Re: AUTOTEEMALINE suvaline PLÄMA vol 5

#136
starfild kirjutas:http://www.youtube.com/watch?v=fY066R7PtVY#t=25

Vot, millega Türkmenistani president ja relvajõudude juht Gurbanguly Berdimuhamedow rallit sõidab ja võidab muidugi... :thumbup:
Nojah, ford focusega muidugi. Heaküll.
Vähemalt on hea teada, et alfa kohe täna pankrotti ei lähe: turkmeeniasse ikka mõnedkümned focused maha õnnestub ärida.

Dictator tuleb kohe meelde (üsna naljakas film), isegi värvigamma on sarnane.
Ja berdimuharadzabekil või misiganes ta oli on püstol puudu. Et vajadusel rivaal maha lasta.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Re: AUTOTEEMALINE suvaline PLÄMA vol 5

#141
Kellegil on huvi kumminagade vastu mis metall pedaalide aukudesse käivad?
Omal on need täiesti kulunud ning ka vasaku jalatoe omad.
Hetkel on AO foorumis üleval grupi ost.
Panin oma nime kirja ja märkisin ära, et Eestist. Need kellel kontot pole selles foorumis, kuid on huvitatud tellimisest siis võib mulle teada anda.
Postitan oma kasutaja alt lõpliku koguse.
Alfa müüb ainult uusi pedaale, mitte kumminagasi ja pedaalid GTA'le maksavad suht palju ning ei näe mõtet pedaale välja vahetada sest kumminagad on kulunud :geek:

http://www.alfaowner.com/Forum/alfa-gta ... grips.html

Re: AUTOTEEMALINE suvaline PLÄMA vol 5

#143
tegelikult päris hea, sest omanik läheb ikka lõpuni ehk täis rõveduse peale välja ning kui see on taotluslik siis 5+ , mis selle 164 raipega ikka teha, kuna ma olen kordi valgevenes käinud, siis seal nagu pole eriti midagi ega milleeest tuunida

Re: AUTOTEEMALINE suvaline PLÄMA vol 5

#147
:|

kill it with fire before it lays eggs :mrgreen:

"läti porr" tundub järsku kuidagi sümpaatne :mrgreen: (@ uksepolstrid... )

Huvitav, millega see auto hakkama sai, et sellise saatuse ära teenis :wtf:
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: AUTOTEEMALINE suvaline PLÄMA vol 5

#148
Ükski auto pole seda ära teeninud. Siiski siiski, piisab sellest, et olla Alfa Romeo. Mul käis peas mõttes umbes midagi sarnast teha oma GTV'ga kui ta ***** ärimaja parklas lihtsalt ei käivitunud, kaks päeva käiasin. Kolmanda käiasin. Tuli alfistiman, istus autosse ja ta läks käima?!! MA ei meeldi talle, ma ütlen. Siis ei meeldi tema mulle ka, mõne hetke. Igast mõtted käivad peast läbi. Aga, et selleni jõuda, peab ikka pika vihaga olema.
Pilt
Pilt

Re: AUTOTEEMALINE suvaline PLÄMA vol 5

#150
huvitav, mida see duetto sinna ära kaotas :mrgreen:

Montreal vms oleks nagu paremini sobinud

:oops: selliseid pilte vaadates tuleb alati meelde, et tähtis pole mitte see palju Sul Alfasid on vaid see, millised need on :mrgreen:
Tegelikult ma olen normaalne....