2010 - Alfa Romeo Centenary, Milano, 26-27 juuni

#46
Anthrax kirjutas:Ma arvan, et GTA sangas poleks see distants väga palju vähem "ButtKill".
kujuta ette siis mis minu sääreväristajaga ja kõrvalukustajaga oleks :icon_roll: ...a noh, ma arvan selline enesepiinamine on ülimõnus 8)

2010 - Alfa Romeo Centenary, Milano, 26-27 juuni

#47
Anthrax kirjutas:Ma arvan, et GTA sangas poleks see distants väga palju vähem "ButtKill".

Arvan, et kui kasutada tsiviliseeritud maailma teid, ehk kui sõita rootsi-taani-saksa- prantsus- ital, siis arvan, et pole kõikse hullem- teed ju enamvähem siledad v a linnades kohati munakivi.
Olen ka gta-ga eestis päevas 1000km maha sõitnud, muud pole, aind vannud palju :mrgreen:
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

2010 - Alfa Romeo Centenary, Milano, 26-27 juuni

#49
teema jätkub...

tallinki korraldatav helsinki-rostock liin on küsimärgi all, ettevõte ei oska midagi kosta, kas või mis või millal üldse midagi toimuma hakkab või ei hakka... aga helsingist rostocki saab helsingist sellegipoolest finnlinesiga, niiet variant huvilistele, hinnad leiab lehe altservast

http://www.finnlines.com/index.php/passenger_eng/prices" onclick="window.open(this.href);return false;

omal on hetkel endiselt lahtine tagasitulek, sellesmõttes, et kuidas... kas rong ja laev või sõit ja laev, lähen kindlalt rongiga ja tõenäoliselt ka laevaga esimese otsa... muu selgitame välja 8)

2010 - Alfa Romeo Centenary, Milano, 26-27 juuni

#50
Ma küpsetanud praegu plaan

laevaga stockki, sealt kopenhaagen, siis stuttgart, siis milaano, ehk siis 1 öö laevas+ 2 ööd motell.

Puhast sõitu siis sinna, tagasi vaataks midagi mugavamat, näiteks autorong vms.

Muidugi ise sõitmisest midagi mõnusamat pole. Teeks tagasi ikka lõbusalt? Läbi slovaki ja poola? Saaks rekade vahel slaalomit sõita ja poola-leedu politseinike lapsi toetada? :doublefu:
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

2010 - Alfa Romeo Centenary, Milano, 26-27 juuni

#51
bnd kirjutas:Ma küpsetanud praegu plaan
laevaga stockki, sealt kopenhaagen, siis stuttgart, siis milaano, ehk siis 1 öö laevas+ 2 ööd motell.
Puhast sõitu siis sinna, tagasi vaataks midagi mugavamat, näiteks autorong vms.
pole ka paha plaan, mis kuupäevi sihid? krt kui GTga minna või 156ga siis kannataks lõtva ka niipidi :icon_roll: ...laev ja rong edasitagasi on muidugi hell kirves ka, saaks su GTA juba ära osta selle rahhi eest peaagu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
bnd kirjutas: Teeks tagasi ikka lõbusalt? Läbi slovaki ja poola? Saaks rekade vahel slaalomit sõita ja poola-leedu politseinike lapsi toetada? :doublefu:
hehehh :lol: :lol: :lol: indiid...

jätkab teemat, ma täna uurisin laeva ja värki, põhi raskus on kuupäevade sobitamisega ja ma pole üldse kindel veel kas milaani sinna juubelile minna või peenestada toskaana mägedes tvinnkämmi hoopis samal ajal 8) ...et palju on juba kindel, aga palju veel mitte... varsti tekib kiusatus minna mõne uuema alfaga ja sõita rohkem, saab selle stelvio ikka plaani jne... et raalib veel vähe

2010 - Alfa Romeo Centenary, Milano, 26-27 juuni

#52
Kuupäev???

eeeee..... enne jaani kunagi, ehk jaani paiku tagasi eestis, st 1x kunagi minema.

