Alfa Romeo 156 2.0 Twin Spark 99.a taurtz

#61
sul oli vist mure ka et abs tuli hakkas põlema?
see on ka kässari peale jäämise põhjus,see peaks ise lõppuks ära kustuma,üks õhtu tõmbasin kässari peale aga öösel kõrvetas 24miinust ja hommikul oli tross peale jäänud,kõigutasin lahti sõites aga tuli põles paar päeva järele.Lohuta ennast sellega et alfale tagumised kettas suhteliselt odavad,sammuti ka klotsid. :lol:

Alfa Romeo 156 2.0 Twin Spark 99.a taurtz

#62
Nii, hetke seis siis selline, et laagrid tunduvad ok olevat, sest silmaga näha ei ole, et kuskilt plögane(välja keenud määre)oleks, ja sõitsin päevläbi ringi kah ning laagrid ei tee mingit häält. Suporti mansetid ka ok, õli välja ei aja ja pidurdavad ilusti. Klotsid tulevad uued ja samuti ka mõlemad käsipiduritrossid. Kettad tunduvad sirged olema ja silmaga nähtavaid pragusid ka sees ei ole. Kui trosse ja klotse hakkan vahetama kisun laagrid ikkagi kindluse mõttes lahti, et vajadusel annab ehk määret sisse suruda veel. Ah jaa, täna lammutasin siis kojameeste alt lahti selle "iluvõre" mille all peaks olema salongi filter ja mida mu silmad näevad :icon_shocked: sinna augu peale on aetud mingi kõvemast papist või ma ei tea millest kate mis punnitas sedasi, et ime, et vett ja muud jura sisse pole läinud sealt august. Jube ikka :icon_wtf:
Kui kellelgi on pilti milline see õhufiltri pesa või filter ise seal omal kohal välja näevad õieti oleksin väga tänulik. Homme kui ilus ilm kisun selle papi või jura sealt maha ja vaatan kas on palju sodi sees seal augus, ja tuleb ka uus õhufilter sinna sebida, aga tahaks näha just kuidas ta sinna istub, äkki mul veel midagi puudu sealt, nähtavasti ongi.

Alfa Romeo 156 2.0 Twin Spark 99.a taurtz

#64
flymadman kirjutas:kurat täna just mõtlesin kus kurat salongi õhufilter on,homme lammutan enda oma ka laiali? keeruliselt tuleb see võre ära või mingi omamoodi nippiga?
Väga lihtne, isegi kojamehi ei pea ära kiskuma. Kolm kruvi lahti ja kõrvalistuja poolne paneel tuleb pealt ära. Üks kruvi on kohe kõrvalistuja ukse pool ülevas nurkas ja kui teed kapoti lahti siis kaks tükki on alumises ääres üks all vasakus ääres ja teine siis all keskel suht. Tee siis pilti ka mulle. :icon_roll:

Alfa Romeo 156 2.0 Twin Spark 99.a taurtz

#67
Ma kunagi leidsin kuskilt mingi pildi(kas autodatast äkki) ja minu aasta jägi oli see seal kus mul tühi auk pesitses mis papiga kaetud oli. Ehk siis ikkagi seal kõrvalistuja pool kojameeste võre all.

Alfa Romeo 156 2.0 Twin Spark 99.a taurtz

#69
ei saa aru miks nii laiali seal teemas see värk lammutataud on aga igatahes mina võtsin enda oma täna lahti,samasugune filter nagu ka seal teemas asetses,puhastasin tolmuimejaga ära ja tagasi ta läks ,eelmine omanik oli vahetatud,filter ise oli korras aga natukene mustust kogunud.maksium kestis see töö 10minti.

Alfa Romeo 156 2.0 Twin Spark 99.a taurtz

#70
Jah, ega seal polegi rohkem kui kolm kruvi lahti ja olemas. Eks ostan filtri ära ja siis kisun selle papi ära sealt, ennem pole motet. Aa seal lingil antud piltidel on näha, et selle filtri all selline must plastikraam? Mul pole sellist :icon_shocked: See siis ära voetud? :icon_thumbdown: No jah kellel pakkuda siis oleks huvitatud. :icon_wtf:

Alfa Romeo 156 2.0 Twin Spark 99.a taurtz

#73
Minu maitse on et välimus pole suurem asi veljel aga diameeter 18 on hea,võib ilus jääda aga.Ise asi on see et koobasse käima ei hakka kuna enda 17tolli,kumm ka 40peal,äärmiselt ebamugav on tegelikult sõita,otsib teelt rööbaid ja suhtelislt nappilt käib koobas ringi rattas,tagant natuke suurem auk siis lõõb koobasse aga see võib ka olla minu masinal väsinud amortidest.

Alfa Romeo 156 2.0 Twin Spark 99.a taurtz

#74
Kardangi just, et läheb napilt koopasse ära, aga kas rattaid välja ka nendega keerata kannatab ja tagant koopas ei hakka käima. Krt pikk maa maha ka sõita(200km edasi tagasi kokku), et pärast niisama tagasi tulla kui ei istu. Ei ole keegi 18" alla proovinud varem 156,le?