Fotograaf

#3
:lol: Tavaliselt käivad korea auto meistrid liikurite põhjasid pildistamas ,samas nagu näha pole ka fotograaf korealane , siis on see käitumine enesest mõistetav tolle isendi veermik on ju päris korralik :lol:

Fotograaf

#8
...panen siiia siis veel ühe laheda pildi oma fonoteegist, see on mõnusalt irooniline minuarust:



keset väljakut seisab kaunis beib aga sealjuures üks jobu (mina) ei tunne naisukese vastu mingit huvi ja eelistan pildistada hoopis gta velge, rääkimata taamal seisvatest meestest, kel ka jumala savi tibist kui lahti on alfa kapott ja saab mootorit imetella :lol: :lol: :lol:

huu keers about naised kui ümberringi niipalju ilusaid alfasid... 8)



http://www.hot.ee/freakyhouse/shoot.jpg

Fotograaf

#12
Tõeline alfapede jah, sest pildistas ju ukselinki. Või kui pildistaski miskit muud, siis pidi hiljem kindlasti pettuma - see roosas kampsunis ja parukaga on ju hoopis kutt! No vaadake lähemalt!

Fotograaf

#13
jaan kirjutas:Tõeline alfapede jah, sest pildistas ju ukselinki. Või kui pildistaski miskit muud, siis pidi hiljem kindlasti pettuma - see roosas kampsunis ja parukaga on ju hoopis kutt! No vaadake lähemalt!


:lol: :lol: :lol: pole nagu siiani lähemalt vaadanudki, aga tõetera on justnagu sees
Tegelikult ma olen normaalne....