Alfa 164 tuuning

#1
Tere..



Kui palju läheksid umkaudu maksma järgmised tööd Eestis mõnes kvaliteetses autotuuningufirmas? 164 kere pahteldamine, korrosioonitõrje ja värvimine, korralik toonkile?



Välimus oleks midagi sellist:
Pilt
Pilt


Veel, kas üleni tumedaid või punaseid tagatulesid (nii, et jääks ainult kas tume või punane riba) ka kusagil leidub? Piltidel paar näidet.



Antitiiba ei taha, ei meeldi.



Palju need tööd kokku läheksid?



Tänud!
Viimati muutis alfa164, 07 Mär 2007, 11:37, muudetud 10 korda kokku.

Alfa 164 tuuning

#4
Olen näinud poes müügil sellist spreid, mis pihustatakse tuledele. Oleks põnev 164-l terve tagatulederiba tumedaks (mustaks) lasta. Auto ise ka musta värvi.



Mida üldse arvata sellisest vidinast ja kas pärast selle mahasaamisega mingeid probleeme ei või tekkida (tulede originaalvärvi tuhmumine, transformeerumine)?

Alfa 164 tuuning

#5
alfa164 kirjutas:Olen näinud poes müügil sellist spreid, mis pihustatakse tuledele. Oleks põnev 164-l terve tagatulederiba tumedaks (mustaks) lasta. Auto ise ka musta värvi.

Mida üldse arvata sellisest vidinast ja kas pärast selle mahasaamisega mingeid probleeme ei või tekkida (tulede originaalvärvi tuhmumine, transformeerumine)?


:shock: oh jummaluke küll :shock:



ära ikka nii tee eks... need spreid mis müüakse annavad ainsa efektina selle, et tõenäoliselt pead mingil ilusal suvepäeval omale uued tuled ostma (koos pagassiluugi, tagapampri jms-ga), rääkimata sellest, et miilits sind igal hetkel nöögib ning ametlikule ülevaatusele nagu eriti asja pole...



pealegi originaal punased tagatuled on palju efektsemad :wink:
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa 164 tuuning

#6
alfa164 kirjutas:ära ikka nii tee eks... need spreid mis müüakse annavad ainsa efektina selle, et tõenäoliselt pead mingil ilusal suvepäeval omale uued tuled ostma (koos pagassiluugi, tagapampri jms-ga), rääkimata sellest, et miilits sind igal hetkel nöögib ning ametlikule ülevaatusele nagu eriti asja pole...

pealegi originaal punased tagatuled on palju efektsemad :wink:


Selge, selge, seda ma teada tahtsingi! Lihtsalt huvitas.

Ärge nüüd südamerabandust ka saage! :P

Alfa 164 tuuning

#8
[Apache] kirjutas:üks kindlasti ilusaim 164 mida ma tean:
http://www.carrating.org/car.php?1661

minuteada custom spoilad DC-ICE poolt

ilmselt sobib "eeskujuks" küll ;)




siinkohal ma oponeeriks ja ytleks välja oma isikliku arvamuse, et ntx jaani 164 on palju PALJU PALJU ilusam :) st mulle meeldib lihtsalt korrashoitud ja originaalne 164 eriti kui ta s6idab ja kiirelt :) aga see pole yldse vaidlusteema igayhele oma... ka 156 meeldib mulle tehasest tulnuna... samuti gtv, spider jms :) no on siuke imelik kiiks mul...



PS! spreituuningule lisaks m6tle kindlasti kas saaks teibituuninguga mingeid eriefekte lisada... nikemärgid vms ja kui väga kalliks ei pelga viska lillad vms silikoonist tuuningvoolikud kapoti alla... iga sellise tegevusega saad raudselt pangega respekki tunguusia kalameeste ja streetracerite käest!

Alfa 164 tuuning

#9
E.T. kirjutas:siinkohal ma oponeeriks ja ytleks välja oma isikliku arvamuse, et ntx jaani 164 on palju PALJU PALJU ilusam :) st mulle meeldib lihtsalt korrashoitud ja originaalne 164 eriti kui ta s6idab ja kiirelt :) aga see pole yldse vaidlusteema igayhele oma... ka 156 meeldib mulle tehasest tulnuna... samuti gtv, spider jms :) no on siuke imelik kiiks mul...

