147 door open

#1
Peale pooleaastast auto omamist hakkavad siis "kurikuulsad" elektrikalad välja ujuma. :) Nimelt auto üritab mulle juba paar nädalat selgeks teha, et Right Front Door is open. Muidu poleks väga hullugi aga seetõttu ei saa enam uksi lukustada. Nagu ma aru olen saanud, siis mikrolüliti asub lukukorpuses sees. On seal midagi remontida või vajab lukusüsteem lihtsalt vahetust? Ilmad on sellised, et pole viitsimist olnud veel ust lahti kiskuda.

Kas pealinna kandis on romulat, kust võiks Alfa juppe otsida ja kas LHD ning RHD ukselukud on samasugused?

Ruut
147JTD 2005a
147JTD

Re: 147 door open

#2
147 puhul arvatavast on samad. Enne vahetust siiski proov lukumehhanism natuke lahti lasta ja ära määrida (164-l olen saanud ka lihtsalt väikse lõdvendamisega asja liikuma - muidugi tasub üle vaadata kas see viga mujal ei pesitse - 156-l näiteks hämas mulle eelmisel suvel alarm seda, et pagass on lahti)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: 147 door open

#3
Sai siis lukk ukse seest välja kougitud. Kuna käe vahel mingeid anomaaliaid ei tuvastanud, siis sai selga hulga Carb Cleanerit, Loctite Sblock õli jä lõpuks HD vaseliiniga kõik üle ujutatud. Esialgu jätkas veateate andmist, kuid peale 24h järelemõtlemise aega enam veateadet ei tulnud ja üksed käivad jälle lukus. Igaks juhuks sai ka second-hand lukk soetatud aga loodetavasti pole vajadust enam ust lahti kiskuda.
147JTD