Alfa Romeo 166 3.0

#1
Sai siis tehtud otsus 2ra ja perre v6etud uus liige. Esimesed 161km l2bitud ja masin pysib yhes tykis. Nipet-n2ped vead kyljes aga need ei ole yllatused.
Raadio ei t88ta yks esimene tuli on kuidagi lahti, yks peegel ei paki ennast elektrooniliselt kokku, mingi kerge k6lksuke on esisillas ja no midagi oli veel kindlasti.
Igatahes loodan, et mu esimene Alfa kogemus ei j22 viimaseks :)

Re: Alfa Romeo 166 3.0

#4
Pioneer kirjutas:Kas 166 tuled ongi nii s...d? Või ainult xenonitega selline s..t lugu?
Ma tean automarki millel on udutuled ka parema valgustusega kui need lähituled :)
Nii ongi. Proovitud nii libaxenoneid kui korralikke Osrameid FL eelses 166's - ongi nagu seasilmad.

terv, teager
Pilt

Re: Alfa Romeo 166 3.0

#6
T2na yllatas mind itaallanna millegi huvitavaga. Nimelt nii nagu pysika peale panin kadus mootorist igasugune j6ud 2ra. Tee 22res sesistes proovisin teda p88rde ajada,kuid tulutult. tyhik2igul tiksus mootor nii nagu peab kuid akseleraatori pedaali vajutates mootori p88rded vaikselt venisid sinna 1600 kanti ja ei grammigi yle. Oli plaan siis kuidagi vaikseltm88da tee22ri hiilides koduni j6uda,kuid miskisundis tegema masinale restarti. Ja ime syndis :) hakkas j2lle elama. K2is t2pselt nii nagu yks kolme liitrine V6 peab k2ima.
Seekord 6nneks p22sesin restardiga,kuid pakub huvi millest selline asi tingitud on?

Re: Alfa Romeo 166 3.0

#7
Pioneer kirjutas:T2na yllatas mind itaallanna millegi huvitavaga. Nimelt nii nagu pysika peale panin kadus mootorist igasugune j6ud 2ra. Tee 22res sesistes proovisin teda p88rde ajada,kuid tulutult. tyhik2igul tiksus mootor nii nagu peab kuid akseleraatori pedaali vajutates mootori p88rded vaikselt venisid sinna 1600 kanti ja ei grammigi yle. Oli plaan siis kuidagi vaikseltm88da tee22ri hiilides koduni j6uda,kuid miskisundis tegema masinale restarti. Ja ime syndis :) hakkas j2lle elama. K2is t2pselt nii nagu yks kolme liitrine V6 peab k2ima.
Seekord 6nneks p22sesin restardiga,kuid pakub huvi millest selline asi tingitud on?
:hi:
Vaata kas cruisecontrol juhtmed on ok ja ka pedaali alune lüliti toimetab nii kuidas peab vb. sai mingi vale impulsi mis ajas aju sassi.
Paljudel on olnud pedaali aluse lülitiga jamasid olnud.
Ussi ja Risti fänn! Pese oma suu puhtaks enne kui Alfa Romeost räägid ja õpi parem autode ajalugu!

Re: Alfa Romeo 166 3.0

#8
Nüüd siis lood niikaugel, et olen nõus maksma mehele/naisele kes sebiks mulle selle totaka ICS-i koodi või paneks selle mul tööle. Ma olen igasugustele väljamaa lehtedele raha kandnud ja seni tulemusteta. Kolme lidrase V6 häält on küll meeldiv salongis kuulata, kuid paha ei teeks ka kerge muusika kuulamine ja sooviks näha ka kuhu ta õhku puhub jne :)

Re: Alfa Romeo 166 3.0

#11
mul oli 166 sama jama, kuna vana peal ühtegi koodi polnud ja kõik maki spetsid tõstsid käed üles, ka pilot ütles et tema ei suuda koodi leida (kohal küll ei käinud autoga), ostsin lõpuks uue konsooli foorumist (hind oli odav, enam ei mäleta aga ka ca 50.- tuuri)

Re: Alfa Romeo 166 3.0

#12
Ostsin sajaga uue maki ja maksin pilot motorsile ka veel 64 raha ja siiamaani on tulemus null.
Aga nüüd mul suuremad mured kui see makk. Eile avastasin, et mingit punast õli tilgub vasta maakera. Roolivõimus paistab kõik õli sees olevat, seega vist käimakott laguneb. Siit ka küsimus, et kui hästi lagunevad need manuaal kastid on? Ja kust kuradi kohast ta üldse lekkida saab?