Suvaline PLÄMA vol 2010

#511
iv88 kirjutas:2 = ta kurivaim tahab, et ma valvsuse kaotaksin... just-just... ja kui ma seda üldse ei oota - slam! I just might be paranoid :icon_wtf:
Minu auto sai sellega reedel hakkama - panin auto käima, astusin välja ja lükkasin ukse kinni, et väljast puhastada ja lasta seest sel ajal soojeneda. Pühkimine tehtud, mõtlesin sõitu minna ent niipea, kui uksenuppu painasin, käis klõps - kesklukk demonstreeris korrasolekut. Nii ta mul tuksus vaikselt parklas nii 4-5 tundi. Vähemalt salong käis ilusasti soojaks, pärast oli hää sõitma minna. (Lisaks õppimisin, et signapult ei tööta, kui süüde sees :butt: )

Suvaline PLÄMA vol 2010

#512
Täna sõitis mulle Tondil vastu avatud uksega sõiduauto - lausa pärani oli uks, ilmselt siis külmus lukk ära ja vajadus sõita oli tugevam tervest mõistusest...
:roll:

Suvaline PLÄMA vol 2010

#513
Ma olen ise ka nii sõitnud, võibolla mitte päris nii aga lähedaselt. Käisin pesulas, väljas oli -20C ning peale ukse avamist ei läinud enam kinni. Siis sõitsin nii, et 1 käega hoidsin seest ust ja teisega roolisin ja vahetasin käike. Põlvedega hoidsin rooli paigal kui käiku vahetasin :icon_wtf: Aga kiirus oli ka nii 20-30 km h
Krt olin ka just Lasnamäel suvalisel tänaval, kus olin esmakordselt- polnud autot kuhugi jätta ka ning tuli edasi sõita soojemasse kohta :P
See oli siis vana 145'ga, eelmisel talvel.

Suvaline PLÄMA vol 2010

#514
Slicer kirjutas:See oli siis vana 145'ga, eelmisel talvel.
:icon_think:

kas Sul on siis ka uus 145 :D

minu kogemusi lahtise uksega on kaks- esimene oli õnneks maja ees, teine parklas- esimene kord läks umbes pool tundi, teine kord kolm minutit, et uks uuesti kinni saada

lahtise uksega sõitmise kogemus on üksainumas- lasin auto veidi tagasi enne, kui reisija ukse kinni jõudis panna :icon_censored: peale seda :icon_angel: sain halli värvi tagauksed

keskluku kogemus on kah olemas (esimesel tööautol) rohkem pole ette tulnud (aga kunagi ei lase ka auto ust väljapool autot seistes kinni- parem karta kui kahetseda :wink: )
Tegelikult ma olen normaalne....

Suvaline PLÄMA vol 2010

#515
Ma hoian juba teist talve uksi kurvides käega kinni. :captain: Juhiuksel võtsin lõpuks polstri maha ja kuivatasin puhuriga lukumehansimi ära, 3 päeva jooksul pole uuesti ära külmunud.:D
159 2.4 JTDm:
Pilt

Suvaline PLÄMA vol 2010

#516
mul oli eelmise aasta rallil 116ga ka ukse jama, kahjuks ei saa rallit sõita ja ust ühekäega kinni hoida, sai siis tegud traadist konks mis ukse ülemise nurga ümber käis ja tagaistuja hoidis sellest ca 100km kinni, lõpuks sulas lukk lahti ja uks jäi kinni

Suvaline PLÄMA vol 2010

#517
ts kirjutas:keskluku kogemus on kah olemas (esimesel tööautol) rohkem pole ette tulnud (aga kunagi ei lase ka auto ust väljapool autot seistes kinni- parem karta kui kahetseda :wink: )
156 on sissemurdmiseks paras peavalu kah. Ükski muu tark õpetus ei aidanud kui teine võti. (Aknaid alla suruda ei õnnestu, aknapostid paksud, mistõttu järgi ei väändu jne..

Suvaline PLÄMA vol 2010

#518
Täna ajasin üle pika aja alfa kurjaks. Ning kohe kui suurele teele keerasin hakkas mu seljataga tõmblemine pihta... Päeva peale sain viis mõtetut "ühe auto võitu" kaks ettetõmbamist ning üks kõrgema klassi tojota tahtis küljepealt vägisi tuppa tulla :D Imelik on asja juures see, et praegusel soolasel ajal, liigun tõstetud - suure rehviga maasturiga ning sellega liigeldes säärane tõmblemine puudub...
Kas asi lihtsalt minu peas või Alfa tekitab inimeses mingeid komplekse? :D
155 Q4 / 159 jtdm / Kappa 16vT

Suvaline PLÄMA vol 2010

#519
Sinu peas on elav fantaasia...
:lol:

Noh vaata 4 veolise roolis ei tunne mina ka, et mingi hull võistlus käiks... sõidan rahulikult - kui mõni ühemähkija seda võsitluseks peab, siis sorry. Ehk on sul maasturi roolis sama asi?

Suvaline PLÄMA vol 2010

#525
Ma loodan ka, et ei müüda. :icon_eh: NIng 1.5 miljardit Eurot? :icon_think:
Sellise pakkumise võiks mõni kohalik suurfirma isegi teha. Väga väikene summa sellise ajalooga autotehasele :icon_thumbdown: