SaabSpeed 2009.

#61
spark kirjutas:
inz164 kirjutas:laena kiivrit 8)
mul on seda ainult endale.
kas tõesti keegi ei taha siidrit????? ...
ja teletorni juures ,motopoes maksavad (ma ei tea kas see pood on alles) need 600EEK-i (seda läheb ju ka tulevikus vaja :wink: )
See pood on ikka alles! :)
Seal suht suur valik ka igast tarbeid(mu sõbra onu Enn Lähker on ringrajasõitja(sai viimasel Kalevi Suursõidul esimese koha),ning minu teada on ta seal poes püsiklient :D )! :P
Hindadega ma eriti kursis tegelt pole,kuid kui 600 eeguga saab,siis see ei ole küll eriti suur raha,sest nii nagu spark mainis siis seda läheb sul järgnevatel üritustel jälle vaja,ning hea kui endal võtta kohe on,ega ta seistes raha küsi! :wink:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

SaabSpeed 2009.

#62
Alfa Romeo 33 kirjutas:
spark kirjutas:
inz164 kirjutas:laena kiivrit 8)
mul on seda ainult endale.
kas tõesti keegi ei taha siidrit????? ...
ja teletorni juures ,motopoes maksavad (ma ei tea kas see pood on alles) need 600EEK-i (seda läheb ju ka tulevikus vaja :wink: )
See pood on ikka alles! :)
Seal suht suur valik ka igast tarbeid(mu sõbra onu Enn Lähker on ringrajasõitja(sai viimasel Kalevi Suursõidul esimese koha),ning minu teada on ta seal poes püsiklient :D )! :P
Hindadega ma eriti kursis tegelt pole,kuid kui 600 eeguga saab,siis see ei ole küll eriti suur raha,sest nii nagu spark mainis siis seda läheb sul järgnevatel üritustel jälle vaja,ning hea kui endal võtta kohe on,ega ta seistes raha küsi! :wink:
täna on 600 kiivri jaoks suur raha, vähemalt minu jaox 8)

SaabSpeed 2009.

#63
no aga siis tõmba siider omale ajukurdude vahele ja naudi elu :)
(tõhjast tähjast ennast segada lasta oleks ka tobe ju).

SaabSpeed 2009.

#64
E.T. kirjutas:no aga siis tõmba siider omale ajukurdude vahele ja naudi elu :)
(tõhjast tähjast ennast segada lasta oleks ka tobe ju).
ei saanud aru 8)

SaabSpeed 2009.

#65
ma ka ei lähe sellele üritusele- mulle lihtsalt ei meeldi kihutada :mrgreen:

ei saa värinat tegelt autost ära, need aftermarket valud on ikka pa*ad. aitab vist ainult flants + korralik velg või siis originaalid aind
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

SaabSpeed 2009.

#66
bnd kirjutas:ma ka ei lähe sellele üritusele- mulle lihtsalt ei meeldi kihutada :mrgreen:

ei saa värinat tegelt autost ära, need aftermarket valud on ikka pa*ad. aitab vist ainult flants + korralik velg või siis originaalid aind
Ma tean mis tunne see on :icon_thumbdown:
155, 2x166, 159 ja 75?

SaabSpeed 2009.

#67
inz164 kirjutas:
E.T. kirjutas:no aga siis tõmba siider omale ajukurdude vahele ja naudi elu :)
(tõhjast tähjast ennast segada lasta oleks ka tobe ju).
ei saanud aru 8)
See tähendab et lase verre imenduda oma siider :icon_shh:

SaabSpeed 2009.

#68
inz164 kirjutas:
E.T. kirjutas:no aga siis tõmba siider omale ajukurdude vahele ja naudi elu :)
(tõhjast tähjast ennast segada lasta oleks ka tobe ju).
ei saanud aru 8)

pakkusid joovet kiivri vastu
kiivrit ei saanud
tähedab
naudid ise joovet!

SaabSpeed 2009.

#69
Vaadates siin viimsist aknast välja võiks öelda, et vanajumal pole tänasel päeval saabist-alfist-bemmimees...

sry luman :D
155 Q4 / 159 jtdm / Kappa 16vT

SaabSpeed 2009.

#71
inz164 kirjutas:kuidas siis meie omadel ka läks 8)
No minul oli 1.sõit 211 km/h ja teine 214 vist. Ootan ka huviga ametlikke tulemusi. Kui ma ei eksi, siis vabalthingavate klassis noppisid auhinnalised kohad need suurte mootoritega baierlased.

SaabSpeed 2009.

#72
furioso kirjutas:
inz164 kirjutas:kuidas siis meie omadel ka läks 8)
No minul oli 1.sõit 211 km/h ja teine 214 vist. Ootan ka huviga ametlikke tulemusi. Kui ma ei eksi, siis vabalthingavate klassis noppisid auhinnalised kohad need suurte mootoritega baierlased.
Ilm oli külltaltki tuuline ja heitlik, aga õnneks jätkus vihma ainult hommikuks ja kõik said oma sooritused ära teha.
Alfafoorumi lippu hoidis kõige kõrgemal hr. furioso, kes minu arust sõitis väga korraliku tulemuse mõlemas ringis :icon_clap: .

Enda sooritus jäi natukene tagasihoidlikuks, esimene ring täpselt 200 km/h ja suutsin kõik käigud piirjasse lasta (mis omakorda võrdub labidaga näkku löömisega poole sõidu ajal). Teine sooritus oli küll ilma piirjasse laskmiseta ja tunde järgi oleks nagu oluliselt kiirem olnud kui esimene ring, ise jäin vähemalt oma sooritusega rahule, aga kiirust oli siiski kõigest 202 km/h. Juu on see siis hetkel lihtsalt piir, vahet ei ole mida teha :icon_think:

Igal juhul minupoolsed tänud korraldajatele :icon_hi: , ilm oli küll vähekene heitlik, aga ürituse suudeti läbi viia mõnusasti ja ilma tõregeteta.
Ja no soomlaste saabid on ikka väga rajud relvad :icon_thumbup:

SaabSpeed 2009.

#74
Ametlike tulemustega läheb päevake aega, ma lihtsalt pole võimeline midagi asjalikku tegema. Juhe on koos TÄIEGA..:)

Aga Ilmataat vähemalt keeras kraani kinni sõidu ajaks. Hommikul loopis tuul ca 30-40 meetriseid aialõike veel suhteliselt kergelt. 4 meest hoidsid telki kinni, et too minema ei lendaks jms.

Pilt


Kliki pildil...
Eesti Saabiklubi ja foorum

SaabSpeed 2009.

#75
[quote="cyber"]Ametlike tulemustega läheb päevake aega, ma lihtsalt pole võimeline midagi asjalikku tegema. Juhe on koos TÄIEGA..:)

ehk 1 pudel alfasiidrit
kangust 1,5-2,5 %
hea pealerüübe mingile destilaadile 8)