2009a arutelu

#1
Kuna kohe-kohe on uus aasta ukse taga, siis oleks hea hakata plaane tegema 2009 aasta alfaspordi ürituste kohta.



Et uuriks nagu, kas siinsel rahval enam on üldse soovi midagi teha, st majanduslangus jne.

Üks on kindel, et ringrada me klubile enam ei broneeri. See on kohe "vee alla minek" Variant, mis meil oli/on kaalumisel, et broneerime nt OpenTracki 3-le osavõistlusele 10 kohta.

Kui tuleb talve, üks jäärada kuskil järvel/rajal?

Sprint? Nagu Tabasalus tegime? kus on ka natuke osavust ja aju vaja, mitte ainult rasket jalga?

Kardisõit? Kõigil masinad niigi kogu aeg laiali :D

Kiirendus? Lõõrid puhtaks enne talve?



Andke tuld!

Mida võiks teha? Milleks üldse huvi on.
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

2009a arutelu

#2
siiani Alfatu kasparius ütleb, et kardiga võib sõita.

10 kohta OT-l tundub liialdusena.Ma pakun, et ei ole mõtet bronnida OT-l mingeid kohti. Igaüks ise regab ennast tqhq lehel kui sõitma soovib minna.

Sõiduisu on igatahes olemas.

Aga jäärada võiks küll talvel teha...

2009a arutelu

#3
Lihtsalt 10 masinat OT ajal sõitma, oli mõte selles, et siis saab nn "hetkel surnud Alfa karikasarja" ellu kutsuda.

St kui täis kohti ei tule, siis laseb vabaks, või kui rohkem (ilus unistus), siis teised lähevad üldise regamisega, aga osalevad ikka sarjas.
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

2009a arutelu

#4
Ma plaanin igal juhul järgmine aasta mõnele OT-le kangutama minna küll. Alfakarikale ma niikuinii ei pretendeerdi aga tore oleks ju kui tuttavaid nägusid veel oleks.

Sprindi kohapealt pakuks pigem siis juba rapla kardirada või midagi sellist.

Kiire Alfa on juba nii traditsooniline üritus, et seda ei tahaks puhtalt selle pärast juba maha kanda, nii et kui toimub, siis üritan ikka kohal olla.

2009a arutelu

#6
kui karikasari siis ehk



talisprint - olenevalt ilmast siis pinnas ja koht! - 1 etapp (jaanuar-märts)

tabasalu sprint - 2 etapp (aprill)

rapla kardirada - 3 etapp (september)

kiirendus - 4 etapp (oktoober - november)



_



ajavalik peaks jätma aega raha koguda ja osa võtta kõigist etapidest. lisaks ei tohiks olla ühelgi etapil väga kuum ilm, st suht rehvisõbralik ettevõtmine.

_



kellel huvi tõsisem saab OT (kui taas teisipäevi korraldatakse, siis ka nendel) käia oma sõiduoskusi täiendamas.



-

mina olen juba käesoleval talvel lumerada sõitnud - neljandaks jäin.

võimaluse korral sõidaks veel.

2009a arutelu

#8
tabasalu on suhteliselt kallis plats ja praeguse tagasiside puhul jääb väga kahtlaseks selle ürituse finantseerimisskeem...
iseenesest oli ju tore üritus ...

-erki-

2009a arutelu

#9
E.T. kirjutas:tabasalu on suhteliselt kallis plats ja praeguse tagasiside puhul jääb väga kahtlaseks selle ürituse finantseerimisskeem...
iseenesest oli ju tore üritus ...

-erki-
sealne asfalt oli väga halb, kuid hoian ise kah silmi lahti sarnaste kohtade suhtes
tegelikult on vaja ju siledat pinda
8)

2009a arutelu

#10
initsiatiiv tervitatav :)
lisaks vaata ohutut lume / jää võimalust palun... soovitavalt for free v siis väga sümboolse tasu eest.

teeks kasvõi väheste huvilistega midagi.

2009a arutelu

#12
ma tegin plaanid ära :D : pokkerrun, ironbutt 2000, + 3 nädalat l-prantsusmaad. St üritused 2 rattal
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

2009a arutelu

#13
spark kirjutas:laitse ja bagid
http://tv.motors24.ee/artiklid/Autospor ... ibagi.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;

see oleks alternatiiv ... kui oma auodega ei raatsi, taha, saa(katki)
tahaks selle ära proovida, aga üksi oleks seda nüri teha :P ... kuigi on maakodu trajektooril ...

Edit: või mõtleks veel Tabasalu platsile ... või Rapla rajale ...
Rapla rada saab nühkida BMW cup raames vabaklassis.

2009a arutelu

#14
Ja Saugat saab sõita open tracki raames palju kulub - viimasest võimalusest annan teada ka Lätlastele.


Aasta tegevuskava põhimõtteliselt koos

kiirendus kellele pakub - saabspeed vms analoog
sauga rinka - open track
rapla rada - bmw cup raames

mingi boonusürituse leiab igaüks ise ka omale lisaks ja annab hiljem siis teada teistele.
-

kohtumiseni 2010
:roll: