2010 - Alfa Romeo Centenary, Milano, 26-27 juuni

#17
cyber kirjutas:
E.T. kirjutas:Stelvio PASS on ka keskeuroopas - võiks trassi planeerida
Top Gear leidis kusagilt Rumeeniast veel parema koha..;) Vist selle hooaja esimeses saates käisid otsimas ja sõitmas...
tasub tõesti topgearid jälle üle vaadata, päris fotogeenilistes kohtades uhavad need mehed, äkki tuleb mõtteid... samas, oot, kus see jeremy number mul oligi :)

2010 - Alfa Romeo Centenary, Milano, 26-27 juuni

#19
E.T. kirjutas:teed ise oma topgeeri v nii....
päris viitsin, ma arvan mokk töllakil sõita ja siis öösel meenub, krt oleks võind mõne pildi teha...
...oot, mis toimub üldse, nagu ma juba läheks kuhugi?! oleme ikka OLEKS faasis eksole ja äkki tuleb topikusse veel midagi milano ürituse teemadel mitte minu personaalsõiduplaan kurat teab kuhu, rubriigist "teha-olla" :lol: :icon_cop:

niipalju selge minupuhul praegu, et lõunasse minek toimub vahemikus 14-27 juuni, autoks GTV2000 ja marsruut umbestäpselt eesti-rootsi-taani-saksa-shveits-itaalia-prantsusmaa-itaalia-shveits-saksa-taani-rootsi-eesti...hakkan täpsemalt arvutama peagi kus ja mis, et kel huvi kaasa liikuda, palun 8) ...ee, kas peaks spets topiku tegema, või see oleks liiga korrektne? :roll: :lol:
Viimati muutis alfanatico, 20 Jaan 2010, 15:09, muudetud 1 kord kokku.

2010 - Alfa Romeo Centenary, Milano, 26-27 juuni

#20
KS lõpud lisatud mu eelmisele postile...
:lol: :lol: :lol:


Oh - OLEKS mul midagi, siis TEEKS ka Eurotripi sel suvel.

Muide LÄTLASED lähevad ka eurotripile aga nendega kuupäevad ja sõidu siht milaani KINDLASTI EI SOBIKS... ja nad lähevad ilmselt fiat kaubikuga, et seltsis segasem oleks... või nii...

2010 - Alfa Romeo Centenary, Milano, 26-27 juuni

#21
E.T. kirjutas:KS lõpud lisatud mu eelmisele postile...
:lol: :lol: :lol:


Oh - OLEKS mul midagi, siis TEEKS ka Eurotripi sel suvel.

Muide LÄTLASED lähevad ka eurotripile aga nendega kuupäevad ja sõidu siht milaani KINDLASTI EI SOBIKS... ja nad lähevad ilmselt fiat kaubikuga, et seltsis segasem oleks... või nii...
olen ka korra mingi kaubikuga seal seigelnud, juht oli umbkeelne italjaano, krt kus sai huumorit mehega, mitte muhvigi inkat ei mõigand :) ...ise ka suurt ei mäleta midagi :mrgreen: ...sellesmõttes oleks nüüd vaheldus minna teisiti, kui lennuk või alkobuss... low rider 8)

2010 - Alfa Romeo Centenary, Milano, 26-27 juuni

#22
cyber kirjutas:
E.T. kirjutas:Stelvio PASS on ka keskeuroopas - võiks trassi planeerida
Top Gear leidis kusagilt Rumeeniast veel parema koha..;) Vist selle hooaja esimeses saates käisid otsimas ja sõitmas...
Transfagarasan highway - nagu trollitee norras. Esimeses osas näitas jah
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

2010 - Alfa Romeo Centenary, Milano, 26-27 juuni

#26
kas keegi autorongi on katsetand saksast lõunapoole?
tänase päevaga raudpolt selge, et olen 18-24 prantsusmaal, enne ja pärastine planeerimisel, üks mõte on hamburgist itaaliasse rongiga lasta, autorongiga siis, saaks tuhat kilti vahelt ära ja selle mööda mägesid määrida itaalias ja prantsussis
eniuan? ::itpnt::

2010 - Alfa Romeo Centenary, Milano, 26-27 juuni

#28
viskan oma mustandi siia üles, kui kellelgi tuleb mõte liituda kuidagi või kunaski, esialgu umbes nii planeeritud:

16. õhtul stocki laevale
17. hommikul laevalt maha ja õhtuks kopenhaagenisse, seal väike sliip
18. hommiku üles vara edasi, saksa, hamburg, motorail päeval läehb välja, midagi 1-2 ajal
19. itaalia, allessandro (oli vist) turiini, milaani ja genoa vahel, jõuab rong hommikul vara, sealt siuh lõuna prantsuss
20-23. vabakava prantsusmaa lõunarannikul
24. tagasi itaalia, kusagile
25. kusagil itaalias
26. rongile allessandro
27-29 hamburg, kuidagi tagasi saksast paari päevaga :)

lahtine on minek hamburgi, vbla isegi läbi helsingi ja rostocki laevaga, kui käivad
ja ka tagasitulek, äkki siiski 26-27 milanos pidustustel ja siis autoga üle stelvio ja värgi tagasi kuidagi
autorong läheb tagasi vaid 26.

:icon_hi:

2010 - Alfa Romeo Centenary, Milano, 26-27 juuni

#29
alfanatico kirjutas:18. hommiku üles vara edasi, saksa, hamburg, motorail päeval läehb välja, midagi 1-2 ajal
19. itaalia, allessandro (oli vist) turiini, milaani ja genoa vahel, jõuab rong hommikul vara, sealt siuh lõuna prantsuss
26. rongile allessandro
27-29 hamburg, kuidagi tagasi saksast paari päevaga :)
Saksamaad ikka vahele ei jätaks!
:grandpa:

2010 - Alfa Romeo Centenary, Milano, 26-27 juuni

#30
Luman kirjutas:Saksamaad ikka vahele ei jätaks!
:grandpa:
praegu mõtlen, et ikka jätaks :) ...ei taha vanakest niisama peenestada mööda pikka sirget :icon_shifty:
samas rongis saaks rahulikult riislingut timmida ja magada ühtlasi, hommikul teed silmad lahti ja klõps - itaalia :P
nojavotsiis lapatsit 8) buujaka, eesti värk noh, ikka jooki igalpool :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: