Re: Suvaline PLÄMA vol 2013!

#47
sain täna sellel ürril (laidoneri memoriaal) käidud, tõesti oli üks plassmassist auto rivvi ära eksinud, tegemist oli siis spideriga, ei teagi mille baasil ta on kas GT või see teine alfa kupee, mingid imelikud paberist nr-id olid ka ees, vist mingid transiidid

Re: Suvaline PLÄMA vol 2013!

#48
Uudiseid hapukurgi hooajalt ja igasuvine ülevaade Läti teedest

Tegin Tour de Latvia.
Mõelge mõnele Tallinna suht mittesõidetavale tänavale ja siis mõelge, et see lõik oleks nt 200km pikk :mrgreen:
Löökaugud on õnneks maanteedelt likvideeritud, aga rööpad ja lained ja lohud ja hüpped on kõik alles. Kohati on näha, kuidas masinate põhjad ise siluvad künkaid. Ma õnneks õhkvedrustusega, aga jeerum, kuis see loksutab.
Läti teede-ehituse "heast" tasemest panin tähele ka järgmist asja- eelmise aasta miski suvealgusepoole asfalteeriti Riga sissesõitu, Nüüd linna sissesõites oli see lõik täpselt sama nagu 2a tagasi ehk enne asfalteerimist. Sama asja märkab ka nn remonditud lõikudel.

Aga muidu on Läti lahe ja kütus maksab ka 0,9 aind :D , vähemalt posti otsas on kergendust tekitav number.
Pange aga 13tolli veljed koos kõrgete rehvidega ja kõik Lätti puhkama
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Re: Suvaline PLÄMA vol 2013!

#49
Läti teed on õudukad tõesti, kaks korda see aasta neid mõõtnud ja kui tagasi sain ei nurisenud tükk aega eesti omade üle ;) Lätist Leedu piirini o( ei mäleta piiripunkti ) oli 100km konkreetset kartulipõldu. Alfaga ma kindlasti sinna ei roni :D
Soovitan külastajatele Valmierat näiteks, väga ilus väikelinn.
Alfas are for nice people...

Re: Suvaline PLÄMA vol 2013!

#50
bnd kirjutas:Uudiseid hapukurgi hooajalt ja igasuvine ülevaade Läti teedest

Tegin Tour de Latvia.
Mõelge mõnele Tallinna suht mittesõidetavale tänavale ja siis mõelge, et see lõik oleks nt 200km pikk :mrgreen:
Löökaugud on õnneks maanteedelt likvideeritud, aga rööpad ja lained ja lohud ja hüpped on kõik alles. Kohati on näha, kuidas masinate põhjad ise siluvad künkaid. Ma õnneks õhkvedrustusega, aga jeerum, kuis see loksutab.
Varssav-leedu-läti on suures osas päris kohutav. Suutis mu autol katuseluugi majanduse lahti raputada. Eesti maanteed on ikka suht heas korras. Vähemalt need, mis ühendavaid suuremaid linnasid.
a.k.a Anthrax

Re: Suvaline PLÄMA vol 2013!

#51
kuna ma viibin see nädal komandeeringus Mustjõe tänaval (tallinnas) ja töökohustuste töttu läbin Laki tn ja Mustjõe lõiku mitu korda päevas, siis kiidan seda pommiauku ehk ilmselt on ainukesed autod maalimas millega kannatab seda kuumaastikku "täiepasaga" läbida vanakooli alfad
PS laki 7 ees ajad põõrded ülesse ja ca 70kmh annad minna kuni mustjõe tn-ni, vahepeal vahetad käike 3-4-3, aga kiirust hoida ikka üle 60kmh, kohe on ju ukse ees uunikute ööralli ja selle raja kõrval on laki tänav peegelsile maantee

Re: Suvaline PLÄMA vol 2013!

#52
:eh:

kuidagi äraütlemata vaikne on siin...

kõik ehitavad ja puhkavad? või on üldse lahkunud?
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline PLÄMA vol 2013!

#53
ts kirjutas::eh:

kuidagi äraütlemata vaikne on siin...

kõik ehitavad ja puhkavad? või on üldse lahkunud?
Vaikne tõesti, sest, kui Alfa ei liigu ei saa ka muljetada ! Iga firma mis end autoteeninduseks nimetab veel seda kindlasti ei ole, sain hirmsat moodi vastu pükse, seda küll jumalale tänu vaid moraalselt. Nimelt tuli peale 2 nädalast vaikust sealtpoolt vastus, et Alfa mootoripatju mudelile 156 ei olevat olemaski. Taevane jumal, ise ma seda autot küll välja ei mõelnud ja kokku ei pannud ! Oleks seda teinud oleks seniaani naisi nagu murdu ja raha nagu sääseraipeid stange peal.
Seisab juba 3ndat nädalat, kuid õnneks viimased päevad juba teadjamate meeste käes, kes üllatus - üllatus avastasid kusagilt olemasolevad varuosad. Mustkunstiga vist.
Lisaks sigines vahepeal mootori töösse probleem, järsult gaasi lahti lastes ( no näiteks käigu vahetamiseks, pidurdamiseks) sureb mootor välja. Patjade näppimise tõttu võib mootor nihkes olla ja see tekitab seda ? Kurivaim küll.
Alfas are for nice people...

Re: Suvaline PLÄMA vol 2013!

#54
Mul see-eest läks Audil üks esimene padi katki
1500km pidas kompressor vastu, katkematut tööd. Aga tagasi ei julge enam sõita, karta on, et 17h katkematut tööd ei pea ta uuesti vastu.
Nüüd seisab kuni 16, kuni Eestist uus padi saabub. Käisin ka siinses Audis- sellest võiks lausa pika jutu kirjutada (äkki õhtul kirjutangi :) ) , tähtajad ja järjekorrad hoomamatud. Kiirem tõesti tellida ise ja lasta mõnes pisitöökojas korda teha.
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Re: Suvaline PLÄMA vol 2013!

#55
:hi:

uskumatu lugu aga nägin täna hommikul täiesti sõitvat punast 155 WB-d :crazy:

ja mis veel uskumatum - tegu on ühega nendest masinatest, mille ülevaatust mingi aeg tagasi kontrollisin :angel: ja seda polnud :beaver:
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline PLÄMA vol 2013!

#57
ts kirjutas::hi:

uskumatu lugu aga nägin täna hommikul täiesti sõitvat punast 155 WB-d :crazy:

ja mis veel uskumatum - tegu on ühega nendest masinatest, mille ülevaatust mingi aeg tagasi kontrollisin :angel: ja seda polnud :beaver:
Mis näitaja WB on ?
Alfas are for nice people...

Re: Suvaline PLÄMA vol 2013!

#59
:shifty:

däääm.... nende piltide peale tuleb meelde, et mul on häbiväärselt kaua üks punane maja ees seisnud-> tuleb see ikka kiiremas korras WB-de seltskonda ära toimetada, et kevadeks uus kuub selga aidata :think:

aastat 3 tagasi olin kindel, et mul ei saa kunagi olema punast ega musta autot... :oops: ... well ... punane on nüüd olemas :roll:
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline PLÄMA vol 2013!

#60
Ma nägin nädalavahetusel Viimsis sõitvat 33-e! Ületas raudteed märkimisväärse hooga, ma nagu mäletaks, et neil ei ole kõige robustsem esisild, aga no seekord jäi veel külge...