Alfa Romeo 156, 1998 - janar_t

#31
janar_t kirjutas:Ärgu härrad pahandagu, et seal ühtedest teistest vingetest masinatest, mis mul sama äraoleva naeratuse tekitavad kui erinevad itaallannad, praegu (veel) natuke rohkem pilte on ;)


ei raatsi küsimata jätta, et lendad ise ka?

Alfa Romeo 156, 1998 - janar_t

#33
Alfa Romeo 33 kirjutas:Masin on kena pole midagi muud öelda aint Edu hoidmisel! :twisted:
Edu läheb nii hoidmisel kui ka parendamisel vaja 8). Mõned asjad, mis eelmine omanik autoga teinud on, kriibivad natuke :?. Ehk vabaneb kevadel kooli arvelt niipalju vaba aja natukest, et jõuab headest mõtetest mingisuguste söödavate tulemusteni.

nicola kirjutas:ei raatsi küsimata jätta, et lendad ise ka?


Jeap. This is the ultimate s**t 8)! Parem veel kui jalgpall :P

Alfa Romeo 156, 1998 - janar_t

#34
janar_t kirjutas:
Alfa Romeo 33 kirjutas:Masin on kena pole midagi muud öelda aint Edu hoidmisel! :twisted:


Edu läheb nii hoidmisel kui ka parendamisel vaja 8). Mõned asjad, mis eelmine omanik autoga teinud on, kriibivad natuke :?. Ehk vabaneb kevadel kooli arvelt niipalju vaba aja natukest, et jõuab headest mõtetest mingisuguste söödavate tulemusteni.





No seda ka,et parandamisele Edu on vaja soovida,sest AR on teada kui eelmine omanik midagi tegemata on jätnud peab järgmine omanik mitmeid töid veel tegema :evil: .Nii et Edu terve Alfaga 8)
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Alfa Romeo 156, 1998 - janar_t

#35
selles osas ma ei tea ka ühtegi teist marki kus eelmise omaniku tegemata tööd koos omandisuhte muutumisega iseeneslikult imelise tervenemise läbi teeks ;)



kõik see mis tegemata tuleb ära teha ja veel reeglina veidi juurdegi..

Alfa Romeo 156, 1998 - janar_t

#36
E.T. kirjutas:selles osas ma ei tea ka ühtegi teist marki kus eelmise omaniku tegemata tööd koos omandisuhte muutumisega iseeneslikult imelise tervenemise läbi teeks ;)

kõik see mis tegemata tuleb ära teha ja veel reeglina veidi juurdegi..


No seda jah,et teistel läänekatel ja riisikatel tuleb ka eelmise omaniku tegemata töö teha 2 kordselt üle,ega ma sellega ei tahtnudki öelda,et AR selles suhtes sitem on et peab rohkem tegema :oops:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Alfa Romeo 156, 1998 - janar_t

#39
.......eelmise omaniku tegemata töö teha 2 kordselt üle........



Huvitav, kas masin mis on 1998a. väljalasega, paistab 2007a tehase garantiiga olevat???



2007-1998=9aastat vana.



Auto on niigi jube hästi hoitud.....oli :( , 1,5a. jooksul ikka korralik papp alla ka pantud, rohkem kahjuks ei saanud seda endale lubada.....



JUBE LAHE OLEKS KÜLL, KUI KÕIK AUTOOMANIKUD SAAKSID KÕIKE VIGU OMA AUTOL LIKVIDEERIDA, SIIS VEEL NÄITEKS UUED SUVEKAD VÕI TALVEKAD JÄRGMISELE OMANIKULE SEBIDA, JA VEEL PEALE KA PAAR TONNI VISATA OSTU PUHUL :?: :?: :?: :?: [/b]

Alfa Romeo 156, 1998 - janar_t

#40
ei mina ei tea...

ma just valmistun sidurit vahetama ja vända simmerit...

ei ole neist töödest kumbki odavuse poolest tuntud

ei ole neist kumbki selline, et kui ei tee, siis kahe kuu pärast oleks paanika...







samuti on mul plaan lähema poole aastaga autot müüma hakata ( jaa jaa liigume suurema auto suunas taas :( ).





arvan, et korras autot on lihtam müüa, kui üle käe lastud masinat.

Alfa Romeo 156, 1998 - janar_t

#41
nikolai kirjutas:.......eelmise omaniku tegemata töö teha 2 kordselt üle........

Huvitav, kas masin mis on 1998a. väljalasega, paistab 2007a tehase garantiiga olevat???

2007-1998=9aastat vana.

Auto on niigi jube hästi hoitud.....oli :( , 1,5a. jooksul ikka korralik papp alla ka pantud, rohkem kahjuks ei saanud seda endale lubada.....

JUBE LAHE OLEKS KÜLL, KUI KÕIK AUTOOMANIKUD SAAKSID KÕIKE VIGU OMA AUTOL LIKVIDEERIDA, SIIS VEEL NÄITEKS UUED SUVEKAD VÕI TALVEKAD JÄRGMISELE OMANIKULE SEBIDA, JA VEEL PEALE KA PAAR TONNI VISATA OSTU PUHUL :?: :?: :?: :?: [/b]






tutikate masinatega on veelgi hullem lugu

nii kui oled poe väravast väljas

on auto hind megalt kukkunud

mis kostad 8)

Pilt

Alfa Romeo 156, 1998 - janar_t

#44
Ma ei räägi sellest et mul on uus auto, vaid seda et, kasutatud autodega tavaliselt juhtub nii et ühte asja teed korda, paari päeva pärast teine läheb juba p...e. Lõpptulemus: kasutatud auto puhul ei ole võimalik kõiki asju korda teha.

Alfa Romeo 156, 1998 - janar_t

#45
nikolai kirjutas:Ma ei räägi sellest et mul on uus auto, vaid seda et, kasutatud autodega tavaliselt juhtub nii et ühte asja teed korda, paari päeva pärast teine läheb juba p...e. Lõpptulemus: kasutatud auto puhul ei ole võimalik kõiki asju korda teha.


pole vaja ka