Kui palju on Alfasid Eestis kokku [lisatud küsitlus]

#32
Jarmo kirjutas:
bnd kirjutas:
ts kirjutas:


156/147 omanike "tõttu" :mrgreen:

Kuradi 155/164 omanikud :mrgreen:
Oot-oot ... Mis meil nüüd siis viga? :P
see käis minu pihta vist...

sõidan 164-ga mööda Pärnut näen GTA-d, viskan käpa püsti.. ei mingit rektsiooni...

mõni aeg hiljem aga liikudes samal marsrudil 155-ga ei märganud numbrit enne, kui juba möödunud oli (kui bnd mind seekord märkas, siis nüüd ilmselt eeldatakse kohe, et ma uhke ja nii...)
Tegelikult ma olen normaalne....

Kui palju on Alfasid Eestis kokku [lisatud küsitlus]

#38
:icon_roll:

kui kellelgi väga igav on, siis võtab äkki sellise asja kavasse :icon_shifty:

pea 900-st autost peaks sellise kompoti kokku küll saama :icon_thumbup:
Pilt
:mrgreen: tõsi küll-> pildil olevate autodega võrreldes (valdavalt ju 105+transaxle, sekka mõni 155/164 ning boxer) oleks kohalik üritus ... kuidagi mage :mrgreen:
Tegelikult ma olen normaalne....

Kui palju on Alfasid Eestis kokku [lisatud küsitlus]

#42
alfanatico kirjutas:...äkki prooviks alguseks midagi lihtsamat, näiteks saguale sõitma saada mõne panni :icon_think:
Vaadates raja hinda ehk siis 11000 +km päev, siis tekib vast sama jama, nagu alati. 200 eeku oleks tulijaid, aga siis ei saa ikka raha kokku ja kui teha 400-500 eeku auto, vaja ikka ligi 30 autot. See juba aga suht ebareaalne. Kui siia liita veel juurde ka 3000 ajavõtu eest. + auhinnalaud- saate ise aru, miks meil hetkel huvi puudub antud asja teha.
Pärnakana saan taisipäeviti taas rajal käia, niikaua kuni valget veel on. seda muidugi ilma ajavõtuta ja võistlusmomendita. Võib teha samuti, et reklaamida üks teisip välja taas Alfade õhtu8ks ja siis sõitma, eelmine kord tuli oma 10 autot.

Muidu aga ilma sponsorita ei ole võimalik ja täna leida sponsorit Alfade üritusele :mrgreen: ???

OT! Pikk jutt vales teemas :p
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Kui palju on Alfasid Eestis kokku [lisatud küsitlus]

#43
Alati on selline üritus nagu OT olemas, kus iga mees saab kangutamas käia, kui vaid soovi on. Viimasel OT-l ei näinud ühegi alfisti, isegi mitte niisama kiibitsejaid.
Teisipäeva õhtused süritused on ka väga mõistlikud. 100.- tund ja kangut. Rahvast seal tavaliselt ülearu palju ei ole, nagu ma aru olen saanud, nii et sõita saab mõnuga. Kui sõber stopperiga kaasa võtta, siis saab mingi enam-vähem aja isegi teada.

Kui palju on Alfasid Eestis kokku [lisatud küsitlus]

#44
alfanatico kirjutas:...äkki prooviks alguseks midagi lihtsamat, näiteks saguale sõitma saada mõne panni :icon_think:
haahahaaa... word!!

siin teemas juba vaatasin..
1. "Kes läheb?"
2. "Rahvas väljendab arusaamatust teema kohta...".
3. "me siin isekeskis orgunnisime sõberitega".
4. "5 autot käis"
bingo... lähme paigutame autosid platsil huvitavatesse kujunditesse... :icon_sleep:

( ärge nüüd arvake, et ma oleks tahnud hirmsasti tulla, lihtsalt väga naljakas oli lugeda..:P samas ka pisut tuttav tunne tuli )
Eesti Saabiklubi ja foorum
cron