Alfa Karikasarja IV etapp- AlfaRing 2007 START 08:30 JÄRVELT

#121
Mõned pildid Kahjuks jäi üsna palju pildistamata, sest ilm oli ikka väga kohutav ja vahepeal autosse sooja minne otsustas objektiiv uduseks minna. Siis ei tulnud enam miskit pildistamist välja. Ja ega ma ikka väga ei oska ka sellistes jubedates oludes pilti teha..:( Vahel harva kaamerat laenutades ei õpi ikka nüansse ära..:(



Aga üritus tundus olevat korralik..:) Ise tuvastasin omal koju jõudes 38.5 palaviku... Kohapeal ajasin lihtsalt halva ilma süüks selle imeliku oleku.
Eesti Saabiklubi ja foorum

Alfa Karikasarja IV etapp- AlfaRing 2007 START 08:30 JÄRVELT

#123
Tänud selle ürituse korraldajatele, asi sujus kui õlitatult.

Kuigi ma saavutasin auhinnalise koha :oops: , sain selge aimu enda ja masina võimete kohta. Eriti hea et seda sai testida nii ekstreemsetes oludes. Kolmest võistlus sõidust kahel kündsin FTO-ga põldu - pean tõsiselt ülevaatama rehvide valiku - nii kehvadega pole ka maanteel mõtet sõita.

Järgmine kord püüan vähemalt koha võrra tulemust parandada :twisted:

:roll: Aleksandi pubist ärasõites avastasin imeliku tugeva kolksu pidurdamisel - nii et homme rõõmsalt teenindusse.

Alfa Karikasarja IV etapp- AlfaRing 2007 START 08:30 JÄRVELT

#125
Jäin väga rahule (teadagi miks) :lol: . Nagu eelpool oli juttu, siis mina sain ikka nina veriseks- treeningu alguses jäi kohe auk teepeale. Velg kõver ja rehv susises tühjaks. Kohalikud pärnu rehvimehed said õnneks asja õhukindlaks. Kahjuks piirduski treening minu elu esimesele kihutamisele vaid 4ringiga. Orgunn ja kõik oli viimasepeal! Põnevust oli ülearugi :D

Õnnitlused minupoolt teiste klasside võitjatele ja sõitjatele. 8)

Ootan kannatlikult täpsemaid tulemusi :)

Integrale jms Itaalia eksootikat on kindlasti alati teretulnud! Sügav kummardus kollase iluduse omaniku ees.



Sport võitis!



PS: Teel Pärnusse oleks võinud tiba pikemat pikivahet hoida. Alfanatico minu seljataga oli parasjagu kaugel aga mis seal tagapool toimus oli hirmus vaadata. Alfa on küll kiire, sportlik ja hea auto aga inimvõimete piir tuleb vahepeal ette. :wink:
a.k.a Anthrax

Alfa Karikasarja IV etapp- AlfaRing 2007 START 08:30 JÄRVELT

#126
Päev oli küll natukene vihmane ja tuuline, samas minule jäi kogu üritusest suurepärane elamus. Minupoolsed suured tänud korraldajatele. Stelle ja Erki tegid ikka suure töö ära, võistlus sujus nagu õlitatult, muidugi aegade kokku liitmiseks võiks järgmine kord mingi vähe inimlikuma süsteemi mõelda :wink:.



Aga üldiselt minu jaoks oli väga meeldiv pühapäev. Järgmine aasta kindlasti uuesti.

Alfa Karikasarja IV etapp- AlfaRing 2007 START 08:30 JÄRVELT

#127
Jah, Igati õnnestunud üritus. Tänud korraldajatele. Minul oli tilk tõrva meepotis, sest õlifilter otsustas esimese harjutuse lõpuks end lahti keerata ja mul osaliselt tuju rikkuda.



Samuti järgnevatel kordadel võiks teha süsteemi 1 + 2 + 1, sest mul küll polnud pidurid soojad esimesse kurvi sisenemisel.



Muidu aga superlux!
Noh eks neid 155 mudeleid mõned on. Mõnede arust liiga mitu. Vähem kui TS -il. Lootust on.

