Haha! Minu Alfa Reporteris!

#1
http://www.reporter.ee/2008/09/05/noor- ... kambrisse/



:lol:

Haha, mitte et ma roolis mõnda uudisekünnist oleksin ületanud, aga peale linti jäin siiski - uhke tunne küll :lol: . Kuna meil siin suht selline "inside" rahavas, siis saladuskatte all võin öelda, et minu asulasisene rekord on tehtud samal teelõigul ja tippnes sama arvnäitajaga.



Kahetsen oma pattu natukene :oops: .

(Auto oli siis just ostetud ja ma polnud kunagi nii võimsa liikuri roolis olnud :) )

Haha! Minu Alfa Reporteris!

#2
kusjuures, viimasel ajal olen ma liikluses mitte just kiirusega patustand aga kuidagi närviline olnud :(



ei tea...

miski nagu närib... on see auklik ja hooldamata tee v puuduv märgistus mis vahel ikka juuksed püsti ajab pimedas ja vihmaga... või need mõlemad kokku ...

Haha! Minu Alfa Reporteris!

#3
8) väga seffilt väga omapärase loo saatel :twisted: see tartu liiklus ajab mul isiklikult küll veidi harja punaseks... kuis saavad inimesed nii loiud aeglased ja kehva silmamõõduga olla... ehk sattun alati kehval ajal sinna ja kõik idioodid lihtsalt ootavad mind isiklikult... :lol: pidurdatakse plokki kui buss ees just peatusse keerab ja suund veel teisele poole vilgub, ristmikult mis on reguleerimatta ei keerata kunagi suurde vahesse kuhu jõuaks...vaid siis kui keegi just hooga juhtub lähenema... jne... raske seletada... :lol: aga nii need ummikud seal tekkivad-nt riia mäest alla tulles, kui keegi arvab et kui roheline veel vilgub tuleb tal sinna kindlalt seisma jääda-olgugi et oleks jõudnud veel 5 autot läbi, ennem kui tuli oleks isegi kollaseks läind... ja nii need sabad seal kuhjuvad...
Viimati muutis VML, 05 Sept 2008, 22:33, muudetud 1 kord kokku.

Haha! Minu Alfa Reporteris!

#4
seda minagi :D

"My 3 seconds of fame"



Kusjuures ajab närvi jah, kui tänavad kehvad on ja juhid igasugu manöövreid teevad. Olen ka headel teedel sõitnud kus valgus, märgid ja teekate väga viis ning see rahustab kohe kuidagi. Võtad hoo maha ei tiku teistest mööda tõmblema.



Minu isiklik teooria: Kui tee on auklik, siis silmad jälgivad teed lühema distantsi pealt ja kiirus tundub suurem. Sinna lisaks rooliga- ja suundadega möllamised, teised samamoodi käituvad liiklejad kellel silmad on enda ees maas ja kõik need muud kehvad märgid ja värgid. Tulemuskes ongi see, et tänavad on närvihaigeid juhte täis kes oleks justkui kardirajal. :?



Nagu töökeskonna korrasolek tõstab inimest töövõimet, parandab ka tasemel liikluskeskond liikluskultuuri.
cron