Alfa Karikasari

#77
eeldatavasti samuti q klassi (seda ta ju on)



seega siis oleks klass:

1,7 vabalthingav 16V(?) kaaluga ~1t, 97kW lamellsiduriga

2,0 turbo kaaluga ~1,5t, 137kW viskomuhviga

3,0 vabalthingav kaaluga 1,7t, 171kW viscomaticuga



ennustaks väga tihedat rebimist :lol:



EDIT: see tihe rebimine on tõsiselt mõeldud-> kuna autod on nii erineva kaalu, võimsuse, teljevahe ning neliveo lahendusega, siis sisuliselt jääl liuglemisel on nad peaaegu võrdsed (tõsi küll 164 on veojõu jaotamise juures veidi suurem elektroonikaeelis olemas, kuid... ülejäänu sõltub juhist)



EDIT2: :shock: alles nüüd märkasin, et siin on esindatud kõik "üleminekuajastu" neliveolised alfad
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Karikasari

#79
E.T. kirjutas:
K.Kotkas kirjutas:q4 -sid on minule teadaolevalt 2

yks 164 ja yks 155
kas see teine Q on ka osaleja lähiajal?


ei tea kosta
Noh eks neid 155 mudeleid mõned on. Mõnede arust liiga mitu. Vähem kui TS -il. Lootust on.

Alfa Karikasari

#81
alfanatico kirjutas:...üks kuuneli müügis ka, see teeb juba kolm :lol: tuleb ainult ära osta, hea võimalus igalt etapilt vähemalt pronks võtta :lol:


minuarust see ongi see teine q4... seega hõbe ja kuld vaid...
Noh eks neid 155 mudeleid mõned on. Mõnede arust liiga mitu. Vähem kui TS -il. Lootust on.

Alfa Karikasari

#83
Sai siis käidud täna hommikul käidud männikul natukene salatrenni tegemas, jää kannab ilust, natukene palju autosid oli sõitmas ja ühtegi normaalset rada peale lihtsalt väga suure ringi ei olnud, aga vähemalt sai esimes tunde kätte.

Alfa Karikasari

#84
ring oli ümber selle saare?



KRT KRT peab mõnipäev peale tööd ka minema proovima palju rauda saab...







PS! Kiltsi on lumest puhtaks lükatud ;)





PS2! 4. märts on esialgne planeeritud kuupäev karikasarja avalöögiks. kui ilm jms ei sunni muutma. spordiosakond kirjutab võistlusjuhendit.

Alfa Karikasari

#85
4 märts? BND on siis poola lumelaua paradiisis :(



Käisin ka täna tervelt 3 rada katsetamas Lõuna-Eestis Tartu ümbruses, kõikseparem oli ikka järve peal, st maapealsed on niiiiiiiiiiiii treppis.
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Alfa Karikasari

#86
hakkab peale:

millal hr BND siis zakopadnest tagasi suvatseb olla?



nädalalõpp mis nüüd tuleb on nii lühikese vinnaga teatamine ju, et... teadagi tulemus...

järgmisel on 24 kõigil kohustuslik pits viina ja 25 on rada bronnitud.



sealt tulenevalt saigi valitud 4. mart.



mida edasi me liigutame seda sitem ja soonilisem saab rada olema... piisavalt kaugele liigutades jääme kaldalt vaatama sulavaid jäätükke.



PS! mis siis hr BND graafik näitab edasiste kuupäevade osas? tõstame 11 mart? meenutuseks oli 2006 aastal planeeritud aeg 19 märts ja rajal sügavapoolsed sooned...

Alfa Karikasari

#87
HR BND võtab julguse ja jultumuse ära sõita 23 veebr ja tagasi oligi plaan 4 märts.

Tagasi hakkan muidu sõitma 3 märts varahommikul- kas 24 h sõidab eestisse ära autoga? Peaks nagu jõudma, st eelmine aasta sõitsime 2 normaalset päeva, st tegime öö vabaks ja magasime hotellis.



PS! Ega siis minu järgi ei saa ka kõike paika panna, st ärme kiirendust ka enne teha, sest GTA tuleb alles juulis? :D



PPS! võimalus muidugi start teha ka 2 märts hommikul, st küll ma kohale jõuan!



PPPS! Aga lööge 4 märts kinni ja hakake aga nimesid laduma, kes on KINDLAD tulijad. St kui tuleb lõppeks kokku 3 autot, siis ma kindlasti kohal, st keegi peab ja ka karikad koju viima, aga kui juba 20 autot, siis minutagi tegemist palju, see aga ei tähenda, et ma ei tuleks :D
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Alfa Karikasari

#88
no isegi slovakkiast ja jasnast on 24h jooksul pressitud koju tagasi...

, siis oli autol 3 juhti ja 24h pidevalt oligi sõitu... seega poola peaks olema nagu nuusata ju koju...



ooo must jää ja poola leedu piirist riiani oli minu teha... ... niipalju purukssõidetud autosid pole ma ennem, ega hiljem näinud ühe öö jooksul. alates kääriks keeratud täishaagistest ja lõpetades 5 seeria bemmiga mis rippus hommikupäikee esimestest kiirtest valgustatuna tee kõrval 2 harulise puu otsas, üsna mitme meetri kõrgusel maapinnast... (huvitav kuidas sealt piloot ning radist väljusid?).



PS! BND tule jah karikalaua pealt manti võtma ;)

PS2! lumelaua juurde saame sulle lohesõitu selgitada :P siis on nagu bullerbi laste isekallutav mägi... muudkui kihutad

Alfa Karikasari

#89
E.T. kirjutas:PS2! lumelaua juurde saame sulle lohesõitu selgitada :P siis on nagu bullerbi laste isekallutav mägi... muudkui kihutad


Krt lohesid olen lapsest peale kartnud, ühed purskavad tuld ja teised on laisad :D



Aga jääb siis 4. märts? Koosta siis võistlusjuhend ja annab tuld!
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)
cron