Alfa Romeo 164 Super V6 3.0 24v 1995 AaduT

#232
AaduT kirjutas:See sama vend kellest me 1 kord rääkisime. Estpresto on selle ettevõtte nimi ja selle ninamees reguleerimisega tegeleski. Seal Riia ringi juures. Kui auto jälle liikuma saan, siis võtan suuna sinna.
Millal sul seda silla regulli viimati tehti.
Oma kogemusest 156ga või öelda et kuigi kõik on paika keeratud võib see väga lihtsalt jälle paigast ära minna. Omal oli sama sümptom et rattad välja keerates tundsid kuidas rattad ei jookse paraleelselt vaid erinevat trajektoori mööda.
Viga tundub sul siiski olevat lahku jooksus.
Alfadel tundub see vedrustus suht õrnake olevat, mõni tugevam löök ja jälle paigast ära.
Endal juba harjumuseks saanud kvartaalselt sillastendis käia :D

Alfa Romeo 164 Super V6 3.0 24v 1995 AaduT

#236
ts kirjutas:m6ni kysimus:

mis pagana p2rast Sul stange nii nirusti ees on?

Mis juhipoolse tagumise uksega juhtunud on?

ts@parkis t2na p2rastl6unal kuue auto jagu ukse poole..

Kõik välised vigastused on eelnevate omanike poolt tekitatud.
Kus mind nägid siis? :)


Pagana jant ikka vanemate masinatega. Jahutusvedelik kaob kuskile ja kütuse kulu tunduvalt suurenenud. Vanasti sain 12l/100km hakkama linnas, aga nüüd kulub mingi 16-17 kanti vist koguni. Roolivõimu õli tase langeb kah tasapisi. :(

Alfa Romeo 164 Super V6 3.0 24v 1995 AaduT

#237
::itpnt::

Kus ma ikka nägin- üks meie ühine kolleeg juba mõni aeg tagasi uuris, et kas ma olen Tartus ja omale veel ühe Alfa ostnud ... kahjuks pidin Talle teatama, et kuigi mul on mitu Alfat ei ole siiski kõik kontori ees nähtavad Alfad minu jagu :mrgreen:

tegelikult on 24V tulukesega diagnoositav - kui mõnikord garaazis igav on siis võid ECU-le juhtme järgi pista :roll:
Tegelikult ma olen normaalne....
cron