Suvaline PLÄMA vol 2013!

#16
:icon_hi:

tuletan kõigile meelde, et siin üleval on küsimustik, mis vastuseid ootab :icon_hi:
Tegelikult ma olen normaalne....

Suvaline PLÄMA vol 2013!

#17
ts kirjutas::icon_hi:

tuletan kõigile meelde, et siin üleval on küsimustik, mis vastuseid ootab :icon_hi:
Soovitaks kirja panna sinna ka selle, kas ühekordse või igakuise andamina. Antud juhul jätab küsimus selle lahtiseks.
Eesti Saabiklubi ja foorum

Suvaline PLÄMA vol 2013!

#18
sõnastus muudetud :icon_angel: mõte sama (kui ühekordne summa siis kui suur ja kui aastamaksuna, siis piisab vaid selle valikust)
Tegelikult ma olen normaalne....

Suvaline PLÄMA vol 2013!

#19
Minu poolt hetkeline toetus päästmaks foorumi elu ja lisaks hiljemalt kindlasti aastamaks, et foorum ka edasi
eksisteeriks ja areneks. Mõlemaga nõus ::itpnt::

Suvaline PLÄMA vol 2013!

#21
::itpnt::

infoks, siis niipalju, et :

Sõiduki registriandmete laiendatud päring

Päringu vastusena kuvatakse Eesti liiklusregistris teostatud toimingute ajalugu (toimingu nimetus ja kuupäev) alates 23.11.1999 ja tehnilise ülevaatuse ajalugu alates 2005 (ülevaatuse teostamise aeg, ülevaatuse liik, otsus ülevaatusel, järgmise ülevaatuse aeg, ülevaatusel fikseeritud odomeetri näit). Samuti näidatakse välja sõiduki esmase registreerimise ja Eestis registrisse kandmise kuupäev ning sõiduki päritoluriik ja sõiduki tehnilised andmed. Liiklusregister ei väljasta omanikuga seotud andmeid. Päringu tegemiseks on vaja teada kahte parameetrit kolmest – kas sõiduki VIN-koodi, registreerimismärki või kehtiva registreerimistunnistuse numbrit. Ühe sõiduki päringu eest tuleb tasuda 2 eurot riigilõivu.

Link: http://www.mnt.ee/e/laiParing

EDIT: katsetasin-> töötab :roll: Äge...
Tegelikult ma olen normaalne....

Suvaline PLÄMA vol 2013!

#23
ja maksab 2€ - seda kopisin ka eelmisse posti :roll:

Ma arvan, et see viib niikaugele, et ka müügiportaalidesse ilmuvad päris läbisõitudega autod :thinking: ja Eesti ajalooga autot on lõpuks ometi lihtsam müüa :mrgreen:
Tegelikult ma olen normaalne....

Suvaline PLÄMA vol 2013!

#24
Audruringi uus nimi on auto24ring.

Super. "Autokakskendneliringi aeg on mul juba 3 sekki parem, kui eelmine kord" või "Sa see aasta autokakskendneliringil oled käinud?" või "Mul läks autol autokakskendneliringil mootor kotti..."

Aga noh, äri on äri.

Suvaline PLÄMA vol 2013!

#25
IRW

aga teisalt kokakoolakinost minnes õlle- ja jäätisehallist läbi ja siis tagasi õlleareeni poole

kaugel siis see eesti hot lips rahvamuuseumgi on :mrgreen:
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline PLÄMA vol 2013!

#27
Uues foorumis tuleb ikka möla üleval hoida.

Random facts: Seisuga 11.05.2013 on auto24's müügil 12 tk Alfa159't. Dodge Vipereid on müügil 6. Ma ei teagi, mida sellest järeldada... et Viper on rahvaauto või kuulub 159 ikka väga eksklusiivsete autode hulka :)

Re: Suvaline PLÄMA vol 2013!

#28
Kui autoscout24.eu statistikat arvestada siis ei tohiks meil üle 1 Viperi müügil olla. Vastavad numbrid siis 159:5200/Viper:111. Eestis on vist tegemist lihtsalt ameerikaliku edevusega. Küll aga võiks 33 omanikud uhkust tunda selle üle, et scoutis on neid saada vaid 101. 155 arv 112. Kui ühe Viperi vastu kümmet 155 ei saaks või paari korralikku Q4, siis eelistaksin ikkagi Alfat.
159 2.4 JTDm:
Pilt

Re: Suvaline PLÄMA vol 2013!

#29
alfahoolik kirjutas:Küll aga võiks 33 omanikud uhkust tunda selle üle, et scoutis on neid saada vaid 101.
persse.
Eksole, nüüd ma otsin nigu loll mõistliku hinnaga mõistlikku 33 taga...
See oli mu kõige mõnusam alfa. Aga ega selleni ei jõua enne, kui mõned muud mudelid ka läbi proovitud on.

alfahoolik kirjutas: 155 arv 112.
ja veel sügavamale. Ma saan aru, et minu käes oli 1/56, kui ma neid müünud oleks ametlikult....rõhuga sõnal OLI. Ts muidugi võib uhkustada, et tal oleks lausa 1/35 (ligikaudu) neist...

156 ikka tegelt imeb küll. Ma saan aru, et uuem ja mugavam ja ökonoomsem...aga ikkagi.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Re: Suvaline PLÄMA vol 2013!

#30
ma ei saa muidugi nõelamatta jätta, et õige alfa on siiski tagaveoline (noh ok, sud on ka natuke alfa, aga ikkagi, päris õige asi see 33 pole), eelmine aasta ma liikusin mõned kuud 166ga, noh natuke huvitavam kui avensis aga alfani oli ikka pikk maa (raibe oli ka muidugi ja lagunes kui kurat)
krt ma olen enda omaga see aasta juba 3t km ma kimanud 1,5 kuuga ja probleeme 0