AR 147

#7
Nuu, ma i tia, nuuuuu ma ei oska kosta See on midagi erilist. See on midagi väga erilist. Just see tunne, et sul on OMA Alfa. Mitte, et oled ümber kvartali kellegi teise omaga sõita saanud ja lõpuks tuleb ikka aeg, mil pead ta omanikule tagasi andma. Jääb vaid meeldiv mälestus, et ON olemas selline auto, sellise häälega ja sellise mõnna olemisega pealegi. Ja, et ma PEAN ta saama, mis siis, et olen pisipalgaline jne. Nüüd või mitte kunagi...nüüd jäi peale :wink: Vannitoa ja köögi remont las ootavad. Kohutavalt mittemajanduslik mõtlemine :lol:
Piltidega on vähe keerukam. Vaatasin, aga müügikuulutustest oli maha võetud. Enesel pole nii head silma, et masinat solvamata, õige nurga alt pildistada mõistaksin. Siiski nägin siin sarnast 2001a oma. Minul on 2004a, tänaseks 31 000 sõitnud, halli nahkse sisuga. Kõige kaunimad on muidugi palju punaseid tulukesi :lol:
Eks me kõik tule oma lapsepõlvest. Pidi mu isa mulle esimese autosõidu (3a)vormeliga tegema ja esimese rooli(4a) kiirabi autos kätte andma, nii nüüd ongi mul kiirabivormel :lol:

AR 147

#8
:icon_thumbup:

miskipärast tundub, et see auto läks nüüd küll õige koha peale 8)

Õnnitlused ja tere tulemast meie pisikesse seltskonda :icon_hi:
Tegelikult ma olen normaalne....

AR 147

#9
cyber kirjutas:Uni ikka tuli õhtul? Esimese postituse kohta ikka üsna emotsionaalne värk..:D
Eile tuli, aga täna joon kohvi ja vaatan õue. Jube kena pepppuuu. Arvata võib, et ka suurem osa majarhvast vaatab ja proovib ära arvata, kelle see kenake on :wink: