Kui palju on Alfasid Eestis kokku [lisatud küsitlus]

#66
Kolistasin eile õhtul hilja jalgarattaga Meriväljal ning avastasin ühe tumepruuni värvi (ei pretendeeri täielikule tõele, oli pime) vana Alfa, samasuguse nagu foorumi kasutajal Alfanaticol neid kaks tükki on.

Naljakas, et sõiduk kandis registreerimismärke, kuid tolles nimekirjas ülal säärast masinat ei mainita.

Ma ei ole küll pidev foorumi külastaja, mistõttu võib selle auto omanik juba ka foorumi ammune kasutaja olla...

Kui palju on Alfasid Eestis kokku [lisatud küsitlus]

#67
spark kirjutas:küsitlusest ...
ts viskas eile käppa ... lehvitasin vastu :icon_hi:

jube mõnus ümbersõit (kui keegi peaks Raplasse minema ... minge paremalt) ... sul veab saad igapäev seal sõita, kas teiseltpoolt sõites on tee sama mõnna ...
Ehk siis see Alu kaudu? Mõnus kitsas ja kurviline aga suunaga Raplast Tallinnasse on nii kehvasti tähistatud, et mina (suurepärane orienteeruja nagu ma olen) kipun ära eksima :oops:

Kui palju on Alfasid Eestis kokku [lisatud küsitlus]

#69
reaalsus ja ark andmed on kohati erinevad, huvitav mis minu 79a sprindist on saand, samas see 83a 116 mis mul on, on tegelikult vanem jne, vanemate nõuka ajal toodud masinatega on palju segatust aastaarvude ja mudelitega, näiteks minu autoparki kuulub 60nendte lõpu bmw nk 2000 aga arkis on ta kui ainus 74a 2500 (need on totaalselt erinevad autod) lisaks on mul üks 70nendate alguse Seat mis arkis on kirjas kui fiat (see oli muidugi mu oma mahhinatsioon kuna ei viitsin uut tüübikoodi tegema hakata), liskas ka mu fiat 850 coupe II on arkis kui 74a masin, tegelikult selle mudeli tootmine lõppes 71a jne
kus need 116 siis peidavad ennast, üks must on müügis aga kus on ülejäänud ? Reaalne vanade alfade kaart oleks päris huvitav

Kui palju on Alfasid Eestis kokku [lisatud küsitlus]

#70
Näe, 200 Alfat nagu maast leitud. Nimelt on eestis 200 lehma, kes kannavad nime Alfa..:) Jagades sellega 449-dat kuni 455-dat kohta Nupsu, Valge, Kirke, Keeru, Kaiu ja Talvik'uga. Mersu'sid on vaid 129..:) Audi'sid 108...
Oech... lehm nimega Nugis? Või Tiiger?? Või Sebra? ja neid ei ole mitte üks...

Allikas http://www.jkkeskus.ee/files/pdf/nimedeRaamatFreq.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
Eesti Saabiklubi ja foorum