Alfa Romeo 164 mootori hääl

#3
Oi mis mahe sound!



Kunagi kui raha enam lugeda ei jõua siis peaks vist mingisuguse boxer alfa endale kah lisaks ostma :twisted:



Kas minu avto häält saab kah taoliske teha, mootoriks on 3.0 24v?



tia kas kuskilt on võimalik osta valmis roostevabat väljalaset 164-le või tuleb "customina" last teha see torustik? Mis hinnaks võib olla? Kas siis enam sool ei pure :twisted: :twisted: ? (loll küss ehk, kuid ple kokkupuudet olnud sellealast varem :oops: )

Alfa Romeo 164 mootori hääl

#5
:twisted:



roostevaba väljalasketrakt 12V mootorile-> umbes 14000.- kolled kuni katini (valmistoodang), umbes 8000 katist tahapoole (eeldusel, et leiad sobivad valmistükid)



24V kohta hetkel komplekti ei leidnud, seega võib juhtuda, et peab customina valmima
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 164 mootori hääl

#7
:roll:



yep-> korralik roostevaba täispikkuses torustik võib umbes sinnakanti sattuda küll



kui aga leiad mõne keevitaja, kes odavamalt selle kokku keerab, siis on hästi :wink:



Kõige hinnalisem osa torustikus on kollektorite väänamine -> sellele järgneb püttide valmistamine



aga tõsi ta on-> sool enam ei söö... (samas jälle-> esimest otsa: kolled ja sinna juurdekuuluv niikuinii ei söö) ja pütte saab 24K eest umbes 6 korda vahetada...



üldiselt-> suht mõtetu ettevõtmine (kui just väga hingega ei ehita :twisted: )
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 164 mootori hääl

#10
yep, uurisin hiljuti oma autole... downpipe ja sportkatt on 3/4 hinnast ja kõik mis kat'ist tahapoole jääb on 1/4... kollektorist üldse ei räägi siin juures... see tuleb teha lasta kusagil ja siis võib veel ilmselt poole ülejäänud väljalaske hinnast juurde kirjutada...
ts kirjutas::roll:
Kõige hinnalisem osa torustikus on kollektorite väänamine -> sellele järgneb püttide valmistamine
Eesti Saabiklubi ja foorum
cron