Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#17
Käisin alguses seal tartu mnt. Vianoris. (www.vianor.ee) Sealt ei suudetud mind aidata, kuid suunasid edasi mind teise Vianori teenindusse Peterburi mnt. ääres, seal kus Maksimarket asub (kunagine Rehviekspert oli seal). Öeldi, et Rehviekspert tõi Alessio Monza velgesid maale, äkki sealt leiab neid rõngaid siis ka nendele velgedele. Ja saingi. Suurus 69,1 (125 kr/tk) . Siis pidin muidugi terve ringi uusi polte ka ostma (25kr/tk), kuna flansid said vahelt võetud ja vanad poldid olid hirmus pikad. Poldid, rõngad ja umbes 30 min tööd läks kokku 1080kr. Korralik teenindus oli muidu. Parema juhitavuse nimel ja auto veermiku pikema tööea nimel pole see 1080 kr palju :roll:

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#19
E.T. kirjutas:...eemaldamine muudab ET ära ju...


:mrgreen: tuleb välja, et E.T. muutmiseks ei olegi eriti palju vaja :mrgreen:
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#20
Ma ei kujuta ette, et miks varem olid. Kui auto ostsin siis olid kohe all, koos orig. velgedega. Tean, et kui müüa pakkus mulle autot, siis ta pakkus ka teisi velgi kaasa lisaks originaalile, mida ma otsustasin mitte võtta, võimalik et nende pärast oligi pandud, kuid kui need veljed ära võeti unustati flantsid alla? Ainuke loogiline asjade käik.

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#21
ts kirjutas:
E.T. kirjutas:...eemaldamine muudab ET ära ju...
:mrgreen: tuleb välja, et E.T. muutmiseks ei olegi eriti palju vaja :mrgreen:


:lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#22
Peale Sauga etappi, kus ma ise osaleda ei jõudnud, tuleb autol ära vahetada plokikaane tihend, termostaat (pumbaga koos) ja vist vahetan ka radika. Praegu ka 1 silinder ei tööta.

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#24
Jah, hea et niigi läks. Hea oli see, et Kalvo ise helistas kohe hommikul ja ütles, mis autol viga. Kiire reageermine, aga kätte on loota saada alles vist Juuni alguses. Peamine on, et enne Jaanipäeva saaks sõitma :roll:

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#25
Slicer kirjutas:Jah, hea et niigi läks. Hea oli see, et Kalvo ise helistas kohe hommikul ja ütles, mis autol viga. Kiire reageermine, aga kätte on loota saada alles vist Juuni alguses. Peamine on, et enne Jaanipäeva saaks sõitma :roll:


kas hakkad siis kaineks alfajuhiks :)



vahepeal võid auto lindudele pesakastiks anda :wink:

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#26
:) Ei, plaan oli minna üle pika aja taas Saaremaale sugulastega koos tähistama Jaani, nagu seda kunagi varem sai tehtud, kui tööinimene veel polnud. Bussiromantikat ei viitsiks ka enam teha. Autoga oleks hea sõita, siis suvine aeg ka ja saaks mööda saart ringi tiirutada. Ja Alfale ka kodukohta näidata. Pesakastiks ei tahaks seda autot veel anda, need ajad on veel loodetavasti kauges tulevikus.

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#27
Autoga Jaanipäeval Saaremaale :D , see ei saa kerge ettevõtmine olema, kui sul ei ole just pilet juba netist ostetud või tutvust sees.

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#28
Mul hakkab puhkus ennem seda juba, Jaanipäev läheb otsa :D Kui väga vaja siis tutvusega saaks vast ka viimases hädas.



EDIT:

---------------------------------------



Auto sain nüüd eile TRK'st kätte. Tehtud tööd: plokikaane lihvimine, uued tihendid. Uus hammasrihm (igaks juhuks :P ) , uus termostaat + uus veepump, uus radikas ning kasutatud jahutusvedeliku alumiiniumpaak/koguja- vms :P (mitte paisupaagist pole jutt ). Auto liigub jälle :D, kõrgematel pööretel isegi paremini kui ennem- vähemalt esialgu tundub nii, või hoopiski sellepärast,et pea kuu aega pole saanud oma autoga sõita :lol:

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#29
Täna just sai ilusa numbri ette- 200 000 km jooksis täis :) Autot premeerin õlifiltri ja loomulikult õlivahetusega :) Võibolla ka uued sussid jalga ning üks vana mõlk välja :) Silume silmaaluseid kortse :p

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#30
Ketrasin läbi oma vanat stuffi kõvakettal ja leidsin pildi mille tegin autost just peale ARK'ist tulekut millal sai liit ametlikult sõlmitud. Selline tunne, nagu oleks uuesti armunud :lol:

Pilt

10.nov.2006.a.