Tanklate küsitlus

#16
Eks ikka Neste Eesti AS hinnakujunduspoliitikast ;)



muuhulgas on Neste ka nädalavahetustel müünud tiba odavamat kütust...



ikka sellesama müügi ja marketingi osakonna kavaldamise pärast ;)

Tanklate küsitlus

#17
Pulli pärast sai proovitud vana bensiini põlema panna, aga tikku kustus sisse ära. Kui lapi ära immutasid ja tulemasinaga tükk aega soendasid, siis läks tahmase londiga aeglaselt põlema... no mis krdi bensiin see selline on!?


No Sul seisis see pool aastat-> mina näiteks olen oma auto paaki sellist kütet saanud.



Tegelik probleem on aga selles, et meil kasutatavad kütuserikastajad on ainsad asjad tänu millele see saast, mida siin bensiini pähe müüakse üldse põleb :evil:



däämit :evil: viimasel tankimisel oleks sellest vinest, mis paagist tuli peaaegu pimedaks jäänud....



Muuseas-> ei ole vahet millisest tanklast tankida (statoil kasutab oma ultimas lihtsalt veel mõjusamaid lisandeid)
Tegelikult ma olen normaalne....

Tanklate küsitlus

#18
a kui muruniidukile talveks kütet tahad sisse jätta, siis osta spetsiaalne muruniiduki bensiin...

liiter on kallim, aga kevadeks ei ole ükski membraan surnud ega kütus lagunenud tundmatuks keemiliseks raskestispttivaks solgiks.



suvel pole vahe oluline... muruniitja on üsna primitiivne organism.

Tanklate küsitlus

#19
olen mitmel korral saanud mootoreid remontida

tänu kvaliteetsele autokütusele



kütusemüüjad ainult ülbitsevad kui lähed oma lolli jutuga nende juurde

isegi kui suudad tõestada iga tankimist nende juures



mida teha, et ebavõrdsust vähendada 8)

Tanklate küsitlus

#20
ei tea kuidas tänapäeval aga...



ca 10 aastat tagasi suri sõbral vanakooli a6 maha anna ja tallinna vahel peale külatanklast tankimist...



katid vahetusse

paagi pesu

pumbaga tehti ka midagi, enne kui ta ellu ärkas... ehk koguni vahetati

küünlad vist said ka uued...

võibolla veel midagi



paagisolnud bensiini keeldusid laborid analüüsimast ja anti vihjamisi soovitusi oma elu ja rahakoti huvides leppida olukorraga. ja kes see ikk atõestab, et antud bensiin just sealt pärines ja auto enne katki ei olnud?





____

Tanklate küsitlus

#21
Mina ei saa aru mida te kõik teete. :shock:



Alfa saab Statoilist, kuna temaga tuli kaasa Statoili kaart. Vahel kui kaarti käepärast pole, panen Nestest. Oma autot tangin koguaeg nestest. Olen proovinud Ultimat, nitrot, kangemat ja lahjemat krt... mina ei ole vahet mittekunagi märganud. Absoluutselt mittemingisugust. On proovitud erinevate autode peal erinevaid kütuseid, mitteühelgi ei saanud mina vahest aru.

Seisab 20l kanku pea poolteist aastat niiduki kütusega. Pole aine koostise muutumist täheldanud. :roll:
a.k.a Anthrax

Tanklate küsitlus

#22
:lol:



vala küte kankust paaki-> siis näed :roll:



hermeetilises ja pilgeni täis anumas nimelt ei ole osakestel kuhugi lenduda (paak aga on oma olemuselt tuulutatud)
Tegelikult ma olen normaalne....

Tanklate küsitlus

#24
ts- selle paneksin ma küll sellisel juhul kütuse vale säilitamise kui kehva kvaliteedi alla. Kui õlu seisab lahtiselt soojas ruumis mõne aja, kaotab ta kah suurema osa oma väärtusest. :roll:
a.k.a Anthrax

Tanklate küsitlus

#25
ei ole ilmselt mõtet vaielda eesti kütuse üldiselt madalamas kvaliteedis ja kraagelda säilitamistingimuste üle. eestis oktaanarvu simuleerimiseks kasutavad lisandid olid ja on jätkuvalt mügised ning arenenud osa euroopast võtaks need kasutusele viimases hädas, kas kriisis või sõjaolukorras



isegi niidukimüüja ei soovita muruniitjasse talveks jätta eesti bensiinijaama kütust / kui tahad paagi täis hoida, siis selleks on müügil muruniitja kütus... ei sisalda kergeltlenduvaid ja lagunevaid komponente ja on ka kevadel veel ventileeritud paagis täiesti töökorras.

___







muide miks me siin niipalju üldse konflikti kütame ja hädaldame?

saabnetis näiteks käis asine arutelu racing bensiini osas

vagfoorumis pandi kirja kütuseliitrid ja mark ning läbitud vahemaa paagitäiega... järeldusi tegi igaüks ise.



___



mis siin ikka vaielda, kuigi statoil ja nitro näikse olema kvaliteediliidrid kõhutunde järgi,siis antud küsitluses võidab siiski neste eesti müügiosakond ;)
Viimati muutis E.T., 21 Mai 2008, 21:56, muudetud 1 kord kokku.

Tanklate küsitlus

#26
Õige!



Tangi seda mis meeldib, peamine et meel on hea ja auto sõidab.
a.k.a Anthrax

Tanklate küsitlus

#28
pump läks ikka õhtale kuna oli vana ja väss tuli peale



kui iga kaagutuse peale midagi õhtale läheks oleks sa kulla mees juba ammu püksata tänaval...