveoliste osas... 99% ikka esiveolised mis seni on osalenud...



peab veel ajusid ragistama veidi.

Alfa Karikasari

#73
Annan mõtlemisainet:

1. variant:

kuni 2l esivedu

üle 2l esivedu

kuni 2l tagavedu

üle 2l tagavedu

nn vabaklass- igasugu Q-d jne



Aga alfade "rohkust" arvestades saame kindlasti igasse klassi heal juhul 2 masinat :D



2. variant

esivedu

tagavedu

vabaklass



jääl see süsteem töötaks, sest kogu kW ei suuda seal kuidagi rakendada, aga katsu sa selline klassifitseerimine suvel kiirendusel teha.



Ettepanek karikasarjaks:



Jäärada- esi, taga+ vaba

Kiirendus(sprint?) kuni 2l, üle 2l + vaba(Q)

Ringrada kuni 2l, üle 2l + vaba



Ainus häda, et sellel Q mehel pole nagu stiimulit üksi omas klassis uhada, karikas igalt etapilt :D
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Alfa Karikasari

#74
irw... jah



alfade ROHKUS teeb asjad keerulisemaks veidi...



ilmselt oleks õiglane jagada järajale

esi, taga + Q...

kirja parim aeg ja see läheb üld karika arvestusse...



muud rajad ja kiirendused litraazi alusel kuni 2 ja üle 2, veoskeemist olenemata.



konkurentsi ja aegu võivad pakkuda ka vabaklassi võistlejad, karikale saab pretendeerida vaid alfaga sõidetud aegade alusel.





PS! muide vaadates tallinna teid ja tänavaid, siis tegelikkuses see vasalemma rada ei tundugi enam nii auklik...
cron