mõte kardiga kõristada

#34
pühapäeva õhtust saadik käed küll värisenud suurest põnevusest :P, aga tglt sobib mulle ka sedasi pisut paremini...



samas, kui järgmine nädal sõiduks läheb, siis minuga arvestada ei saa. olen mõnevõrra väiksematel pikkus- ja laiuskraadidel :(

mõte kardiga kõristada

#39
NII nüüd kui igasugu muud asjad on ää langend, siis ehk võttaks selle teema uuesti käsile??? ennem kui lumi maha tuleb... et autolehe järgi pidi põltsamaal üks parimaid radu olema koos heade kartidega... teenindus küll pidi jätma veidi soovida, kuid eks see oleneb kliendist :lol: et teeks väikse sõidu-et millega tegelete järgmise nädala teisipäeval? ja oskab keegi täpsemat ilmaennustust öelda?

mõte kardiga kõristada

#43
see pisut tibutamist sundis mind otsa tallinna poole keerama pärnust, mitte põltsamaa poole...



oleks oma paksu kere vedand raja äärde ja siis erhgutand seal lootustandvamaid: SAAB SAAB



___





aga hetkel ma peaks atraktivsemaks kihutada veel kord sel aastal teisipäevane sauga vaba rada kui loota, et vihmases sügises tabame selle ainsa kuiva päeva ette kokku leppides.

mõte kardiga kõristada

#44
See nädalavahetus ei sobi- vihjeks klapperjaht



(juhul, kui masina ikka kokku saab :D)



Aga muidu põristaks küll, nii saugas kui ka kardiga



KRT, kunagi peab ju ka suvi ja päike eestimaale jõudma
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

mõte kardiga kõristada

#45
Kuningamäel on väga ok rada (kõrvalt vaadates), aga nii imelik teenindus, et ei lasta vihmatibutamisega rajale :evil: Peetakse täielikeks diletantideks saablasi :)

Viimati ajas ikka päris kurjaks. Tallinnast sinna 120km ja sealt tagasi ilma kardisõidukogemuseta. Vihaseks teeb ju!

Rajahaldaja kartide omanik hullut põeb oma varustuse pärast, kuigi on kirjas, et vastutab materiaalselt sõitja.



Saurixis on kardid aga jubelahjad praegu minumeelest. Mootorid samad, massi kartidel juurde tulnud.