30 august SÕIT JÄÄB ÄRA !!!

#19
alfanatico kirjutas:...ma võiks kohe bronnida ja regada ja maksta ka, ükskõik mida, kas aitaks? kui vaja siis kahe eest kasvõi :P ...ausalt... õudsalt tahaks sõita seekord :) ...või ma ei saa aru, kas tuleb siis või ei? ...miks kõik nii vaenulikuks on muutund siin foorumis, paidevei? :roll:
+1

Ma ei julge siin teemas väga eriti sõna võtta...

Kuna eelmine kord lasin üle, siis seekord maksaks ka kindluse mõttes praegu kohe ära.

..kui muud varianti pole siis tulen kasvõi jalgrattaga :P
a.k.a Anthrax

30 august SÕIT JÄÄB ÄRA !!!

#22
Ameerika avastamiseks anti Kolumbusele tasuta laevad ja mehed.

Makstakse peale küll kui on väärt asi millele raha kulutada.

Nüüd ma küll solvan vist ka kedagi veidi aga jääb mulje et Alfade omanikeks on palju rotte ka kes tööl ei käi ja ema enam lolluste jaoks raha ei anna.

Kas kuu ajaga ei korja seda raha mitte tee äärest pudelitega kokku juba???

Alfa peaks olema ju vaese inimese Ferrari-aga vaevalt on mõeldud nii vaeseid...

Üheski tsikliklubis näiteks ma ei ole kuulnud virinat et kuradi Eriste nöörib rahvast ja tahab rajaga teenida-jutt ikka sedapidi et hea meelega makstakse et keegi hoiaks rada korras kus vajadusel sõita saaks.

Aga näiteks Land Roveri foorumiga on siin veel see vahe ka et seal lendad mitte ainult offtopicuga foorumist välja vaid juba valede kirjavahemärkide kasutamise eest-siin nagu ei saagi offtopicut tekkida sest teemat ju polegi nagu?

Peaks olema kontonumber ja aeg kirjas mis ajaks peab olema ja kui palju ja kui asi ära jääb siis saab 75% tagasi ja ongi tehtud!

30 august SÕIT JÄÄB ÄRA !!!

#24
bnd kirjutas:Lohutuseks_ vaja on ikkagi 30 autot minimalselt, et raja rent ilma ajavõtuta tasuda. See aasta enam nalja pole, nagu eelmine, rada on pandud teenima ja julmalt.


Aga kas seda minimaalset pole enam võimalik vähemaks teha :?: , ses mõttes et osalusmaksu tõsta, või on see summa juba niigi viimse piiri ületanud ?



aga kui 30 autot = raja rent

mitu autot siis = raja rent +ajavõtt

30 august SÕIT JÄÄB ÄRA !!!

#25
rada + ajavõtt hetkel oleva 18 jah sõna peale (kui kõik tulevad) maksaks nulli jõudmiseks osalustasuna ümardatult 1000.-kr per nupp.



500 raha puhul oleks tarvis ca 34 osalejat

750 raha puhul oleks tarvis ca 23 osalejat



___



ilma ajavõtuta võib pmst vabalt 200.-kr / h nühkida iga teisipäeva õhtul seal rada nõrkemiseni. kas siis koos sõpradega või üksi... isegi kiivrit ei nõuta (v.a. kabrioletid avatud katusega).



___



minul läheb ühe tankimisega ca 1100.-kr... pmst niipidi võrrelduna ei maksa ka 1000.-kr rajapäev mitte midagi vabariigi valitsuse arvates... isegi paagitäit 95 ei saa selle raha eest...



___



siit edasi on juba iga JAH kirjutanud mehe oma asi öelda kas 1000 raha osaluseks on mõeldav ja siis saab edasi arvutada... TULEB või TULEB (kunagi hiljem ja mingitel teistel tingimustel ja ehk teises vormis)



(eelmise korra reganute arvuga oleks tulnud osalustasuks - 2125.-kr - mis minu arust on juba veidi raju... eriti valguses et OT osalus on 400 raha [tõsi reganuid on neil vist 60 ülempiirina?])

30 august SÕIT JÄÄB ÄRA !!!

#27
jah kodanikud unetud



kas te siis tõesti ei taipa, et selle tühise raha eest saab teve päeva

kihutada 8)



minu unelm 50 ringi läbi kihutada

loomulikult oskuste piiril jne....

olex igal juhul kallim kui ma peax seda teisipäeval

vaba raja alemasolul tegema



ajaliselt, kui me võtame arvesse ringi aegu jne...

toimux 50 ringi läbimine umbes 2 tunniga

kuna pole teisi alfatajaid siis on jummala umbe sõitmine

ja lõbu pole ühegi sendi eest, oled nagu F1 juht tavalisel võistluspäeval

raha eest teeb tegusid mees, lauldi kunagi



aga kui saad veel teiste alfatajatega ringleda rajal ja muidu muljetada

lisax hilisem lisa 50 ringi

no kuramus poolmuidu on see üitus sellisel juhul 8)





muidugi 50 ringi on hoopis teine teema ja väga isiklik

kuna mõtlesin selle ise välja ja kedagi sõitma ei sunni ega ahvatle

kes soovib see ka proovib 8)



tavaürituse korraldajatele luban, et ei jää teistele ette pidurix

nagu eelmine kord



vabandan kõigi ees keda liigselt takistasin

no poisid ausalt

enam ei tee 8) :)

30 august SÕIT JÄÄB ÄRA !!!

#29
Teisipäevased sõidud on nagu nad on



rajal maks 3-4 autot ja õhtul sõitjaid vast 5-6.



Enamus tuleb autoga kohale, vaatavad kuidas teised sõidavad, õpetavad-targutavad-juhendavad ja siis lähevad kummide vilinal linnapoole tagasi.



St tavalised spordihuvilised- anna võimalus- siis ei taheta, aga lase linna peale lahti- siis OI-OI :shock:



Saab jumala vabalt end tühjaks sõita, keegi ei sega. Võikski teha mõni teisip, nt 5-6 alfat kohale ja paugutada. Pärast kuhugi korra maha istuda, elu üle järele mõelda ja siis koju.
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)
cron