Haapsalu 2008

#1
Eks karikaga oli tore koju jõuda küll. Paraku kui abikaasa oli tabelit näinud, siis oli talle kohe selge, et minu auhinnaline kolmas koht tähendas seda, et jäin lihtsalt... :oops: :oops: :oops:... viimaseks.

Nüüd käin "žilett randmel" kuni järgmise kiirenduseni. Seniks asendan oma kasutajanime - Furioso, mis itaalia keeles tähendab tulega, nimega Lacrymosa, mis ladina keeles tähendab pisarad.

Minu lugupidamine võitjatele ja kõigile alla 15 sekundi meestele!!!

Haapsalu 2008

#2
Järgmine kord lase mind rooli taha. Proviks ca 0,5sek sellest ajast maha saada :)

Su alfa ei tohiks Joonase buumerile hoo pealt alla jääda.

I´ts all about launch.



Ja lõppude lõpuks on sul stiilne ja kiire auto ikkagi.

Mina kadestan igatahes. Naine võiks ka õnelik olla :)

Haapsalu 2008

#4
E.T. kirjutas:furioso, kütame parem hagu alla... mis seal ikka pisaravega kustutada lõõmavat tuld?

:twisted:


Õige! Muide, Curvoisier Cognac maitses karikast juues jube hästi. Järelikult - karikas oli hea (no võib-olla konjak ka) :roll:

Haapsalu 2008

#6
Aastad pole vennad - seda osalejate arvu mõttes. Näiteks 2003 oli alla 2L Alfade klassis 1 Alfa ja üle 2L Alfasid 6 v. rohkem.



Vaatame tõesti mis järgmine toob! Seniks moderato...

Haapsalu 2008

#7
kasparius kirjutas:Järgmine kord lase mind rooli taha. Proviks ca 0,5sek sellest ajast maha saada :)
Su alfa ei tohiks Joonase buumerile hoo pealt alla jääda.
I´ts all about launch.

Ja lõppude lõpuks on sul stiilne ja kiire auto ikkagi.
Mina kadestan igatahes. Naine võiks ka õnelik olla :)


Reglement on lubanud viimasel ajal küll ühe autoga mitmel juhil sõita, seega - võid järgmisel kiirendusel minu GTV-ga võistelda! Sellega kaasneb loomulikult tohutu moraalne vastutus, nimelt - kohustus võita...

Võta aga julgelt ühendust kui GTV-d huvitavad, minu omaga tutvuda ja sõita saab igal ajal.