AR 156 GTA, bnd

#408
acar hinda vaadates- kas see on uus või taastatud? UM pakkus uut sisu 5000 eest + kest(kui puruks) siis seda 4000 eest.

Hetkel taastamise pakkumine 3600. Tekibki dilemma, et 5000 uus sisu, või 3600 taastatud sisu.
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

AR 156 GTA, bnd

#409
http://www.lakiauto.net/public.search.asp" onclick="window.open(this.href);return false;? ja otsingusse kirjutad SGA769L - siis näed lati hindasid ja saadavust.
5-6 kilosed latid on kõik kasutatud st. taastatud, väidetavalt nn "tehases".
Kohapeal taastatud latid kestavad samuti juhul kui sellega pole liiga kaua mööda kuumastikku kolistatud, nii et hambad ära tampinud. Aga seda peaks lati taastaja juba nägema, kas veel asja saab.
Ja siis on veel muidugi see võimalus http://cgi.ebay.co.uk/RECONDITIONED-ALF ... 1430wt_704
Alfaholic since 1997

AR 156 GTA, bnd

#411
Ma saatsin neile ka maili ja olen helistanud antud numbril, nii eesti kui norra numbriga- ei vastata, st vaikus eetris.

Hetkel saab vist lati Lätist - Jano kaudu. Kuna taastamise hind on Eestis ikkagi ligi 4000 ja tehasetaastatud on 4900, siis pole nagu taastamisel mõtet. Hetkel plaan saada näpud taha taastamata ja tehasekonditsioonis latile, loodame, et õnnestub.

Sain ka uue juhipoolse tagaukse välimise lingi- ei tea, mis nendega on. Vanal läks katki, nüüd ka sellel.

Kettad, uued ootavad Tallinnas, sama ka tagaratta laagriga. Vaja siia toimetada.

Lootus siis algav nädal liikuma taas saada :icon_thumbup:
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

AR 156 GTA, bnd

#412
:mrgreen:
:mrgreen:

Ja ta liigub taas, proovisime siis 3 erinevat latti alla, 2003 nuutide uuendus :icon_shocked:

Pidurikettad uued, tagaratta laager, summutitripid, summuti kaitseplekid kinnitatud. Lisaks jäi veel uus airbääg koos kattega rooli panna. Olemasolev kate kriibib silma. Aga seda UN teha ei julenud.

Nüüd peaks taas mõne päeva rem vabalt sõita saama :P
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

AR 156 GTA, bnd

#413
Eile läks Pilotis uus airbag juhile, aga see ei kustutanud ikka tulukest armatuuril. Aju aktiveerunud. Nüüd aga müsteerium: tark raal näitas, et sellele lähevad ajud 1998-7/2002. Pole nagu loogiline? Nt Kairi 98 a omal ju ainult 2 patja, minul aga 6? või kuidas neid loetakse. Teine arvamus oli, et gta on juba uue sisuga, siis temal juba Siemens aju, ehk juba uuem tüüp, mis sest, et nt 4/2002 tegelik tootmise aeg? On kohe võtta 6padjale aju. GTA- juhil, kõrvalistujal, mõlemas esiistmes, A,B,C piilaril ka airbag märgid peal, aga seda pikka kardinat loetakse üheks tükiks? Seega ikka 6 patja?
Peaks Mario oma korraks laenuks võtma....

TS- lahenda müsteeruim
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

AR 156 GTA, bnd

#415
Sul ta juba küljest võetud?
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

AR 156 GTA, bnd

#417
::itpnt::

kui CU on kahe ja kuue padjaga sama, siis saab see tähendada vaid seda, et ülejäänud kanalid on kokku ühendatud- ehk siis kui kuulikesel on piisav "kiirendus" käes antakse signaal korraga kolmele padjale ja ühe poole padjad on lahti :roll:

ega siin muud kunsti ei ole (tegelikult peaks vist alates 8-st padjast tulema mängu juba oluliselt suurem arv andureid KUID tänapäeva autosid vaadates, siis ma kahtlustan, et iga suurem laks, mis keretala deformeerib lööb tegelikult kõik padjad lahti )
Tegelikult ma olen normaalne....

AR 156 GTA, bnd

#418
muidugi KÕIGE lihtsam on airbagi CU korraks välja võtta ja vaadata, mis selle peal kirjas on :roll:
Tegelikult ma olen normaalne....

AR 156 GTA, bnd

#419
TS mis sa konkreetselt öelda tahtsid BND küsimuse peale või millises lauses peitus vastus antud küsimusele?
(loen aga aru ei saa üheselt)

AR 156 GTA, bnd

#420
Igatahes, kui ma vaatasin taga aknalaual metalli küljes olevat plastboxi siis peal olid Siemensi kirjad, sealt läksid siis juhtmed edasi tagumistesse turvapatjade "mille iganes" külge.

Seal pildil olev must karbike täpselt keskel, millel valge kleps peal. Seal omakorda olid peal kirjad Siemens. Rohkem ei süvenenud kleepsul olevatesse kirjeldustesse.

http://slicer.planet.ee/Alfa/GTA/GTA%20 ... 010466.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
cron