SaabSpeed 2009.

#1
Et Saabifoorumis on jäänud huvi kahjuks pisut lahjaks, siis laiendame osalusvõimalusi...

Eesti Saabiklubi esitleb!

Koostöös BHRA'ga korraldab Eesti Saabiklubi 09.05`09 Kiltsi lennuväljal 1 miili lõppkiirusvõistluse SaabSpeed 2009.

Kohale tulevad ka soomlased

Ajakava
10.00 avatakse territoorium tehnokontrolliks.
11.15 suletakse stardiala.
11.30 võistlejate koosolek.
12.00 Start I ring
14.30 Start II ring
17.00 Lõpp


Osavõtutasu 300.-

MTÜ Eesti Saabiklubi
Arvenumber 221034963675
Viitenumber 10061
IBAN: EE23 2200 2210 3496 3675

Pealtvaatajatele pilet 25.- ja lapsed(-15a.) TASUTA

Registreerimine algab 01.04 ja lõpeb 01.05 kell 23.59
Registreerunuks loetakse võistleja osalustasu laekumise korral.
REGISTREERI END SIIN

Võistlusautodeks on ainult Saab, BMW ja Alfa-Romeo
3 võistlusklassi:
I Vabalthingavad
II Turbod
III Diislid
Reeglid on SIIN. Palun tehke need endale selgeks!
Igal võistlejal peab olema personaalne kaitsekiiver!
Kell 11.15 suletakse stardiala. Hilinejaid rajale ei lubata!
Korraldajatest sõltumatutel põhjustel võistluse ärajäämisel osalustasu ei tagastata!
Kogu info I postituses ja täieneb pidevalt.


Sponsorid:
Audacer, AutoInt, Speedparts, Troost Auto, Cramo, Websitemill

AutoInt paneb võitjale välja Koni Sport amordiringi vastavalt võitja autole 8)
Pilt
Vabalthingavate klassi võitjale tasuta õlivahetus koos tarvikutega Audaceris 8)

Diislite klassi võitjale tasuta õlivahetus koos tarvikutega Troost Autos 8)

Pilt
Viimati muutis cyber, 23 Apr 2009, 11:40, muudetud 3 korda kokku.
Eesti Saabiklubi ja foorum

SaabSpeed 2009.

#5
Cyber - elle üle rõõmustangi, et kurgikärul keeld peal
:D

kui vaja lippu lehvitada v muul moel rohelise vesti tuge anna teada!

SaabSpeed 2009.

#6
Seoses mõningate sponsorite lisandumisega natuke ka häid uudiseid. Osalustasu tõmbame allapoole..:) 300.- ja saate rajale. Ärge jätke kasutamata juhust täiesti legaalselt pedaal põ'randasse vajutada!
Eesti Saabiklubi ja foorum

SaabSpeed 2009.

#7
Ma tunnen ennast natukene diskrimineerituna... :icon_problem: ...aga see aeg oleks minu jaoks ilmselt niikuinii natukene liialt varajane :icon_think:

SaabSpeed 2009.

#8
Sa tahaks Maseratiga tulla? Vat ei tea lubada... mina pole peakorraldaja. Kui aga aeg niiehknii ei sobi, siis pole vist midagi teha nagunii..:) Aga sa oma 159 võimeid oled proovinud?
Eesti Saabiklubi ja foorum

SaabSpeed 2009.

#9
küborg, ja teie plärtsusite ja kritiseerisite seal teemas, niet lõuad vahutasid...

aga elu lihtsaks, kopin tabeli siia :P

ära otsingut kasuta, ta on puhkusel.
Pilt

SaabSpeed 2009.

#10
cyber kirjutas:Sa tahaks Maseratiga tulla? Vat ei tea lubada... mina pole peakorraldaja. Kui aga aeg niiehknii ei sobi, siis pole vist midagi teha nagunii..:) Aga sa oma 159 võimeid oled proovinud?
Kui siis huvitaks pigem Maserati võimete proovimine, aga paraku hetkel seisab teine veel garaazis käikukast alt ja mootor köit pidi kraana otsas. Õnneks on nüüdseks jäänud ainult puhas kokkupaneku vaev, aga arvestades kaua seda sai lahti lammutatud ja seda, kui palju hetkel vaba aega on, siis ei julge otseselt lubada, et olen võimeline selle antud tähtajaks piisavasse võistlusvormi saama.
159 võimetes olen ma selle kahe aastaga suht selgusele jõudnud, nii et selle kurnimine nii palju pinget ei pakuks... ...aga ma mõtlen veel sellele :icon_think:

SaabSpeed 2009.

#12
kuskile võiks registreerunud ka üles panna, et siis teab vajadusel kiirustada regamise ja maksmisega ;)

SaabSpeed 2009.

#14
Eelreganute nimekiri on praegu pikem, aga teate ju, et tähtis pole mitte võit vaid osavõtumaks..;) Osaleja ilmub nimekirja, kui osalustasu on makstud. On ju ka öeldud "Registreerunuks loetakse võistleja osalustasu laekumise korral.".
Eesti Saabiklubi ja foorum