Re: Suvaline PLÄMA vol 2013!

#31
Nojah.
Ma pole tagaveolisega sõitnud.
Andke mulle 75 proovida ja ma võin ümber mõelda:)
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Re: Suvaline PLÄMA vol 2013!

#33
zakalwe kirjutas:Nojah.
Ma pole tagaveolisega sõitnud.
Andke mulle 75 proovida ja ma võin ümber mõelda:)
siis sa polegi alfaga sõitnud ju, ma võin enda oma proovida anda, kui huvi on, krt käisin just tartus

Re: Suvaline PLÄMA vol 2013!

#34
Häh, ma olen siin kogu aeg.
Mai tea, saada pm või küsi nt ts-i käest mu number vms. Guiliettat tahaks küll proovida.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Re: Suvaline PLÄMA vol 2013!

#36
Samas jälle kui kirjutada guuglisse alfaromeo.ee , siis esimene valik on kohe pilot.

AR otsiv inimene peaks selle vast üles leidama. Tojota ostja niikuinii ei huvitu sellistest asjadest nagu AR.
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Re: Suvaline PLÄMA vol 2013!

#38
Minu avaldus?

Elu on näidanud, et kes otsib corollat, see ei tule selle pealegi, et on olemas nt 159 või aurise ostjal ei tule giulietta mõtetesse.

Kogemus tööajast Merkos, kus 98% autodest on toyota (va juhatuse lexused). No jah ja kui ma siis käisin suvepäevadel ja nn "koolitusüritustel" ja väljasõitudel alguses 2,5l 156-ga ja hiljem gta-ga, siis oli alati parv ümber, oi kui äge salong; oo, mis auto- ma ei teadnudki, et sellised autod olemas on jne. Seda mõtet võiks laiendada enamuse mainstream markide peale.

Lisaks veel, et AR-le võivad tänaval paljud järele vaadata ja parklas õhata- oi kui äge/nunnu jne.
Tegelikkuses minnakse ja ostetakse endale ikka miski emotsioonitu toyota/škoda/volks jne. Ja ei tulda isegi selle peale, et võiks vaadata, et selle raha eest saab ka emotsiooni, mitte ainult emotsioonitut sõitu punktist A punkti B.

Eks oma osa selles on ka autoajakirjanduses, mis kiidab autode puhul aind seda, kui ökonoomne ta on ja kui head plasti armatuuris kasutati.

Loodan, et saadi mõttest aru, mitte et ma kedagi tahaks solvata.
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Re: Suvaline PLÄMA vol 2013!

#39
Ah ei ma mõtlesin seda fiati müügimehe avaldust... ma saan aru juhuslik inimene tänavalt, keda väga autod ei huvitaks ei teaks kas või kus Alfat müüakse. Kuid automüügimehed enamasti peaks ikka teadma, mis ka üldiselt autoturul toimub...

Said jah valesti aru, ma olen 100% nõus sinuga igas asjas, mis sa välja tõid :D

Ka minu jaoks jääb see müsteeriumiks, et tõesti enamik inimesi leiab Alfast midagi enda jaoks..ning kui jutud hirmsast lagunemisest ka natuke ümber lükata, et see auto tahab lihtsalt korralikku ja täpselt ajastatud hooldust saada ning siis pole midagi viga..

..ja siis minnakse ostetakse mingi mõttetu hall käkk..

..ja minu auto peale ilastatakse edasi :?:

Re: Suvaline PLÄMA vol 2013!

#40
Õigust räägite. Minule on parklas ligi astutud, välimust taevani kiidetud ja küsitud kas tasub osta ja mis on head ja vead. Täditütre meelest ostsin " ilgelt nunnu " auto :D
See alfa lagunemise teema on ilmselgelt võimendatud nagunii ja kõik kulutatud summad muutuvad tühiseks aurupilveks kohe, kui võtit keerate ja asfaldile sööstate. See auto on seda väärt.
Iga inimene peab selgeks tegema, mida ta autolt ootab. Kelle jaoks see tõesti ainult tarbeese on ostku toyota. Kes tahab kogeda tunnet mis tekib, kui liikluses uudishimulike pilke tajute, autot parklasse jättes igakord tunnustava ja igatseva pilgu üle õla viskate ning igast sõidust mõnu ja naudingut tunnete, siis üks variant on kindlasti Alfa Romeo.
Alfas are for nice people...

Re: Suvaline PLÄMA vol 2013!

#41
aasta oli siis 1998, kui ma uusi nissaneid müüsin, alfasid müüs siis veel asmer, ja mul üks klient valis primera ja 156-e vahel, ostis 156, kusjuures hind oli ka umbes sama, ning ma müügimehena kiitsin ka ta otsust, sest siis tundus 156 ikka väga ulme auto

Re: Suvaline PLÄMA vol 2013!

#43
Otsivad netis vajalikke tuuningjuppe, keresid jne

Ehk siis unistavad :mrgreen:

Pilti kah

Pilt tehtud öösel, miski 1 kopikatega
basejump nõlv, mine ja astu alla kui tahad, 500m vabalangemist. Matkaraja ääres. Kuna aga pole Euro, siis pole piiret eest. Läksime keskööpäikest vaatama, aga oli tiba pilves. Õrnad 15km kõndisime öösel maha :mrgreen: . Inimestel pole vist muud teha :?:
Pilt
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Re: Suvaline PLÄMA vol 2013!

#44
Suvaline pläma.... :think:

Pärnus on kabriolett GTV müüki ilmunud. Kiirustage seltsimehed motoristid, kuum eesti suvi ju kätte jõudnud ! :D
Alfas are for nice people...

Re: Suvaline PLÄMA vol 2013!

#45
kusjuures märkasin seda nädalavahetusel jah... veider on see, et seal aias on ka varem kabrioid müüdud (ja GTV-sid üldse)

kaasa arvatud see kameeleon, mis praegu Toril resideerub
Tegelikult ma olen normaalne....