Alfa Karikasarja IV etapp- AlfaRing 2007 START 08:30 JÄRVELT

#131
Muidugi oli äge, miks ta äge ei olnud.



Ok, oma emast sõidan ma tõenäoliselt paremini, aga teeb ikka meele mõruks küll, kui mõni mees teeb samasuguse masinaga iga ringi kohta 15 (!!!) sekundit parema aja. :) Nagu wtf!? See ring ei olnud 8 km. Kuhu siis minu ressurss läks... veermiku ja mootori retsimise peale... :). Omaarust sai ikka hullult kuuma antud ja nägu oli naerul kõikseaeg, et "oi ma olen juhakankkunen".



Järgmine kord peab mingi ässa kõrvale võtma, kes seletab, mis ma valesti teen. See peab ikka midagi väga kontseptuaalset olema.



Aga veelkord. Molto bene! Orgunnijatele orden!



Ilmataadile üldiselt karm noomitus aga samas - libedakoolitus missugune.

Alfa Karikasarja IV etapp- AlfaRing 2007 START 08:30 JÄRVELT

#133
Tänud korraldajatele! Kuna peres on mitu Alfat siis käisime ka uudistamas ja ilmale vaatamata oli vägev! Sügav austus naistele-meestele kes raja ääres seisid ja kuhugi varju ei saanud... Ainus miinus publiku poole pealt vast oligi see et mõnusasti autost sõidu jälgimiseks tuli hilisemal saabujal tegelikult "kirgitši" alt läbi põrutada. Nojah, tuleb ilmselt edaspidi võitselda, siis on ka põhjus sel ajal kohale tulla kui liiklusmärgid veel vast püsti pole. Tänud!

Alfa Karikasarja IV etapp- AlfaRing 2007 START 08:30 JÄRVELT

#134
tuhat üks tänu korraldajatele! ainult ülivõrded :D :D



jah, koolitust tahaks nüüd küll saada ja väääägggaaaa! iseenese tarkus on küll teadagi suur ja lai ja piiritu, aga teadmatus ja kogenematus suuremad veel :P siinkohal special thnx rannole, kes peale võistlust korraks näitas, kuidas seda asja tegelikult tehakse. aijeee, got a hint about the point :wink:



boonustrackina kogu üritusest veelkord tugev kinnitus tõdemusele, et vahel ikka elus veab ja õnnestub õiget marki auto osta.



tänud veelkord korraldajatele ja kõigile asjaosalistele! very special thnx kalvo tallile masina eest! :D

luking foorvard järgmist üritust.

Alfa Karikasarja IV etapp- AlfaRing 2007 START 08:30 JÄRVELT

#135
Nii, nüüd väsimus välja puhatud ja näpud taas liiguvad :D



Oli ikka kole ilm küll! Peale ametliku osa kiirelt koju, väike jäger sisse, sooja sauna ja voila! täna täitsa tervise juures.



Kartsin mingi hetk, et nüüd küll on gripid ja muu koledad haigused kallal.



Võistlusest niipalu, et see ajavõtt läks ja tiba nihu. Jamaks teeb asja veel see, et antud süsteemi soovitati meile. Mees telefonis kinnitas, et saab igatsugu statistikat teha antud süsteemiga. Saigi!!! Aga mitte sellist, kus raal ise liidaks kokku 1 + 2 ring. Tra maivõi, kust veel sellised süsteemid?



Igal juhul järgmiste ürituste korraldamisel on nüüd teada, mida oodata. ka seda, et korralduskomitees peaks olema 4 inimest, siis saab ürituse käigus kogu rajast ja aegadest jooksvalt ülevaate.



Tegelt aga mulle räigelt meeldis see, et keegi ei teadnud aegu ja kõik sõitsid nii kui oskasid, muidu oleks läinud miskite tuhandike taga ajamiseks ja kui kuulutati välja võitjad, siis oli neil ehe üllatus näos (nt Allan) , kuna keegi ei teadnud, kes mis koha sai...
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)
cron