KIIRE ALFA 2008

#62
inz164 kirjutas:
kasparius kirjutas:See, et kui vihma sajab, siis......pole mul võimalik realiseerida auto parimat külge s.o esimest sadat meetrit ja kahte käiku :)

EDIT: Ehk siis hoovihmad ja 13 autot?
Kas Järve selveri parklas mingi kindel ala reserveeritud meile :)?
Inz oma uue valge dislaga ei tule?
ei taha midagi lubama hakata
kui tervist on siis tulen aga vist punapeaga
kuna kõik on benzukad ja dislad eraldi arvestusse ei lähe


Kas see reganud 159 1,9 pole diisel?

Mikra vabaklassis....huvitav kas see 160paketiga?

Ja akkord ka väga teretulnud, äkki on taip err?

KIIRE ALFA 2008

#64
Vaatan, et ilmaga vedas



Ja päris huvitavaid masinaid oli kohale tulnud
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

KIIRE ALFA 2008

#65
Oeh, lõpuks E.T ütles midagi, et ma ei pea oma posti editima enam.

Tund, -poolteist paugutamist. Tuul oli täna olulises rollis minu jaoks. Ja muude alla ~130kw autode jaoks.

Üle 140kmh jäi auto nagu vastu seina. Tuul oli vastu.

Proovisin pärast ametlikku osa teiselt poolt lennuvälja tulla, kui tuul tagant ja siis oli minekut oluliselt rohkem ja sai ka korraks 200 kellale. Distants ca 1,5km. Ennem ei saanud üle 180 väga.



15,6x on täpselt tehase quarter mile ja minu tänane tulemus samuti. Meeldivalt üllatas Jaani Alfa164. Ja üllatas ka mersu, sest tehas sellist aega ei anna. Aga nhh 400hj on njämm.



Joonas suutis oma 328ga väga kenasti esimesed kaks käiku mesaga sammu pidada. Siis juhtus vältimatu.



Tuult vaiksemaks ja madal 15 peaks olema võimalik.

Roveri punni käigukast sai täna korralikult valu, sest käigud läksid sisse pauguga.



gruuvi

krdi tugev vabaklass :twisted:



PS. joxs hakka pilte a videosid editima ja uppima :D
Viimati muutis kasparius, 12 Okt 2008, 22:56, muudetud 1 kord kokku.

KIIRE ALFA 2008

#66
ma sain 210 kellale peale võistlust - 4 inimese + pagassitäie kola osalusel...



mitte et ma arvaks et perevagun jube vägev reissingpill oleks aga lihtsalt oli huvi tunnetada kuidas kummut lendab...



___



PS! Jaan võiks tabeli kuskile üles pumbata, ma ei tea tulemustest halli muttigi!

KIIRE ALFA 2008

#68
Ahoi!



TULEMUSED ON SIIN:

http://www.hot.ee/jaantiidemann/Kiire%2 ... 202008.pdf



Oli tõeline vedamine - nii igas mõttes. Eriti just ilmaga. Kuigi viimane kipub reegliks muutuma. Suure litraažiga Alfade klassi napp osalejate arv viitab, et käes on justkui moodsad ajad. Ja vaba klass tõestas, et ega Alfades pole rikkus!

Tänud kaaskorraldajatele: ET, Tom ja Monika! Ja Ingrid!!!!!!



J
Viimati muutis jaan, 13 Okt 2008, 16:23, muudetud 1 kord kokku.

KIIRE ALFA 2008

#70
Link ei tööta vist päris hästi jah.

Kui siin juba lõppkiirustega uhkustatakse, siis ma sain parimal juhul spido järgi 140 km/h kella.... ....geps näitas sellel hetkel 200km/h.

KIIRE ALFA 2008

#71
Tegelen selle lingi-probleemiga. Pean enne täitma mõned lüngad hariduses...



J

KIIRE ALFA 2008

#72
tundub, et oli tore üritus

kahjuks pidin kodus diivanil lebotama



huvitav oleks mingeid aegu kah teada 8)

KIIRE ALFA 2008

#74
Kõigepealt siis suured tänud korraldajatele mõnusa päeva eest. Lahe selline vabamas vormis üritus, kus mõnuga kimada saab. Minu meelest võiks üritus vähe pikem olla ja rohkem sõita saada, kuid noh piisab sellestki. Äge oli igaljuhul.



Video kohta siis nii palju, et kuna kaamerat hoidsin nii mina, kui ka mu õde käes suht esimest korda, siis eks see pilt vähe töllendab siia-sinna. Mõnede sõitude algustest on ka suts puudu ja mõned klipid kohalesõidust pidi ära jätma taustal kostva ebasündsa keelekasutuse pärast. Alguses mõtlesin küll, et panen mingi musa taha ja mudin-modin klippidest ühe ägedama videojupi kokku, kuid eks ta üks paganama aeganõudev ja keerukas tükk tööd ole. Seega lõikasin lihtsalt mõned algused ja mõned lõpud ära ja panin enam-vähem söödavad lõigud üksteise otsa kokku. Igaühest peaks vähemalt üks sõit lindil olema, sest nagu alati, kaasneb nende kaameratega aku kibekiire tühjenemine ja nii paljud sõidud pildistamata jäidki. Kuna materjal on suhteliselt „must” ja pole otseselt ka alfadele pühendunud ei nimetanud ma ka seda klippi juutuubis Kiire Alfa nimega. Siinkohal tänan ka härra Andre Lumani, kes peale üritust nõustus oma raketiga paar sööstu tegema.



http://www.youtube.com/watch?v=5N2gboHi-w8