Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 2

#3
Ma kodus aknast vaadates näen iga päev (kui loodus on raagus ja puudel lehti pole) ühte 155 ja 164 (ei tea küll kelle omad need võiks olla :icon_think: :icon_hi: ) ja nende lähedale on tekkinud üks 145... Kohe hea vaadata

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 2

#5
timmi kirjutas:Ma kodus aknast vaadates näen iga päev (kui loodus on raagus ja puudel lehti pole) ühte 155 ja 164 (ei tea küll kelle omad need võiks olla :icon_think: :icon_hi: ) ja nende lähedale on tekkinud üks 145... Kohe hea vaadata
Jarmo kirjutas:Ma arvan et ma tean :mrgreen: :icon_hi:
:icon_hi:
Mina ka tean :D
155 on minu
164 ts
145 PS145
Võib hästi ja targalt rääkida, aga veel parem on hästi ja targalt vait olla!

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 2

#6
ja seda 145-te pole seal kauaks :roll: ehk laupäevani

seda poleks praegugi aga viimase pingutusega vedas end vapralt kohale :roll:

ja siis natuke kangutades ja rool põhjas 2m manööverdades käis krõks ja... auto on sigaheas seisukorras 8)

veovõlli ots nimelt andis järgi :xmassmile: nii lihtne on kinke teha :roll: [uue tüki sain täna kätte ja nüüd vaid vahetuse rõõm]
Tegelikult ma olen normaalne....

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 2

#8
:icon_hi:

lihtsalt nii huvi pärast :roll: ega Sul ehk 34 ja 36 mõõdus padrunit ei juhtu laenata olema :icon_think:

või on ehk keegi teine piisavalt rikas ja abivalmis :roll:
Tegelikult ma olen normaalne....

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 2

#10
ts kirjutas::icon_hi:

lihtsalt nii huvi pärast :roll: ega Sul ehk 34 ja 36 mõõdus padrunit ei juhtu laenata olema :icon_think:

või on ehk keegi teine piisavalt rikas ja abivalmis :roll:
Kahjuks on kõige suurem 32. Pole endal nii suurt vaja läinud. Veel pole hilja päkapikkudele kirjutada... :xmaslol:

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 2

#11
:icon_hi:

Ja kui timmi nüüd aknast välja vaataks, siis näeks ta, kuidas 2 jääkarustunud alfisti vahetavad 145 veovõlli otsa. Kulunud on ainult 4 tundi (kaasa arvatud aeg, mis kulus ootamiseks, et võtta vastu abi lahketelt aastalõpumeeleolus võõrastelt, kes varustasid puuduvate tööriistadega).:icon_clap:

Siinkohal on paslik soovida: Head aasta lõppu kõigile!

:icon_wave:
Võib hästi ja targalt rääkida, aga veel parem on hästi ja targalt vait olla!

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 2

#12
Alfakass kirjutas::icon_hi:

Ja kui timmi nüüd aknast välja vaataks, siis näeks ta, kuidas 2 jääkarustunud alfisti vahetavad 145 veovõlli otsa. Kulunud on ainult 4 tundi (kaasa arvatud aeg, mis kulus ootamiseks, et võtta vastu abi lahketelt aastalõpumeeleolus võõrastelt, kes varustasid puuduvate tööriistadega).:icon_clap:

Siinkohal on paslik soovida: Head aasta lõppu kõigile!

:icon_wave:
On see veovõlliotsa vahetus raske töö? Endal ootab see ka ees.Parem poolse veovõlli ja tugilaagri korpuse sain just eile vahetatud, kulus üle 6 tunni. :icon_roll:

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 2

#13
:icon_shifty:

6 tundi :roll:

boxeriga 145 ruulib täiega...

PEALE seda, kui hea inimene meile kaugest eestimaa nurgast (tegelikult küll 15 km sõidu järgi) 36-se padruni suutis tuua, siis läks vaevalt 30 min :roll: millest 15 läks võtme kõverakskeeramise peale :mrgreen:

seega- eesmärk vana aasta sees veel auto seisukorrast sõidukorda saada on täietud :icon_thumbup:

head vana aasta lõppu kõigile :icon_hi:

------------------------------------------------------------

4 tundi 12 kraadist külma ruulib täiega.... kui abiks on tõeliselt soe tee :icon_wave:
Tegelikult ma olen normaalne....

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 2

#14
Alfakass kirjutas::icon_hi:

Ja kui timmi nüüd aknast välja vaataks, siis näeks ta, kuidas 2 jääkarustunud alfisti vahetavad 145 veovõlli otsa. Kulunud on ainult 4 tundi (kaasa arvatud aeg, mis kulus ootamiseks, et võtta vastu abi lahketelt aastalõpumeeleolus võõrastelt, kes varustasid puuduvate tööriistadega).:icon_clap:

Siinkohal on paslik soovida: Head aasta lõppu kõigile!

:icon_wave:
Kahjuks polnud 31. eriti aega aknast kaeda, aga kui 1. hommikupoolikul koeraga värsket õhku hingamas käisin, siis täheldasin küll, et auto ümber on toimetatud :icon_clap:

Siinkohal on paslik soovida: Head uut aastat kõigile! :icon_hi: