Re: Suvaline pläma 2014

#181
Kui ma ise ka peast nii itu ei oleks, siis ma neid Alfasid ei peaks. Tõprad lagunevadi, iga päev. Maja ees on lausa kuulda õhtul pimedas, selline iseloomulik Alfa lagunemise hääl. Ring ei saa kunagi peale, ühed puksid ja õõtsad vahetad ära kui juba on järgmised, mis juba vahetatud omadega läbi. Iga kord kui sisse istud ja võtit keerad pead vaikse palvuse pidama. Äkki on pihusti otsustanud see kord minuga mitte kaasa sõita. Küll kolmel pütal kodupoole veninud. Aga midagi nendes on, midagi erilist, mille pärast ma olen nõus end sedasi nuhtlema.
Pilt
Pilt

Re: Suvaline pläma 2014

#184
kapa98 kirjutas:Pukside väsimisel süüdista ikka puksifirmat
Eks need puksid ikka alfa romeo omad ole, on nad siis originaalid võid TRW, seega juba süüdistasin õiget asja. :) Eks tuleb ring powerflexi teha, siis saab hakata kedagi teist süüdistama
Pilt
Pilt

Re: Suvaline pläma 2014

#185
Küsimus suuremale ringile, kas keegi siit tegeleb väiksemat sorti keretööga või teab kedagi? Oleks vaja GTA'l küljekarbid korralikult külge panna, kunagi sai ise tehtud, siis tulid lahti. Ajutiselt sai nad mingi liimimõksiga natuke kokku lastu kere juurest, kuid kui vesi läheb vahele ja külmaga jääks muutub siis lahti ta jälle tuleb. Tahaks anda proffessionaali hoolde selle.

Re: Suvaline pläma 2014

#186
Slicer kirjutas:Küsimus suuremale ringile, kas keegi siit tegeleb väiksemat sorti keretööga või teab kedagi? Oleks vaja GTA'l küljekarbid korralikult külge panna, kunagi sai ise tehtud, siis tulid lahti. Ajutiselt sai nad mingi liimimõksiga natuke kokku lastu kere juurest, kuid kui vesi läheb vahele ja külmaga jääks muutub siis lahti ta jälle tuleb. Tahaks anda proffessionaali hoolde selle.
Tallinna poole pealt ei oska sind aidata aga Pärnumaal tean küll korraliku töö tegijat soovitada.
Anna teada kui huvi peaks tekkima :wave:

Re: Suvaline pläma 2014

#188
Pärnumaale ikka satun aegajalt, õigemini Kilingi-Nõmmele, seal naise vanemad :P
Äiapapa on hea automehaanik, seega saab head tööjõudu ära kasutada kohe :D
Aga sellised keretööd võiks teha selle juures, kes seda igapäevaselt teeb.

Re: Suvaline pläma 2014

#189
Slicer kirjutas:Pärnumaale ikka satun aegajalt, õigemini Kilingi-Nõmmele, seal naise vanemad :P
Äiapapa on hea automehaanik, seega saab head tööjõudu ära kasutada kohe :D
Aga sellised keretööd võiks teha selle juures, kes seda igapäevaselt teeb.
Kui omal pealehakkamist on siis võid materjalid otsida ja ise teha.http://solutions.3m.com/wps/portal/3M/e ... 18BH2BV8gl
http://solutions.3m.com/wps/portal/3M/e ... JN83P3JZgl
Eks kõige tüütum ole vana saasta eemaldamine ja korralik pinna puhastus, siis krunt ja teip. 3M toodete puhul pead muidugi sellega arvestama et esimese korraga pead detaili paika saama muidu läheb jamaks. Kui õigesti paigaldatud siis läheb enne teip katki kui detaili küljest lahti tuleb.

Re: Suvaline pläma 2014

#190
Selleks peaks omal olema paar päaeva ja soe koht kus seda teha ilusti.
Mis 3M tooteid mul vaja läheb?
Mingi krunt tuleb veel enne peale panna (värvina)? :)
Kuna ei tea sellest tööst midagi siis on väga riskantne teha ise, tõenäosus on suur et mingis etapis läheb tegemine natuke nihu.

Kas see on see kahepoolne teip?
http://solutions.3m.com/wps/portal/3M/e ... JN83P3JZgl

Kust neid üldse soetada saab paari tüki kaupa?

Re: Suvaline pläma 2014

#191
Kui hiiumaale satud siis võin ära teha! Sellega poleks probleemi ;)
Yes, it's tricky, but assembling an Alfa always is! :D

Re: Suvaline pläma 2014

#193
kui kilingi nommes kaid siis void minna Target autosse,nad teevad koik sugu keretoid odavalt voi siis tallinnas lasta teha gup-tuningu.muidugi suvel pole probleem ka neid ise korralikult kinnitada,muidugi voiks ikkagi laiendi otsad lasta mingisuguste kruvidega ka kinni koopastesse,nii vahe kindlam.