2.0 16V Twin Spark syytekyynlad

#5
:roll:



muuseas-> ei soovitaks segada plaanitum ja tavalisi küünlaid...



tavalised kustuvad enne :roll:



ja 99% juhtudel on otsesüüte pooli rike tingitud "tagasipeksvast" küünlast :wink:



P.S. plaanitum-irdium (plutoonium :mrgreen:) jms küünlad kestavad siiski umbes 3-4 korda kauem (eriti juhul, kui kasutada mootorit sihtotstarbeliselt :twisted: )... nüüd võiks mingi enerdzaiseri reklaami siis kirjutada (kalju otsa ronivatest küünlatest nt)
Tegelikult ma olen normaalne....

2.0 16V Twin Spark syytekyynlad

#6
Samuti küünlavahetus ees. (omal ajal sai suurest lollusest 'shampinjoonid' sisse lastud panna)

Pilot soovitab näiteks Densot. Hinna järgi suht sama NGK'ga- vist see karmim VK20Y+IU22 kooslus siis.

Ise mõtlesin võtta gramm odavam denso komplekt IK20+IU22.



Läbisõiduks lubatakse vist neil kõigil 100k ringis? Ka odavamatel iriidiumidel? :roll:



Densot pakuti siin foorumis muuhulgas www.ostuauk.com nimelisest kohast :wink:

2.0 16V Twin Spark syytekyynlad

#7
ts kirjutas::roll:

muuseas-> ei soovitaks segada plaanitum ja tavalisi küünlaid...

tavalised kustuvad enne :roll:

ja 99% juhtudel on otsesüüte pooli rike tingitud "tagasipeksvast" küünlast :wink:

P.S. plaanitum-irdium (plutoonium :mrgreen:) jms küünlad kestavad siiski umbes 3-4 korda kauem (eriti juhul, kui kasutada mootorit sihtotstarbeliselt :twisted: )... nüüd võiks mingi enerdzaiseri reklaami siis kirjutada (kalju otsa ronivatest küünlatest nt)




mis Kalju...



jäta Kalju rahule...

mul säravad vanad plutooniumküünlad jõulupuul laste rõõmuks iga talv...

2.0 16V Twin Spark syytekyynlad

#15
huumoriga

tavalised küünlad on tavalise hinnaga

erilised küünlad on erilise hinnaga



erilise hinnaga ostetud küünlaid tahad eriti kaua hoida mootoris...



___



ilma huumorita aga veidi targutavalt:

ebasobivad küünlad võivad anda vaid osalise tulemuse mingil reziimil, st käib ebaühtlaselt või ei ole nagu õiget minekut näiteks täiskoormusel.
cron