Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#1
Mõtlesin siis oma auto ka siia listi lisada, juba üle aasta seda autot omanud ja saab rääkida kogemustest.

Ostetud sai ta 2006.a. oktoobris. Esimesest hetkest kui seda mudelit nägin hakkasin tahtma. Kui aus olla siis oli mul tuline võitlus 2 erineva 145 vahel. Üks oli siis see, mille lõpuks ostsin ja teine oli musta värvi boxer mootoriga ja 76kw. Aga nagu selgus , oli sellel mustal väga palju teha. Otsustasin QV kasuks.

Mootorist siis: 2.0 liitrine TS 114kw Quadrifoglio Verde variant, tava 145 2.0 TS' l on sipa vähem kw- tervelt 4 hobust vähem :lol: Kiirendus 0-100'ni on kuskil 8,4 sec kanti (tehase järgi).



All on siis 15" orig alukad (suvel Alessio Monza 15" alukad). Vahetatud sai kohe mootoririhmad ja muud värgindused, mis tavaliselt rihmavahetusega kaasnevad. Õli on hetkel sees sportautodele kohane, paksema viskoosusega Castrol 5w-60. Seega tavaliselt lasen sipa rohkem soojeneda kui sõitma hakkan. Vahetatud on tagumised amordid, roolilati ots, osad tagumised puksid ja laagrid, 3 summutipütti alates katalüsaatori eest ja terve summuti torustik. Pandud ette uued kojameestevardad, originaalidel ei saanud tava poest ostetavaid kojamehi külge panna :) Ning ees on ootamas oma järge terve pidurisüsteemi vahetamine va. suppordid. Ise olen suutnud ära lõhkuda juhipoolse kõrvalvaate peegli, juhtus väike äpardus garaazist välja tagurdades :P Aga selle sai ilusti ära vahetatud.



Sõiduomadustel kindlasti parim millega ise seni sõitnud olen. Olen proovinud enamus sakslasi ja mõned korealased ning prantslased. Siiamaani sõidumõnu poole pealt pole vastast olnud 8) Igakord on lollakas muie näol kui oma autoga sõidan :lol: On olnud omajagu muresid, kuid alati on kaalunud ühised sõidu retked need mured ülesse...

Alfa 145 QV on suht haruldane vähemalt Eesti teedel, kui mitte ainus :roll:

Armastan seda autot! :D



Pildid möödunud suvest:

http://slicer.planet.ee/Alfa/Paremad%20pildid/
Viimati muutis Slicer, 15 Apr 2008, 11:31, muudetud 5 korda kokku.

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#2
Seda kaunitari olen koruvalt vahtinud ja auto aknast sisse piilunud. Kuna sõber elab samas majas, siis satun sinna päris tihti. Väga kena ja visuaalselt heas korras auto.
Viimati muutis H.E, 02 Mär 2008, 16:26, muudetud 2 korda kokku.
a.k.a Anthrax

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#3
Auto on tõesti väga ilus,nii seest kui ka väljast 8) ,nii et Edu hoidmisel :P
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#7
Mul enda oma liigub 145 ka 88kw-ga väga hästi, 114 kw on vist päris pöörane.



Mis aasta auto on ja palju läbisõit?

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#8
:) Palju luurajaid väljas... pole hullu ise piilun ka teisi Alfasi :P...järjekindlalt.

Saaks mingi kummalise elektrijama korda lõpuks siis võiks liigelda ja mingitest üritustest ka osa võtta, seni aga ootab TRK hoovis.

1997.a. mudel. Läbisõit soliidne 190k. Roostet on tõesti väga minimaalselt, arvestades auto juubelivanust. Aga sellegipoolest astub oma läbisõidu kohta vägagi korralikult edasi 8)



väike 2 minutiline videoklipp samast pildiseeriast.

http://slicer.planet.ee/Alfa/Paremad%20pildid/Video.mp4

8.4MB

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#9
tibenz 8)



läbisõidu pärast pole vaja muretseda

minu hall 164 on yle 300k ja on ka hea astumisega 8)



head alfatamist 8)

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#10
Ei noh, läigib nigu prillikivi. Igati hästi hoitud auto. oman ise ka 145 ja olen suht rahul sellega kuigi jah, tahab veel remonti. endal 1,4 TS 76kw 1997a ja pea 260tuhat läbisõitu. Minekut ei ole eriti, ainus viga hetkel ja ootab parandamist. Sulle aga edu, loodab et saab su püssi kokkutulekul näha kunagi kui see toimub.

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#11
Väike uuendus siis ka autole. Alla sai pandud Brembo MAX kettaseeria ja Ferodo Premier klotsid. Nüüd peab raha hakkama koguma korralikele amortidele ja madaldus vedrudele. :wink:

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#12
Tõenäoliselt selle pidurisettinguga oled tegija pühapäeval.

Endal oli Saabil sama combo all kunagi brembo aukudega ja ferodo 2500DS.

Pärnus saab nede piduritega väga hilja pidurdada, võrreldes org klotsi ja kettaga.

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#13
Eelmisel aastal pidasid 156-e orig. pidurid 4-5 järjestiku ringi vastu. Selleks hooajaks said ka tellidud võidusõidu pidurid aga kahjuks nad pühapäevaks kohale ei jõua :(

Ühesõnaga- vähem pidurdamist, rohkem gaasi! Üleüldse on pidurid nõrkadele :roll: :D
Alfaholic since 1997

Alfa Romeo 145 QV 2.0TS

#15
Hea on veel see, et sain oma velgedele sobivad tsentri rõngad, flansid said vahelt ära võetud ja kohe hoopis teine tunne! Pole enam velg ainult poltidega kinni, vaid toetab ilusti keskosa peale :lol: Enam rool ei vibreeri üldse, ning kuidagi "lihtsam" juhtida :P
cron