International ALFA sport

#1
Lumani soovitusel panen ka siia üles mõned huvitavad võimalused väljaspool eestit kiiresti sõita :)

However we do organize track day events in go cart track "333", the same as last year. We still have two rounds left:

29.08.2009 Cuore Sportivo II
10.10.2009 Cuore Sportivo III


So if Estonians would be interested to take part, I can send more detailed info in eglish.


And btw Finland Ahvenisto track is waiting for you! We were there with two cars in May and planning to go to next Ahvenisto event and maybe Alastaro as well

01.08.2009 - Cuore Sportivo III Alastaro - Starting at: 14:00 o'clock
13.09.2009 - Cuore Sportivo IV Ahvenisto - Starting at: 9:00 o'clock


So we could meet in Tallinn and go there together

---

Ühesõnaga tõsise huvi korral andke märku ja ma panen siia täpsemad juhised üles ;)
oleks / poleks teemad ja pahatahtlik ilkumine ei ole teretulnud!

-e-

International ALFA sport

#3
Tean OT meeste plaanidest - mõtlesin end Graabelile kaasa pakkuda aga seal laiab juba ICE kõrvalistmel... (ja tagaistet ju pole)

usun, et alfasõpradele on meelepärane oma margile kohane itaalia õhustik...

-

Come on - mitte ühtegi tõusvat kätt minejate hulgas ? ? ?

eelmine aasta käisime spark-ga seal track 33 peal, inz oli ka. aeglane ja tehniline sooritus... ohutu ühesõnaga!

International ALFA sport

#4
Nii... tagasi levis jälle üle jupi aja...
Pakutud variandid on väga ahvatlevad, eriti need mis sisaldavad endas Ahvenisto külastamist. Paraku see 1. augusti aeg mulle kohe päris kindlasti ei sobi, aga see septembri aeg tundub küll hetkel täitsa vaba olevat veel, nii et kui huvilisi veel oleks, siis võiks ju mingi ühise soorituse teha.

Kuidas see kohalik kardirada neil muidu oli, näiteks võrreldes Rapla omaga? Kas suurem väiksem, lihtsam, tehnilisem?
Kui ta vähemalt võrreldav Rapla omaga on, siis võiks ka neid külastusi täitsa mõelda, sest rinkat sõita on ju täitsa tore :icon_thumbup:

OT meestega Ahvenistole minek on ka väga ahvatlev, aga enne ei julge veel nime kirja panna, kui uued küünlajuhtmed käes ja auto peal pole.

International ALFA sport

#5
SPARK loodetavasti vahendab lahkelt 333 tracki muljeid roolist, minu arust on tehnilisem aga plussiks on pikem sirge kus pedaali vastu metalli saab lüüa ja korraks rehvidele ja piduritele puhkust anda.

kuigi jah... see 333 on kurvide ümbersuunamisega võimalik teha nii kiireks ovaaliks, kui aeglaseks ja väga tehniliseks rajaks - viimane variant oli kasutusel mineva sügisel.

--
illustratsiooni ka kõigi erinevate võimalustega :D
Pilt
---
taaskord lisan, et tom-ga sai vesteldud ja tal paistis ka selle ürituse vastu huvi olevat...
samuti nagu ahvenisto :)

International ALFA sport

#6
No kui siin tõsised huvilisi teisigi on, siis võiks korra lätis ja ahvenistol ära käia küll, koos lätlastega.
Kui mitmeks tunniks lätlased muidu selle ahvenisto raja kinni on pannud selleks septembri korraks?

International ALFA sport

#7
Ahvenisto on Lätlastel koos Soome Alfa Romeo Klubiga korraldatav üritus - ehk hea võimalus praalida ESTONIANS GOES INTERNATIONAL !

KAS see tähendab, et hr LUMAN vajaks täpsustusi oma osalussoovi rahuldamiseks?
KAS ma alustan kirjavahetust täpsemate andmete kogumiseks? (aeg, raha jne)?

International ALFA sport

#9
Mina tahaks küll jah selle ahvenisto ürituse kohta rohkem infi saada, sest kui auto vahepeal ära ei lagune, siis olen kindlasti käpp.

International ALFA sport

#13
Väga vahva :icon_thumbup:
Ma ise olen nüüd nädalake küll kadunud, aga viska inff siia ülesse, vast tekib teisigi huvilisi veel, kui täpsed asjaolud selged :roll:

International ALFA sport

#14
Mis seis selle rinkaga on?

Teistele julgustuseks:
Käisin eile koos OT meestega Ahvenistol sõitmas ja pettuma ei pidanud. Fantastilise elamuse sai seal sõitmisest :icon_thumbup: . Rada on võrreldse Audruga hoopis midagi muud. Seal tuleb sõita rohkem mõistusega, pole ainult lapats põhja ja pidur põhja. Samuti on rada oluliselt leebem rehvide ja pidurite vastu, nii et seda karta pole, et poole päevaga jooks rehve läheb nagu Audrus.

Nii et soovitan soojalt kõigil osa võtta sügisesest üritusest. Ise ole kinel mineja, kui vähemalt üks kaaslane leidub kellega see teekond ette võtta.

International ALFA sport

#15
Mina pretenderiks kõrvalistmele ;)
ükskõik siis kellel Luman, BND, TOM vkm - peaasi, et soome saaks :D

-

Lätist pole vastusmeili veel tulnud
aga tegelikkuses ma saan ka aru, et seni oli seal olulisem saada AROMS valmis ja küll siis jõuab eestlastele tõlkida ka juttu inglise keelde.

saatsin uuesti küsimise rajapäeva kohta ahvenistol.

-e-