30 august SÕIT JÄÄB ÄRA !!!

#5
usinintz kirjutas:Ma oleksin ka tulija, kuid mure ka kuklas :roll:

...nimelt olen kollanokk, ning pole ise ringrajal veel kätt proovinud, tuleb vist juhendaja muretseda....

hmm.. või tasub ültse ...?


Me oleme kõik kollanokad. Või vähemalt enamus meist on.

Ma elus 2x ringrajal sõitnud.



Eesmärk on tunnetada oma auto piire ning õppida mismoodi käitub auto piirsituatsioonides.
a.k.a Anthrax

30 august SÕIT JÄÄB ÄRA !!!

#6
usinintz kirjutas:Ma oleksin ka tulija, kuid mure ka kuklas :roll:

...nimelt olen kollanokk, ning pole ise ringrajal veel kätt proovinud, tuleb vist juhendaja muretseda....

hmm.. või tasub ültse ...?


selle pärast ära üldse muretse. meist päris paljud sõitsid eelmisel aastal esimest korda väiksemaid rinkasid, ja saugal oli enamik esimest korda. seega, tublimad meist ongi kokku 2x saugal sõitnud :D



tegelikult, sauga on haruldane võimalus proovida ennast ja oma autot PÄRIS ringrajal. uskumatult lahe ja õpetlik (võin öelda omast kogemusest). soovitan kindlasti sellest võimalusest haarata, karta ja häbeneda pole midagi.

30 august SÕIT JÄÄB ÄRA !!!

#9
:roll:



rajapäevaks on vaja Autot...



kuna minu käsutuses olevad sõidukid võimaldavad küll keskmisest kiiremat ja lõbusamat sõitu, kuid... (need sõidavad iga päev ja rajariket kahjusk ei ole võimalik endale lubada 8) )



testringe teha ja lippu kõrgel hoida oleks muidugi huvitav :mrgreen:



Auto teema juurde tuleme (loodetavasti lähi-)tulevikus tagasi :twisted:
Tegelikult ma olen normaalne....

30 august SÕIT JÄÄB ÄRA !!!

#11
tulen ka kui ikka seekord asi toimub-aga raha ei maksa sest antiiki ikka rajal lõhkuda pole mõtet-aga kui keegi tahab rada proovida mitte piirkiirustega siis annan lahkelt sõita.et siis kui huvi on siis andke teada.

ja what the hell-kui vaja maksan ikka miski mõnisada eeku ka-aga andke aegsasti teada!

PS! kui keegi plaanib osta siis rahakott kaasa!Ja tehku rajarekordeid palju hing ihaldab!!!

30 august SÕIT JÄÄB ÄRA !!!

#13
Alfafoorumit iseloomustab viimasel ajal üks suur COINIMINE.



Kõik onaneerivad kogu aeg, et peaks, tahaks kulge teeks, oleks.



Siis tulevad mõned kanged eesti mehed (tm) ja teevad asja ära. Järgmiseks korraks aga enam inimestel võhma pole ja ollakse taas rütmis, et kulge teeks oleks vaataks jne.



ma ei näe eriti põhjust, et miks peaks üldse keegi punnitama. Selgelt on näha, et siin sõidumehi ei ole, on vaid jutumehed.



Seega, raisk, kirja, et JAH tulen, raha pikalt ette sirutatud, sõidab oma alfaga kuidas iganes seal raja peal, saad targemaks ja osavamaks, leiad oma auto puuduseid ning mis peamine, ei aruta teemal, kellel on parem avatar fakin foorumi kirjelduses vaid seda, et kes kaugemale sõitis ja kellel pikem õlirada järgi jäi. Mõned isegi saavad aegu võrrelda.



See on üks korralik autohuvilise lähenemine, mitte vasaku jalaga väristamine.



---

Kristjan Kotkas,

Fakin pissed off.
Noh eks neid 155 mudeleid mõned on. Mõnede arust liiga mitu. Vähem kui TS -il. Lootust on.

30 august SÕIT JÄÄB ÄRA !!!

#14
haha.. hea tekst oli Kotkal :lol: :lol:



Ma ise esialgu ei plaaninud üldse sellest üritusest osa võtta, aga nüüd juba mõtted mõlguvad sinnapoole.. kui jõuan siduri ja mõlema silla puksid ära vahetada selleks ajaks ja raha veel kütte jaoks kah järgi jääb, siis olen platsis.



Kuigi jah.. seni kuni raha makstud ja kindel jah-sõna öeldud pole, kinnitan ma Kotka välja öeldud fakti :D

30 august SÕIT JÄÄB ÄRA !!!

#15
Tegelikult on enamusel täiesti PÕHJENDAMATU kartus, et pole varem rinkal käinud ja ei julge.



Ma tegelt ei mõista seda, kas siis me kõik läheme esimest kohta sõitma? Sry, mina oma GTA-ga olin samamoodi esimest korda rajal, polnud mul õrna aimugi kuidas masin sõidab, seda enam, et masin oli oi-kui-pikalt servises ja ei saanud sõita. Peale päeva rajal teadsin, kuidas masin käitub, mida teevad pidurid, millal kaob tagaotsa pidamine jne. TÄNAVAL sa seda teada ei saa, ilma tagajärgedeta. Sama oli mul ka 2a tagasi Raplas, kui olin elu esimest korda alfaga rajal, sinnani teadsin, et ainult gaas-gaas. Ei ole! Poleks rajal käinud, ei teaks seda siiani......



See ongi KOHT, KUS ÕPPIDA. Ma isiklikult sõitsin lätlase 155 järel, sest sel vennal oli pikk kogemus rajaga, ütleks, et minul tuli julgusest puudu, et olla tal sabas.



PS! küsimus sõitjatele: kas keegi NÄITAS NÄPUGA, kui olid tagaotsa mees? Arvan, et keegi küll mõnituste ja solvangute osaliseks ei saanud, et ta päeva kiirem polnud.



Auto sillaosade lõhkumist pole küll vaja karta- päev Tallinna-Tartu-Pärnu tänavatel mõjub laastavamalt. Eriti kui satud maanteel ka mõnda remonditavasse lõiku.



Aga ok- eks meil on omad põhjused. Kedagi ei saa sundida.Aga palve, et keegi ei halaks foorumis, et teeks, käiks, oleks jne.



Variant: hakkame tegema võistlusi kartidega- terve suvi ja iga nv erineval rajal- saab niiviivi päris muljetavaldava km koguse kokku, aga rahaliselt kindlasti kallim, kui autoga 3x aatsas rada sõita.
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)