alfa 166 ICS küsimus.

#1
Probleem selline et ICS ise enesest töötab, aga ei otsi raadio kanaleid, navi, cdbox ja kassetikas ei tööta, samuti ei tule kuskilt mingi heli. Nii palju kui ma uurinud olen siis ICS-i enda taga peaks olema kaitse, kui see läbi siis "raadiol" sellised sümptomid. Kas keegi oskab täpsemalt öelda kas viga vöib olla selles kaitsmes ja kui siis mitme amprine kaitse seal vöiks käia.

Re: alfa 166 ICS küsimus.

#2
kui ICS töötab aga ükski raadio funktsioon ei tööta, siis on variante kaks - kas kaitse (loodetavasti) või kivi (mis on kordades hullem). Kinldasti aga on probleem maki toitega .

Raadiokaitsmeid on 166-l kokku 4 (kui on võimuga versioon)- soovitaks esmalt üle vaadata kaitsmekarbis olevad kaitsmed, siis võimu juures oleva kaitsme ning alles siis hakata ICS-i eemaldama. ICS-i enda kaitse lööb läbi siis, kui kuskil saatjas või kõlarites on tõsisem jama (seega väga vähe tõenäoline)

Kui ma nüüd ei eksi, siis peaks selle raadio osal olema 10 amprine tavaline lapikkaitse
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: alfa 166 ICS küsimus.

#3
tegu jah vöimu ja köige muud sinna juurde kuuluva pudipadiga ICS-iga. Eelmine omanik veel lisas, et kogemata ajas plussid ja miinused akupeal pimedas sassi. Lootust on et enamus kaitsmeid mis raadiot puudutavad on läbi. Sest navi ja cdbox ka voolu sisse ei vöta (nii palju kui paari päevaga olen jöudnud näppida).

Re: alfa 166 ICS küsimus.

#4
kui pluss ja miinus segamini ajada, siis võib maki taga olev kaitse samuti läbi olla - kui autol ülejäänud asjad toimivad, siis vast õnnestub puhtalt uute kaitsmetega pääseda (ma arvan, et selle lükke peale võib neid rohkemgi olla.
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: alfa 166 ICS küsimus.

#5
köik muu nagu toimib, va kokkuklapitavad peeglid, ICS poole pealt ka, va köik mis heliga seotud on. Ja möned nupud ICS-i küljes aga nagu ma interneeduse avarustest olen teada saanud siis need vist vahetatavad kui nö doonor olemas juhtub olema.

Re: alfa 166 ICS küsimus.

#8
Eile sain enda ICS-i tööle aga aga...CD boxi heli on väga overboosted ja mingil aja hetkel ca 20min jooksul kadus DSP, täna hommikul köik nagu jälle töötas aga taga uste kölarid kuidagi jube vaiksed. Nii palju kui ma arusaan siis taga aknalaual peaks 2x originaal subbarit ka olema (dsp-ga varjantidel vist standard). Heli järgi tundub asi kuidagi väga kurb olevat, ei mütsu ei matsu, lihtsalt tavaline klöbin.
Küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.

Re: alfa 166 ICS küsimus.

#9
Vaata kõlarid ja kaablid ning pistikud üle, teoreetiliselt võis Sul tõmmata kõlarid "tagurpidi" - kuna kõrged on kondedega eraldatud, siis kui see lendab on kogu kanal vigane.

Teoreetiline oht on muidigi ka selles, et makis sees on võimendi lühises ning soojaga hakkab kanaleid risti suunama.

Supakad viitavad siiski kaitsemele- aknalaua all võimu ees peaks eraldi kaitse olema.

Igaks juhuks võid mõelda uutele kõlaritele (originaalid ei ole eriti kõrge kvaliteediga)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: alfa 166 ICS küsimus.

#10
Vöimu juures eradli juhtme otsas 15a kaitse, tundub terve olevat, ehk et hommikul dsp jne jutud töötasid a heli selline 2x10w. Öhtul korra vaatan veel vidinad köik uuesti üle. Ise mötlen et kas vöib olla mingi seos CD-boxi ja Dsp anomaalia vahel, box tööle siis viskab väga ilmeliku heli (nagu kölarid peksaks üle) raadioga täiesti ok sama seadega, äkki box kuidas pärsib seda vöim tööd?
Küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.

Re: alfa 166 ICS küsimus.

#11
Võib olla varjestus (ehk siis kaabel on kuskilt läbi põlenud ja lühistab massi vale koha pealt). Soovitaks siiski kogu süsteemi kontrollida ning KUI võimalik, siis proovi ICS-i teise vastu korraks vahetada. Sellega oleks kohe selge, kus viga on (kui uue ICSiga on heli korras, siis on asi ics-is, kui ei ole korras, siis on kõlarite poolel). Kuna selles süsteemis on miljon komponenti, siis nende kontroll võtab meeletu aja. Ning mosfeti või saatja viga ei pruugi ilma teise seadmeta ikkagi välja tulla.

Kui box mängib valesti ja raadio õigesti, siis vaata algatuseks üle, et Sul aux heli korrigeerimine poleks liiga kõrgele reguleeritud.

Põhimõtteline variant on ka see, et Sul on väljundvõimendi tuksis.
Mis dspsse puutub, siis kaitse võib tunduda terve aga ikkagi soojenedes katkestada (olen kunagi pikalt maadelnud elektriprobleemiga, mille põhjus oli mikropraoga kaitse, mis soojendes tekistas katkestuse.)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: alfa 166 ICS küsimus.

#12
Kus seda aux-i korrigeerida saab? ja ICS-i proovimisega see lugu et pole teist vötta kuskilt, just for fun seda osta nagu ka ei tahaks, isegi ebay hinnad on sellised korralikud tänapäeval.
Küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.

Re: alfa 166 ICS küsimus.

#13
ma kogemata kukutan siia ühe lingi...

https://www.fiat-lancia.org.rs/Manuals/ ... 66/ICS.pdf

praegu hakkan mõtlema, et kas dsp-ga üldse see funktsioon lahtine on (audio settingutes võiks olla olemas NAVI ja CC/CD relatiivne tugevus-> vähemalt ühel olen näinud)

ICS-ide osas keegi just kuskil rääkis, et pidada kuskil vedelema :-) igaks juhuks seda muidugi osta pole mõtet (pigem proovida kelleltki laenata, kel kood olemas on).
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: alfa 166 ICS küsimus.

#14
Mängisin natuke EQ settinguga, kuidagi vähe bassi poissi on, ehk et tekib küsimus kas DSP-ga mudelitel on akna peal standardis supakad vöi nö optional.


EDIT: aux kanali valjuse regullimiseks ei leia nagu kohta küll kuskilt :(
Küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.

Re: alfa 166 ICS küsimus.

#15
standardaudio on 8 kõlariga kassetikas, sellele sai juurde tellida cd boxi; Hi-FI pakett koos dsp-ga sisaldas juba tehase poolt 10-t kõlarit NING cd boksi

supakad muidugi ei ole teab mis müristajad seal aga peavad olemas olema.
Tegelikult ma olen normaalne....
cron