155 moto ja kere

#1
Tere,
Teab keegi öelda kas esivedu ja nelik Q4 põhjad on ühesugused, et kas saaks teha neliveduseks. (teha kindlasti saab aga kui lihtsalt)
Ja millised 2.0 16V mootorid sobivad 155-le?

Suured tänud.

Re: 155 moto ja kere

#2
Nelikveolise 155 ehitamine on asi, mida Sa ei taha kunagi ette võtta - esimene poolraam on 155-l ja Delta integralel samad. Tagasilla kinnitused on samuti "enamvähem" sobivad (väikese arendamisega saaks need vast kinni)

Ainult, et kardaani pole kuhugi paigutada (kogu kere tuleb lahti harutada selleks, et kardaanile ruumi teha), kütusepaak tuleb välja vahetada ja kere esiossa tuleb samuti sisselõikeid teha

Q4 ostmine on kordades odavam, kui see töö, mida nelikveolise 155 ehitamiseks on vaja ette võtta (been there)

ja 2,0 16V asemele sobivad 155 kapoti alla plug and play metoodikaga kõik Alfa 16V mootorid (soovituslik oleks leida see kuni 145/146/155 pealt, väikese ümberehitusega sobib ka 156 ning GTV ja 166 oma- neil on vaja lihtsalt mudida andurite jms kinnitusi ja asendada osad voolikud), suuremate ehitustega saab paigutada ka Nord või JTS, palju suurema ümberehitusega sobivad sinna kõik Alfa V6-d

EDIT: täpsusta palun natuke, mis plaanid Sul on - ma olen 155-ga kõikvõimalikud ja võimatud teemad läbi käinud :)
Tegelikult ma olen normaalne....
cron