Kui palju on Alfasid Eestis kokku [lisatud küsitlus]

#18
alfagirl kirjutas:aga jah.. südame teeb soojaks küll kui kuskil Alfat näen (isegi kui see 156 on 8) )
Same here! :)
Südame teevad mul kõik Alfad soojaks mida ma linnapeal kohtan,süda hakkab kohe kiiremas(Alfa Romeo) rütmis lööma! :icon_thumbup:
Ülejäänud margid jätavad suhteliselt külmaks,ei tekita mingeid tundeid. :icon_think:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Kui palju on Alfasid Eestis kokku [lisatud küsitlus]

#19
jah eelpool kõnelejaga nõus,samas lüüa auto24 lahti siis hämmastav.Kui ma oma esimest 156 müüma hakkasin ja sain müüdud ja omasin 7kuud audid ja nyyd kui uuesti alfa omanik siis hämming et pm samad masinad ikka müüa mis minu esimese alfa ajal olid müügis.aus olla siis alfasi on ikka paganama vähe ja ainult tegelt siiralt hea meel selle üle.Pole vaja et tänavapeal liiguted jättaks 156 sama külmaks kui a4 jms....

Kui palju on Alfasid Eestis kokku [lisatud küsitlus]

#24
mulle tundub et EESTI suurim Alfa pesakond asub Tallinnas Kalamajas. Iga päev tööle sõites on ports Alafat garenteeritud. :icon_roll:
Teepeale jäävad:
1. Tume roheline 166 / soo tn
2. Hele roheline 147 / vana-kalamaja tn
3. Valkjas sinine 156 / tööstuse tn
4. Hõbedane 166 / niine tn
5. vahel ka Must GT / niine tn
Lisame juurde enda oma ka, tuli kokku 6, super alustus päevale

Kui palju on Alfasid Eestis kokku [lisatud küsitlus]

#27
:icon_hi:

teeme siis siia küstluse :icon_thumbup: ja vaatame

üdiselt mina loobusin käpa viskamisest kah 156/147 omanike "tõttu" :mrgreen:

küll aga kui 33, 145/6, 164 või 155 nägemisulatusse jääb, siis tavaliselt ikka viskan... ka mõni 166 omanik on reageerinud :)

... ja siinkohal tervitused Alfaland'ile :D alati on peale teel kohtumist kohe selline soe tunne sees...

infoks siis teistele -> tema ei kasuta kohtumisel mitte märki :icon_wave: vaid selle asemel :icon_thumbup:
Tegelikult ma olen normaalne....

Kui palju on Alfasid Eestis kokku [lisatud küsitlus]

#29
ma näen alati rohkem alfasid siis kui ma saabiga sõidan.. hakkan nagu viipama ja siis tuleb meelde mis autoga ma olen.. üsna kummaline võib vist alfa roolijale paista :icon_moron:

mina tavaliselt naeratan kõigile kes autot jäävad pikalt järele vaatama.. MiTo roolis on raske viipamisega tegeleda, sest peab kahe käega rooli kinni hoidma et mitte lendu tõusta autoga :icon_roll: