Re: Suvaline pläma vol 2018

#257
:mrgreen:

esmaspilgusl vaatasin, et ymca on auto kallal [mitte saksakeele oskajatele-> raamatul pealkiri on "nüüd ma aitan ennast ise"]

Pilt
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2018

#258
Alfa Romeo 33 kirjutas:156ga üle lamava politsei sõites kostub esisillast puuvankrit või nagisevate vedrudega voodit meenutav nagin. Nagin ei tundu olema metalne. Kust täpsemalt viga otsida? Amordi kinnituspuksid, õõtshoova puksid?
õõtsapuksid (või sarniirid) on kuival (mul on üks kord seda häält teinud puksid ja kaks korda olnud sarniir). Selgitamine on väga lihtne-> võta süstal, tõmba õli täis ja süsti läbi kattekummi sarniiri- kui ära kaob, siis on selge, kui ei kao, siis vaata üle, kas puksid ringi ei käi)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2018

#261
Tartus Motoshowl saab Giulia ja Stelvioga proovisõitu teha. Aitäh, oli fun. Lähen nüüd pangakontorist läbi..kõigepealt spordipoest, seal vist juba suusamaskid müügil?

75 looma ei paistnud kusagil..

Re: Suvaline pläma vol 2018

#264
Traktor kirjutas:147 GTA, GT, GTV, 2 x Stelvio ja 2 x Giulia olid olemas.
+ Levante, Ghibli ja üks vanem kandiline Ghibli
+ Lancia Delta Integrale
+ 3 fiatti (Kaks vanemat härrat ja uus 500)
+ kaks Lambot, vana R8 koon ja uus Q8 kloon :)
+ üks 4 istmeline must Ferrari oli ka

vaikselt lootsin ka Ferrari Modulot näha ... mis logol oli ja millest ka siin juttu tehakse https://motoshow.ee/motoshow-2018-eripr ... -paviljon/
või midagi mida tavaliselt tänaval ei näe ... (tegelikul kaks FIAT-i - 124 ja 2300 olid sellised)
Seitsekümmend Viis

Re: Suvaline pläma vol 2018

#265
Ma käisin reedel ca kahe paiku. Siis veel igatahes Lanciat ja musta Ferrarit polnud. Paar tühja kohta oli küll selles võrdlemisi kõledas (kuidagi suvaline nägi see telk välja) saalis. Äkki lihtsalt siis polnud komplektne veel.

Üleüldiselt vajaks Motoshow hädasti veidi uuendust ja eksklusiivsust. Kuidagi plank oli taas, sellist arengut ei toimu mis võiks iga nö festivaliga kaasas käia. Selline "Ah, teeme kuidagi ära, peaasi, et linnuke kirjas" mulje jäi.
spark kirjutas:
Traktor kirjutas:147 GTA, GT, GTV, 2 x Stelvio ja 2 x Giulia olid olemas.
+ Levante, Ghibli ja üks vanem kandiline Ghibli
+ Lancia Delta Integrale
+ 3 fiatti (Kaks vanemat härrat ja uus 500)
+ kaks Lambot, vana R8 koon ja uus Q8 kloon :)
+ üks 4 istmeline must Ferrari oli ka

vaikselt lootsin ka Ferrari Modulot näha ... mis logol oli ja millest ka siin juttu tehakse https://motoshow.ee/motoshow-2018-eripr ... -paviljon/
või midagi mida tavaliselt tänaval ei näe ... (tegelikul kaks FIAT-i - 124 ja 2300 olid sellised)

Re: Suvaline pläma vol 2018

#266
Mina käisin esimest korda ja väga meeldis. Itaalia telk oli minu jaoks loomulikult kõige vägevam, kuigi võinuks veel eksponaate olla. Ütleks, et "Came for the cars, stayed for the music" :angel: Kahjuks ei saanud veini trimbata seal, muidu oleks seal kauemgi chillinud.
2 asja mis ainult kripeldama jäid olid, et uude Peugeot 508-sse sisse ei saanud istuda(ilgelt meeldib!) ja proovisõitude ala avastasin alles ära minnes. Oleks Giulia ära proovinud küll aga eks andke teada omanikud Pärnu kandis, ehk saame kokkuleppele mõne ringi osas :thumbup:
Alfas are for nice people...

Re: Suvaline pläma vol 2018

#268
Kui auto seisab 8h. Tagurpidi käik on vasakule üles, nupu abil.
Kui pikalt seisnud, siis ei taha kohe tagumine sisse minna. Isegi mitu korda sidurit üles-alla liigutades. Kui nüüd jõuga sisse lükata, 2m tagurdada, 2m edaspidi sõita, siis lähem tagumine nagu muiste sisse.

Lisaks veel see, et mõni kord kohalt minnes sidur ulub, see kadus nüüd ära, viimase kuuga. Ilmselt on see siduri survelaager, mis mingi hetk vahetust vajab.

Ideid? Kas võib olla see tagurpidi käik ka sidurisurvelaagriga seotud?
Ilmselt peab autot teist pidi parkima hakkama.

110'000km sõitnud auto :)
--
Urmas

Re: Suvaline pläma vol 2018

#270
Pezzi kirjutas:Kuidas siis käitub, kui enne tagurpidikäigu surumist korraks teine või kolmas käik sisse panna ja siis tagurpidi't proovida?
Homme ütlen :)
--
Urmas
cron