Alfa Romeo 147 2001a [iirlane]

#1
Niisiis, tutvustaks ka oma uut pereliiget Alfa Romeo 147 Selespeed 2.0 110 kW 2001 aasta. Masin sattusin minuni, nagu ikka läbi juhuste rägastiku. Kuna vana sakslane sai ära müüdud ning uusi väljavaateid hetkel polnud, pakkus tuttav, et tal selline väike auto, kes otsib uut kodu. Peale pikki uurimisi ja puurimisi, proovimisi ja moosimisi, langes valik selle väikse Alfa kasuks. Kuna tuttav ka müüs siis tean, et jama ei saa ja masinaga kõik vajalik ka tehtud.
Autol siis vahetatud rihmad, rullikud, õlid jakõikmuuvajalik, ühesõnaga korras pill. Paar nimetnäpet asja vaja teha.
Siiani autoga täitsa rahul, selespeediga ka juba harjunud ja mõnus, läheb ikka iga päevaga paremaks. Esimesed Alfa saagad ka muidugi pirnide näol juba ilmutavad :icon_roll: . Eile lõi armatuuris põlema, et parem tuli läbi. Välisel vaatlusel aga selgus, et hoopis tagaluugi parem lamp läbi :? , et tea siis :icon_shifty: , eks peab sealt katte eest saama, et pirinile ligi saada. Igatehes back on the road...

Lubatud pildimaterjali ka:
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Edasistest seiklustest ja toimingutest juba järgmises osas... :icon_hi:

PS! Äkki kellegil pakkuda antud isendi raamatut/manuaali, kas siis paber või digi kujul, olek maru tänulik.
Viimati muutis iirlane, 13 Mai 2011, 01:17, muudetud 1 kord kokku.

Alfa Romeo 147 2001a [iirlane]

#4
Kas Selespeed toimib korralikult nüüd? Minu ajal viskas vedru ja töölooma mina tast enam ei saanudki. Remont oleks minu rahakotile liiga kulukaks läinud. Kui tahad midagi täpsemalt teada selle kohta, siis kusagil siin alafoorumis peaks mu teema veel ka alles olema, et loe sealt.

Alfa Romeo 147 2001a [iirlane]

#7
...saaga jätkub... siiani siis proovitud juba 2te 147 aju, millel ka kõik numbrid pea samad peal. Esimesega polnud 3 käiku ja viimasega ei käivitunud autogi. hetkel ikka küljes 156 2002 a. aju, millega kõik funkab, ainult selespeedi error on ees. Sai nüüd käidud TRKs ja panime ka arvuti külge. 156 ajuga näitab errorit, laseb ära kustutada, kuid ilmub kohe tagasi. Teistega ei näidanud miskit ja käima ikka ei läinud. TRKs, oli vist see Kalvo, kehitas õlgu ja ütles, et ei jaga edasi enam midagi teha. Seega äkki keegi teab, kust abi saada. Iseenesest see 156 aju mulle sobiks väga, kui vaid saaks selle errori eest. Neid ajusid peaks saama ju ülekirjutada, programmeerida jne. :icon_hi:

vahepeal sai ka parem ülemine õõtshoob vahetatud ja kässeritross, nüüd sõidame kolinavabalt 8)