13.09.2009 - Cuore Sportivo IV Ahvenisto - Starting at: 9:00

#18
Ma saatsin soome kirja juba nimede ja autodega koos oletatava klassidesse kuulumisega (+ KÜSIMUSE STELLE REHVIDE KOHTA)

vaatame mis vastus tuleb tasustamise koha pealt, mina saan aru, et aumeeste värk, kui juba üles end andsid, siis lendad platsi 10 euri näpus JA THATS IT.
;)

13.09.2009 - Cuore Sportivo IV Ahvenisto - Starting at: 9:00

#20
Need rehvid on tänavalegaalsed slikid, ehk lõigatud mutriga pehme seguga rehv.
Kui on ilm ikka soe, siis mõtlen, aga ainus, mis võib juhtude nede rehvidega sõites, on punktide mitte saamine? Rajal sõita ju ikka saab?
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

13.09.2009 - Cuore Sportivo IV Ahvenisto - Starting at: 9:00

#22
E.T. kirjutas:isegi maseratiga saab rajale :D
Kui ta muidugi kokku saab selleks ajaks :lol:
Nagu selgus, siis on sidurikahvel pooleks. Loodetavasti jõuab uus jupp õigeks ajaks kohale ja saab ikka rajale.
Aga asjast ka, kas võtab mingi ühise otsuses vastu nüüd selle tuleku aja suhtes? Nagu aru saan, siis ööbimisega laevas on kõik nõus. Kui nüüd ühise tuleku ka kokku lepitud suudaks, saaks iga mats endale juba pileti ära lunastada.
Star/Superstar 14.30-16.30
Star/Superstar 17.30-19.30
Baltic Princess 18.30-22.00
Star/Superstar 22.00-00.00
Nagu aru sain, siis arutut tormamist üldiselt ei toetatud, nii et esimese laeva võib ilmselt maha tõmmata. Ise eriti selle pika laevaga ka kolma ja pool tundi loksuda ei viitsi, nii et eelistaks kas siis 17.30 või 22.00 väljuvat laeva. Mis teised tulijad arvavad.
Ja hr. Spark, kas pole tekkinud soovi ühineda meie aktsiooniga?

13.09.2009 - Cuore Sportivo IV Ahvenisto - Starting at: 9:00

#23
minul selle tulekuga ka isemoodi lood, pole veel kindel, kas ikka ööbin laevas. Variant on minna laup varem ja veedan siis õhtu rajast mõni km eemal tuttava juures. Aga see mõte veel toores ja võib pühapäeva hommikuks peavalu põhjustada :mrgreen:
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

13.09.2009 - Cuore Sportivo IV Ahvenisto - Starting at: 9:00

#26
Nagu ma aru olen saanud, siis lisaks meile veel Tom oma Q4-ga ja herr E.T.
Kui mingile ühisele arusaamisele tagasituleku ajas jõuaks, siis ma lunastaks endale juba hea meelega pileti ära. Kui mingile ühisele arusaamisele ei jõuta, siis ilmselt lunastan pileti viimasele õhtusele laevale.