Re: Suvaline PLÄMA vol 2013!

#61
155 radadel - täiendaks Janari eelmist posti sellega, et Facelift'i ei kasutata 155 kohta sellepärast, et kõik olulised muudatused toimusid allpool plekki:
- uus roolilatt (vana oli 3,midagi pööret äärest ääreni, quickrack oli 2,2 pööret)
- uued mootorid (8V pandi "magama", vist ka 2,5 TD kadus, Q4 läks hingusele)
- sisu ja varustus muudeti "kaasaegsemaks"
- rööbe muutus nii ees kui taga cm jagu (mis oli ka peamine põhjus, miks masin laiemaks ehitati)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline PLÄMA vol 2013!

#62
Väike teema vahetus, mis oli ka ajend alfast loobumiseks.

Kas olete tähendanud linnapildis, et Alfa juba nagu mingi rahva auto? 2007 a. kui esimese alfa (156) ostsime, siis ikka naljalt liikluses neid igapäevaselt ei märganud. Aga praegu? Täiesti tavaline, et ühe linnatiiru peale sõidab 5-6 alfat vastu? Masendav.

Re: Suvaline PLÄMA vol 2013!

#63
Njaa, hakkasin ükskord Pärnu omi kokku lugema ja lõpuks tuli neid prognoositud arvust umbes poole rohkem kokku. Ca 20 jagu neid siin.
Päris massiautoks see siiski kujunenud minu meelest pole ja ei usu ka, et seda juhtub.
Väike arvukuse kasv samas ei tee paha, juppide kättesaadavuse kohapealt on see ainult pluss.
Alfas are for nice people...

Re: Suvaline PLÄMA vol 2013!

#64
:hi:

mina küll ei nurise, et Alfasid ülemäära palju oleks :mrgreen:

156 on küll muutunud igapäevaseks AGA võrreldes näiteks mustade passatitega suvalisel ajal suvalises parklas on tegemist siiski suht haruldusega (156-tesid on Eestis kokku pealt 300...)

paneme siis taaskord numbrid siia 2013 alguse seisuga registris olevatest masinatest :-)
156---------------- 281
147---------------------102
166 -------------------96
156 SPORTWAGON 71
164 -------------------67
159 -------------------60
155 -------------------45
33 -------------------43
GIULIETTA ------------37 (neist 116 6 tk)
146 -------------------35
GTV -------------------31 (neist 116 4 tk)
145 -------------------30
159 SPORTWAGON 30
75 -------------------20
GT -------------------19
SPIDER -------------18 (neist 115 10 tk)
MITO -------------------14
BRERA -------------11
CROSSWAGON --------6
90 ---------------------3
ALFA SPIDER --------2
1750 GTV --------------1
2000 GTV --------------1
ARNA TI --------------1

Vot nii - kokku 1024 autot, millest hinnanguliselt ca 20% ei ole liikumisvõimelised/ei osale liikluses
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline PLÄMA vol 2013!

#67
alfaromeopiff kirjutas:Väike teema vahetus, mis oli ka ajend alfast loobumiseks.

Kas olete tähendanud linnapildis, et Alfa juba nagu mingi rahva auto? 2007 a. kui esimese alfa (156) ostsime, siis ikka naljalt liikluses neid igapäevaselt ei märganud. Aga praegu? Täiesti tavaline, et ühe linnatiiru peale sõidab 5-6 alfat vastu? Masendav.
Arusaadav.
Probleem 1: Fiat 156 (heaküll, mul on ka, aga see, et neid konkreetselt palju on, ei tee teda vähemväärtuslikuks traktoriks...eerm...autoks)
Probleem 2: omad alfat, hakkad neid rohkem nägema/tähele panema. Mul lapsedki kilkavad tagaistmel, et näe, jälle alfa.

Ja WTF on 43 kolkendkolme?
Millise kuradi aia ääres NEED seisavad? Ma tahaks seda aeda ikka väga lähedalt vaadata.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Re: Suvaline PLÄMA vol 2013!

#69
horza kirjutas:Reaalselt peame nädalavahetusel tegema poolsaare peal tõsise kruiisi, ma nägin eelmine kord sõitvat 33e.
a'aight.
Tehtagum.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Re: Suvaline PLÄMA vol 2013!

#70
selles osas on tösi, et kui söidad ise konkreetse masinaga, siis märkad järsku neid marke rohkem. :D algul ei teadnud ma ühtegi sportwagoni pärnus, aga nüüd näen linnapildids pidevalt 3 vähemalt :D

Re: Suvaline PLÄMA vol 2013!

#74
:beaver:

QV pisikesed muudatused võrreldes standardiga teevad sellest ikka hoopis teise auto 8-)


aga Guiliettast üldiselt: facelifti osas -> viimast sellist põhjapanevat facelifti mäletan aastast 1994, kui S klassi mersul (W140) muudeti suunatuled kollasest valgeks :mrgreen:

(valetan- see oli põhjalikum... Giuliettal ei muudetud väljas üldse mitte midagi :mrgreen: )
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline PLÄMA vol 2013!

#75
ts kirjutas::beaver:

(valetan- see oli põhjalikum... Giuliettal ei muudetud väljas üldse mitte midagi :mrgreen: )
iluvõre või grill on uus
Gt mudeliuuendus oli ka umbes sama, kus ette lisati kroom liistuga võred.

Ilusat asja ei saa ju rikkuda - kugi Giuliettal ongi IMHO esi tuled kõikse koledamad detailid, auto küljes.
Seitsekümmend Viis