KIIRE ALFA 2008

#31
ar2r/33 kirjutas:Vaatajana kohal vist kindlasti see kord 8)
Eeemm. vist, kindlasti? Ole ikka kindlalt kohal :)

KIIRE ALFA 2008

#32
loodame et siis hoolimata vabaklassi kiiretest autodest tuleb päeva kiireim mark ikka sama nagu siin artiklis kajastatud üritusel :twisted:
Pilt
25 Mai 1936

KIIRE ALFA 2008

#33
kui kõik sujub, oleks isegi oma riisikaga tulekul. seni kõik väga lahtine veel. kohapeal ka registreeruda saab?

KIIRE ALFA 2008

#34
Minuga võib põmst arvestada, üritan lähipäevil selle keerulise raha üle kandmise protseduuri ka ära teha. See, mis klassis võistlen sõltub suuresti ilmast.

Kas mingit registreerunute listi ka kuskil näha saab?

KIIRE ALFA 2008

#35
Hetkel on stardijoonel igas grupis 1 auto. Lisaks kõik poolametlikud, keda on kümne ligi. Esmaspäeval saab anda täpsema ülevaate. Julgustaks vihma mitte kartma, kui just pole Spideri v. Ducati omanik. Märjaga on võimalik, et võidab hea juht, mitte kiire auto.



Pmst saab ka hiljem regada kui on selleks veenvad kodused põhjused.



J

KIIRE ALFA 2008

#36
Viga on selles, et kuiva ilmaga ei pane seda jõudu isegi hästi maha, märjaga pole vabaklassis üldse midagi teha.

KIIRE ALFA 2008

#38
Regasin siis ennast ka ametlikult ära. Kutsuks ka kõiki teisi üles registreerima, viimasel ajal need klubiüritused kuidagi osavõtuvaeseks jäänud.

KIIRE ALFA 2008

#39
Tahaks ka räigelt tulla, aga ei tea, kas saan auto selleks ajaks sõitma või mitte. Et kuuluksin ka heameelega sinna hulka, kes regavad ennast alles hiljem.



Sten.

KIIRE ALFA 2008

#40
Siin Alfa foorumis on nagu kuskil kõvas kiirendusfoorumis, et rahvas ei tea kas jõuab auto kokku ja sõidule :roll:

Mõtlen, et mis imemasinad siin on, mida näinud ei ole :)

KIIRE ALFA 2008

#42
Mul asi lihtsalt selles, et auto andis saba jälle ja ei tea, kas ja mis vahetada. Läheb diagnosti jälle ükspäev, aga ei usu, et targemaks selle tagajärjel saan. Ja mu auto ei ole (kahjuks) mingi räige imemasin.



Sten.

KIIRE ALFA 2008

#43
ka siis nimi kirjas ja raha kantud 8) jääb loota veel, et auto sinna ja tagasi veab...

KIIRE ALFA 2008

#44
VML kirjutas:ka siis nimi kirjas ja raha kantud 8) jääb loota veel, et auto sinna ja tagasi veab...


heh, võtad mu peale siis, kui ma viitsin ennast jõgevale vedada? Tartlased, paistab, ei reageeri:)
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)