Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#76
Mul on miski sama jama, st panin auto peale mõne nädalast seismist taas tööle, ja kuulen, et selline imelik vaikne vilin käib, nohh, nagu geneka laager, kui minema hakkab. Vajutad siduri alla = vaikus. Sidur üles= vaikne vilin. Käisin, tegin väikse ringi- kadus see hääl ära ja nüüd peale 500km läbimist pole veel tagasi tulnud. Kusjuures sidur on suht raske- ei teagi, mida oodata :icon_wtf:
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#79
Täna sai käidud Pilotis käsipiduritrosse vahetamas. Sain teada veel, et kriiskamist tegi vigane kliimapump mis vajab asjatundja kätt ning tagumise vasaku amordipadja peab uue muretsema.

Väga meeldiv üllatus oli samal ajal esinduses kohata foorumi tegelasi- TS ja -erik- olid samuti oma autodega kohal :)

Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#80
Slicer kirjutas:Täna sai käidud Pilotis käsipiduritrosse vahetamas. Sain teada veel, et kriiskamist tegi vigane kliimapump mis vajab asjatundja kätt ning tagumise vasaku amordipadja peab uue muretsema.

Väga meeldiv üllatus oli samal ajal esinduses kohata foorumi tegelasi- TS ja -erik- olid samuti oma autodega kohal :)
mina viisin oma lombaka kiiresti (niipalju, kui veel torust tuli) minema, et mitte jalgu jääda :butt:

Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#82
-erik- kirjutas:mina viisin oma lombaka kiiresti (niipalju, kui veel torust tuli) minema, et mitte jalgu jääda :butt:
mina vaatasin eelnevalt kontoriaknast kuidas vist Sina eksisid marsruudivalikuga ning jõudsid pärapõrgus asuva värava taha :roll:
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#83
ts kirjutas:
-erik- kirjutas:mina viisin oma lombaka kiiresti (niipalju, kui veel torust tuli) minema, et mitte jalgu jääda :butt:
mina vaatasin eelnevalt kontoriaknast kuidas vist Sina eksisid marsruudivalikuga ning jõudsid pärapõrgus asuva värava taha :roll:
Hommikul? Esimest korda ja kaardilugejat ka polnud. Üldse jäi sihuke mulje, nagu oleks kusagil messil...hunnik inimesi koos ja äkšon käis. Räägi veel, et Alfa on Eestis surnud :D

Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#84
Slicer kirjutas: Sain teada veel, et kriiskamist tegi vigane kliimapump mis vajab asjatundja kätt
Harju sellega, et gta kliimaga võib minna........... näiteks aasta, enne kui tööle saad :mrgreen: Mul kogemusi :butt:
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#85
-erik- kirjutas:Hommikul? Esimest korda ja kaardilugejat ka polnud. Üldse jäi sihuke mulje, nagu oleks kusagil messil...hunnik inimesi koos ja äkšon käis. Räägi veel, et Alfa on Eestis surnud :D
kuuldused Alfa surmast on ennatlikud :icon_shifty:

Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#86
-erik- kirjutas:Hommikul? Esimest korda ja kaardilugejat ka polnud. Üldse jäi sihuke mulje, nagu oleks kusagil messil...hunnik inimesi koos ja äkšon käis. Räägi veel, et Alfa on Eestis surnud
Ma käisin õhtul ja ka siis ei tundunud teps mitte surma kusagilt paistvat :D

P.S nägin ka selle teema peategelase ära ja ..... :icon_thumbup: :twisted: :icon_thumbup:
'12 Giulietta QV/ '06 Brera Q4 / '96 GTV V6 TB

Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#88
Slicer kirjutas:Nii, mida tähendab vilkuv kiri ekraanil "Motor Control System Failure"? Ja see hakkab vilkuma siis kui vee temp läheb teiselepoole 92C. See muidugi võib olla kokkusattumus. :icon_problem:
See võib tähendada pmst mida iganes. Arvuti külge.. enne ei saa teada.
a.k.a Anthrax

Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#89
Samas ei usu enam, et see temperatuuriga seoses on. Tuluke püsis ka alla 90C armatuuri ekraanil. Mootor käis ebaühtlaselt vahel ka kergelt puterdas. Minekut see oluliselt ei takistanud, mitte et ma peenestanud oleks vaid kontrolli mõttes. Õhuandur andnud saba?
cron