mõte kardiga kõristada

#46
Ma pole eelnenud teemat eriti lugenud. Nii et vabandan kui siin inimeste aega rasikan, aga Tartus on kah hiljuti avatud 1 sisekardirada. 8 minutiline sõit maksab 120.- ja kliendile 100.- (kliendiks saad 200.- eest ja see sisaldab kaarti ja 8 minutit kestvat sõitu). Asub Teguri tänaval, endise Emexi lähedal.



Rada on käänuline, ja möödasõite tuleb jõuga teha, seni kuni kohtunik kurjaks ei saa selle tegevuse peale.



Olen 3 korda käinud, väga meeldis!

Hehh :D , 1 kord oli väga kehv päev ja läksin sinna megasitatujuga, olin üksi rajal ja peale 8 min olin külmade rehvidega teinud päeva rekordi ja pinged olid nii ca 80% maandunud :D (Best 120.- I have spent in a long time.)







Tundus, et kui üldse, siis oleks paras see post siia teha. Äkki kellegil tekib mõni mõttevälgatus, või aitan lihtsalt siin selle lobaga neil ehk törtuskese käivet tõsta :lol:

mõte kardiga kõristada

#49
hmm...

lausa huvi pärast peaks viimsis ära käima mõnel vihmasel laupäevahommikul...

__



PS! ei usu, et keegi siin kritiseerijatest ise oleks tõsisem kardisportlane - st raja kritiseermine vast siuke sõbra sõbralt kuulsin sündroom... ise pole käinud ?



PS2! nii maas see majandus ka ei ole et peaks kõige kohta halvasti hakkama ütlema...



PS3! las olla käänuline... masendav oleks kui tekiks rajastandard ja kõik rajad oleks ühtemoodi.

mõte kardiga kõristada

#52
No Saurixi rada annab selle koha pealt ika pika puuga ära. Mahub ka võidu sõitma. Aga rada, kus ring sõidetakse 20 sekundiga on ju mõttetu või kuidas? Karuselliks oleks vist targem nimetada..:)
E.T. kirjutas:võta kätte ja tee siserada mis oleks pikk ja kiirete kurvidega... ühtlasi piisavalt lai ohutuks möödumiseks igast asendist.

vaata mis seal sõiduminut maksma hakkaks ja kui kiirelt poe kinni saaks taas panna

:lol:
Eesti Saabiklubi ja foorum

mõte kardiga kõristada

#55
E.T- Niipalju ma ikka oma tuttavaid usun.

Ega algatuse kohta, et rada teha, pole mul, ega kellelgi miskit vastu.(Tartu)

Samas kui ikka on aeglane rada ja lühike rada, siis ei saa aru kelle jaoks see tehtud on. Enamus ütleb- Igav ja ongi pankrot.

Nagu negatiivsust veel vähe: Viimsi on ka lahja ja aeglane :evil:

Sauga on ikka õige asi :)

mõte kardiga kõristada

#56
:roll: oli ka endal mõte tartu või selle ligidusse kardirada teha... kuid kui väikse arvutuse normaalse raja kohta tegin siis...njah... eks mõistate isegi... sellest ka tartu väike rada... samas kui on kliente siis saab asja ka arendada... selles suhtes toetan sellist üritust, kuna endal selline asi juba numbrites välja ei mängind-reaalsusest rääkimatta... kuid võiks miski väiksema ja odavama ürituse teha... -palju tartu kandi rahvast oleks nõus kohale ilmuma?