Samas see kogunemisel olla- ma ise kahtlen, kas ma neil kuupäevadel üldse seal tahan olla, kardan, et see on ikka ilge mass kohal, ja mulle ei meeldi selline kaos (kuna see on itaalia, siis kaos kindlasti :mrgreen: ), pigem peesitada mõnes kalurikülas, käia mõnel mägisemal teelõigul ja siis l-prantsuses näiteks mõne veinitehase või konjaki tehase väike külastus, koos nende hotelli majutusega ja hommikuse peavaluga :D , normandia jne

Ega ma ka veel küpsetan alles plaani.. Meil ratturid puhkasid seal kandis peale eelmise aasta ironit 2 nädalat, ma võin täpse plaani välja uurida, mida nad seal tegid- peale veini ja konjaki degusteerimise ja basseinides ujumise :lol:
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

2010 - Alfa Romeo Centenary, Milano, 26-27 juuni

#54
tervitused kõigile alfa fännidele.
olles nädal aega alfa omanik siis otsustasin sirvida ka seda foorumit.
loen et mõnel on plaan juunis milaanosse tulla. tuleks ka ise hea meelega sellele üritusele. elan ja töötan põhja itaalias. milaanost 100km autostradat ülesse sveitsi poole. kui vaja siis olen heameelega kaasmaalastele siin abiks. kas siis majutuse vms.
edu!!!

2010 - Alfa Romeo Centenary, Milano, 26-27 juuni

#55
w126 kirjutas:tervitused kõigile alfa fännidele.
olles nädal aega alfa omanik siis otsustasin sirvida ka seda foorumit.
loen et mõnel on plaan juunis milaanosse tulla. tuleks ka ise hea meelega sellele üritusele. elan ja töötan põhja itaalias. milaanost 100km autostradat ülesse sveitsi poole. kui vaja siis olen heameelega kaasmaalastele siin abiks. kas siis majutuse vms.
edu!!!
agent italos, tuleb meelde jätta 8)

2010 - Alfa Romeo Centenary, Milano, 26-27 juuni

#56
plaan sai paika nüüd ja piletit ostetud igatsugu, tallink hakkas ka ikka rostocki vahet sõeluma uuesti... vähe soodsam kui finnide laevaga... niiet lähen laevaga ikka esimese otsa ja tagasi ka... minnes sõidan läbi saksa ja shveitsi, üle stelvio... mitte rohkem kui 400 km päevas, rohkem ei viitsi...saksas võibolla rohkem ka, aga mida allapoole seda vähem 8) rõhk kvaliteetsel mägiteel 8) ...tagasi autorongiga verona-berlin ja laevapeale uuesti rostokki... kokku vbla 3000 kilti sõitu tuleb, muu distants kaetud vesisõiduki ja rongiga... proovisin nii seada, et oleks ka chill valdavalt, mitte raage peenestamine

ahsoo, et teemasse ka :lol: ...milanosse üritusele ma ei lähe, ei tundu midagi väga mille pärast peaks pingutama :? eelmisel päeval on plaan ära käia lihtsalt pühamu juures, arese vana tehase väravas jms, äkki on mõni prototüüp kusagil põõsa all vedelemas veel :icon_think: ...ja vbla ka uuesti üks toniseeriv muuseumiring 8) ja samas lihtsalt huvitav, palju pidustuste eelõhtul milano ümber alfasid liikvel on... oht on kergeks alfasiibriks :lol: :lol: :lol:

kas keegi pole vahepeal plaani võtnud milanot? :captain:

2010 - Alfa Romeo Centenary, Milano, 26-27 juuni

#59
peagi peaks annestiilis ilmuma reisi kohta väike kirjutis, ehksiis vist järgmises numbris, siis pääsen äkki foorumis trükkimisest :icon_think: :icon_hi: samas proovin aega leida, et pilte panna üles natuke, huhh, miks on nii seatud, et aeg ei peatu.... :icon_crazy:

2010 - Alfa Romeo Centenary, Milano, 26-27 juuni

#60
oma reisipilte jahhh, pole ikka postitand :oops:
aga leidsin praegu telefonist mõned alfashotid cannesist... seda läbis parasjagu vanaauto alpisõit ja ööseks oli kogu armee ennast linna parkind, tegin telefoniga mõned shotid... alfad olid muidugi kõige säästukamad saanid seal autopargis :lol: ...ülejäänud olid ikka levelil Ferrari GTO ja De Tomaso Pantera... njäuuuuuuuuuuu :lol: 8)
...aga ei forza alfa, alati teeb südame soojaks kui näeb 8) 8) 8) ...seal olid siis siuksed:

1750 Berlina
Pilt
Junior Z
Pilt
GTV 1750 MkII
Pilt
Varia :lol:
Pilt
GTV 1750 MkI
Pilt
GTV 1750 MkI
Pilt
üks GTV 2000 oli ka aga see oli garaazhis, sest omanik napsutas :)