PS! spreituuningule lisaks m6tle kindlasti kas saaks teibituuninguga mingeid eriefekte lisada... nikemärgid vms ja kui väga kalliks ei pelga viska lillad vms silikoonist tuuningvoolikud kapoti alla... iga sellise tegevusega saad raudselt pangega respekki tunguusia kalameeste ja streetracerite käest!


Teeme nii et E.T. sõidab ainult originaalsete ja tehasest tulnud alfadega ja hoiab oma fantastilised soovitused endale eksju! :wink: Ok igal ühel oma maitse, ei vaidle vastu. Ma ei küsinud, kuidas saaks 20 cm laiust vihmaveetoru sumpa asemel alla kruvida või poolemeetrist lennukitiiba tagumiku ilustamiseks. Tahtsin kõigest tulede toonimise kohta teada. Kulla mehed, ärge muretsege, ei ole plaanis alfast ufolaeva ehitama hakata.

Alfa 164 tuuning

#10
tänud, meel sai kohe rahulikum... see pulverisaatortuuning veidi ehmatas.



mul ei ole midagi selle vastu kui powerplanti, sisse-, välja- jne laskesüsteeme, alusvankrit vms kohendatakse, andes omale selgelt muidugi aimu, et see k6ik saab toimuda vaid auto yldise ressursi kaotuse arvel. isiklikult pean huvitaivamateks 155 Q4 ja 164 Q4 mudeleid :) 155 köidab rohkemgi oma 2 liitrise turbomootoriga... kui jaksaks, siis peaks sellist ;)

Alfa 164 tuuning

#12
E.T. kirjutas:isiklikult pean huvitaivamateks 155 Q4 ja 164 Q4 mudeleid :) 155 köidab rohkemgi oma 2 liitrise turbomootoriga... kui jaksaks, siis peaks sellist ;)


isiklikult peaksin huvitaivamaks Lancia by ferrari 8.32 mootoriga, Q4 veermikul 164-a 8) kuuldavasti olla keegi kuskil selle conversion'iga hakkama saanud :wink:



ja muuseas vabalthingav 24V 3,0 ei ole 164Q4-le liimitud :roll: kui vaid raha niipalju oleks
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa 164 tuuning

#13
tulede kohalt-läheb läbi küll,ja kerge effekti saad ka kui õige värv ja õiget värvi lakk tuledele....aint et eriti paksult ei tohi peale lasta...-kuid nu soovitaks sellel juhul kuskilt miskid vanad tuled sebida millest kahju poleks... sellist süsimusta jama ei saa teha-ülevaatuse suhtes... kuid on ka laki eemaldaja, pole kahjuks kursis kui hästi see toimib... mootori tuuning on jah oma ette mõte... eestis seda aga raske läbi viia...-kui rahakott paks saab kõike... ütle investeeritav summa...ja me ütleme mida head laiast ilmast selle eest saad :lol:

Alfa 164 tuuning

#15
nuuh teen kah noka lahti tuuningu koha pealt :oops:



ühtpidi E.T. ja ar2r/33-ga nõus-> lakitud tuled, 4" summutiots jms on hädavajalik teatud sõidukitele, et need üldse auto moodi välja näeksid :lol:



teisalt jälle -> 164 küll on ajatu ja ideaalse disainiga auto, kuid :!: martmanni 164 on täpselt nii stiilselt ehitatud, et erinevus originaalist on suht minimaalne ja ei häiri :) värvi/kroomi lahendus, natuke madalamad stanged :arrow: ORIGINAAL TAGATULED :!: 8) jne

see on auto komplektselt ehitatud ning ei oma miskeid mõtetuid omavahel mittesobivaid elemente (tagatiib näiteks)



vastukaaluks tooks leksus-stail tagatuled ja supra-stail tagatiib näiteks 156-l (mida olen lausa mitmel näinud)



ehk siis -> tuunige ! aga mõistusega :wink:



ja mis mootorisse puutub, siis tegelikult ei ole vaja sajakilost rahakotti :roll:

ega need asjad mida laiast maailmast saab pole ükski selline, mida meil siin teha ei saa (ja odavamalt, kui mujalt ostes BTW) ei tasu unustada, et ka meil banaanivabariigis on palju väga pädevaid inimesi (ning mootorite tööpõhimõte ei ole viimase 100 aasta jooksul kapitaalselt muutunud :lol: )
Tegelikult ma olen normaalne....