30 august SÕIT JÄÄB ÄRA !!!

#31
ET naise arvutist...



ma võin kodust stopperkella kaasa võtta...

niipalju ikka saad aimu, et kas on 1:10 või 1:05 kanti aeg :D (šikaani ju pole)



edasi fantaseerides saab selle ka vooki-tookiga maha hüüda sõitjale operatiivselt jne...





ainumas palve on siis mind talinast pääle korjata ja hiljem samasse linna maha poetada, tee ka seltsis ehk lõbusam... ja vahelduseks oleks päris hot kuulata itaalia kolbide liikumisest tekkinud vibratsioone... :)

30 august SÕIT JÄÄB ÄRA !!!

#32
Erki!



Sul on võimalus minuga saada kaasa, kui töölt koju sõidan ja siis hommikul saad tagasi, kui ma tööle lähen :D :P



Šikaani ma paneks maha, auto säästmise pärast, kuna šikaani juures on lohk ja sealt gta-ga läbi panna on suht raju, kiirusega on see lohk nagu löökauk :shock:



Stopperiga võtab muidu ajarentija ka aega, aga kui ka teisi, siis vaevalt ta aind meile viitsib hõigata, seega oma ajavõtt kaasa....



Nüüd lepime aga kuupäeva ka kokku.....
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

30 august SÕIT JÄÄB ÄRA !!!

#40
19 aug. oleks super, kartsin juba et ei saagi oma alfat teiste seltsi viia, kuna augusti lõpuks ei saa kardetavalt kohale tulla.



muidugi miski pole ju kindel, tahaks ikka olla alfaspordi kindel toetaja, ning mitte alt ära hüpata...



mis kellast 19. koheleminek on?, ning palju raja tasu oli??

30 august SÕIT JÄÄB ÄRA !!!

#45
mina olen ka arvestanud, et jääb ära...

huvilisi on nii radikaalselt vähe ja vabatahtlikke rahaga toetajaid ka ei leidnud. miinusega toimida aga ka nagu ei taha ... ausalt... üle kuu oma palgast maksta kinni puudujääki ei ole fun.



fiat foorumi huvi null

bmw huvilisi pole

saabide hulgast ainult kasparius

ccg ei taha

itaalia auto rahalisest toetamisest pole huvitatud



siin foorumis oli viimati 18 huvilist kes JAH ütlesid... aga peale arvutust, et ca 1000 raha per nägu oleks päev raja bronni + ajavõttu jäi kuidagi vaikseks.



bnd võib täpsustada, kas raja bronn on eriste poolt tühistatud v mitte.



___



jaani poolt paika pandud kiirendse osas vastab jaan, kas ta tahab seda vedada v mitte...

___



äkki teeks sügisel ühe sutsaka raplat vms aeglast rada, mis oma tehnilisuselt on sama hariv kui pärnu aga kulude poolest vähe sõbralikum?



veel kreisim idee on teha öine sprint:

tuled kustu ja valgustatud koonuste vahel ;) adrenaliini peaks ojadena voolama, samas kiirust pea, et polegi... (kes viitsib võib lugeda porsche foorumist analoogse ürituse kohta - http://www.porsche-club.ee/?id=47775)



mõttetalgud alaku!