Re: AUTOTEEMALINE suvaline PLÄMA vol 5

#153
Käis kiiruga vaatamas. Kuskilt Narvast pärit masin.
Stanges oli jah mõra sees, salongis ka nahk mõne kohapealt katki (kõrvalistuja+taga keskel)
Mootori hääl oli ok, kuigi sõitma ei viinud kuna üldine mulje oli yldiselt lääpas ja seega ei pakkunud huvi...Roostet samas ei silmanud, kuigi oli juba suht pime . Seega nii ja naa isend natuke hinda alla siis oleks isegi asi balansis. Huvitav on see, et samal asjal oli hind minuarust hiljuti 1700
Ette olid Ledid mountitud :lolno:

Re: AUTOTEEMALINE suvaline PLÄMA vol 5

#154
Ma ka nillisin ükskord seda masinat, uurides, mis seisus tal sisu jne. Müüja ei saanud aru miks ma niivanast autost terveid detaile tahan. Ikka selleks, et enda oma ehtida. Selle raha eest saaks varu keredetailid, tuled ja pudipadi. Kahju, et vale mootor ja vale värvi sisu (katki ka).
Pilt
Pilt

Re: AUTOTEEMALINE suvaline PLÄMA vol 5

#157
Väidetavalt siis Giulietta GTA tulemas.
http://www.alfaromeocommunity.com/alfa- ... ietta.html

Kuid nagu siin artikliski öeldud, siis see 250hp vs QV 235hp ei ole nagu mingi eriline edasiminek.
Ei taha nagu uskuda, et sellest mootorist pole suurema turboga rohkem võimalik välja võtta kui 250hp :crazy:
Eeldaks, et tõelise uue GTA võimsus võiks hakkata ikka sealt 300+ poole pealt, kui konkurentidel väheke eest ära minna soovitakse. 8-)
Tänapäevaste stabiilsustehnoloogiate juures ei tohiks ka takistuseks olla 300+ hp ja esisillavedu...

Re: AUTOTEEMALINE suvaline PLÄMA vol 5

#161
Tohoh.
Kah tartlasena võin öelda, et see on siis üldse esimene alfa, mida ma taksona näen. Linnapildis päriselus pole küll ühtki trehvanud seni.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Re: AUTOTEEMALINE suvaline PLÄMA vol 5

#162
Vastab selline asi tõele, et Alfa Romeo mingil mudelil tuleb starteri eemaldamiseks terve mootor maha tõsta? :shock:
Ühe naissoost tuttava mees ütles, et Alfadega pidi selline lugu olema. :lol:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: AUTOTEEMALINE suvaline PLÄMA vol 5

#163
Alfa Romeo 33 kirjutas:Vastab selline asi tõele, et Alfa Romeo mingil mudelil tuleb starteri eemaldamiseks terve mootor maha tõsta? :shock:
Ühe naissoost tuttava mees ütles, et Alfadega pidi selline lugu olema. :lol:
Ma ei imestaks. Nt. mina oma 156 starterit kapoti alt küll väga ei näe.
Aga 'naissoost tuttava mees' on huvitav infoallikas. Ja ma ei arva, et strateri peidusolek on eksklusiivselt alfade probleem.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Re: AUTOTEEMALINE suvaline PLÄMA vol 5

#164
zakalwe kirjutas:Ma ei imestaks. Nt. mina oma 156 starterit kapoti alt küll väga ei näe.
Aga 'naissoost tuttava mees' on huvitav infoallikas. Ja ma ei arva, et strateri peidusolek on eksklusiivselt alfade probleem.
See naissoost tuttava mees oligi spetsiaalselt välja toodud, kuna kõik teavad ja tunnevad seda automarki ju nii hästi, et oskavad seda laita, kuid keegi nendest laitjatest pole seda automarki kunagi omanud ning veel vähem remontinud. :mrgreen:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: AUTOTEEMALINE suvaline PLÄMA vol 5

#165
Kui Alfa on oma ja hää, siis kuidas sa teda laidad. Alati leiad igale asjale vabanduse :) Siis jääb ju võimalus laita ainult neil, kellele ta oma pole. Minu töökaaslane kord ka ütles, et ära Alfat küll vaata, sellega on jupirada sedasi järgi, et naine leiab su armukese juurest ka üles. Tema sõbral just nii olnud.
Pilt
Pilt